Strona główna / Styl życia / Moda / Jemioł: Odchodzimy od obcisłych form
Łukasz Jemioł: Absolutnym hitem tej jesieni jest kolor wina lub dojrzałej wiśni, który zestawiamy z innymi barwami | fot.: newsrm.tv

Jemioł: Odchodzimy od obcisłych form

Jesień to jest bardzo wdzięczny temat i pora roku. W tym sezonie warstwy i kolor to absolutnie podstawy. Numerem jeden w kolorze jest wino połączone z czernią i bardzo dużo weluru. Pojawiają się stylizacje bardzo dekadenckie, nawet surowe tkaniny wykończone welurem – mówi newsrm.tv Łukasz Jemioł, projektant mody.

Absolutnym hitem tej jesieni jest kolor wina lub dojrzałej wiśni, który zestawiamy z innymi barwami. Sylwetkę budujemy bardziej na zasadzie dopełnienia np. oversizowe łączymy z małymi kaszmirowymi golfami i szerokimi spodniami.

– Ten trend dołów szczególnie w modzie damskiej zmienił się. Odchodzimy raczej od obcisłych form, raczej są to formy 3/4 albo 7/8 z bardziej rozszerzoną nogawką – dodaje Łukasz Jemioł.

Akcesoria w świecie mody stały się teraz tematem numer jeden. Dobra torba sprawdza się w wielu warunkach. Jak mówi projektant mody, torby w każdym sezonie dopełniają stylizację.

@newsrm.tv

 

Sprawdź także

nietrafione reklamy mody

Marketingowe strzały w stopę, czyli moda w ogniu krytyki

W ubiegłym miesiącu głośno było o kilku spektakularnych wpadkach reklamowych największych marek. Jedną z nich była kampania …

  • stylova

    lubię modę na oversize