Singiel Czy da się kochać to efekt muzycznych poszukiwań Ani Rusowicz - utwór odbiegający od wcześniejszych płyt artystki, zabierający słuchacza w zupełnie inne rejony muzyczne | fot.: materiały promocyjne
Strona główna / Kultura / Muzyka / Czy da się kochać – premiera nowego teledysku i singla Ani Rusowicz

Czy da się kochać – premiera nowego teledysku i singla Ani Rusowicz

Czy da się kochać  to nowy singiel Ani Rusowicz do którego powstał odważny i poruszający teledysk. Nic tu nie jest oczywiste, a najwięcej kryje się pod powierzchnią. Autorką tekstu i muzyki jest Ania Rusowicz. Pomysłodawcą i twórcą teledysku jest Veruschka Production.

Singiel Czy da się kochać to efekt muzycznych poszukiwań Ani Rusowicz – utwór odbiegający od wcześniejszych płyt artystki, zabierający słuchacza w zupełnie inne rejony muzyczne. Emocje zawarte w piosence wzmacnia poruszający i odważny klip.

– Teledysk opowiada o tym, że nic w życiu nie jest czarno – białe i wprost. Nie znamy wszystkich szczegółów i okoliczności, czasami coś potrafi nas naprawdę zaskoczyć, zatem lepiej być ciekawym świata niż stawiać proste oceny i diagnozy – mówi Ania Rusowicz.

Teledysk:

Oficjalna strona internetowa: aniarusowicz.com.pl

Facebook: facebook.com/ania.rusowicz

 

Sprawdź także

„Brytania” – czyli kolejna epicka historia

Nowy widowiskowy serial Brytania (Britannia) o próbach zdobycia przez Rzymian terenów dzisiejszej Wielkiej Brytanii pojawi …

  • Plinq

    Bardzo ciekawa artystka. Utalentowana, sympatyczna, która nie sprzedaje prywatności i nie chodzi półnago po bankietach. Co do teledysku to chyba nie jest aż tak kontrowersyjny :))