Strona główna / Uroda / Podkreśl magię swojego spojrzenia!

Podkreśl magię swojego spojrzenia!

Do tej pory wydawało Ci się, że masz niewielkie oczy. Nawet jeśli taka jest prawda, możesz bez żadnych inwazyjnych zabiegów temu zaradzić! |fot.: materiał partnera zewnętrznego

Do tej pory wydawało Ci się, że masz niewielkie oczy. Nawet jeśli taka jest prawda, możesz bez żadnych inwazyjnych zabiegów temu zaradzić! Czy wiesz o tym, że przy pomocy kilku kosmetyków i przyrządów do makijażu możesz sprawić, że Twoje oczy będą wydawały się większe i bardziej kuszące? Jeśli chcesz dowiedzieć się jak to zrobić, koniecznie zapoznaj się z naszym najnowszym materiałem!

Tusz, tusz i jeszcze raz tusz

Wiele kobiet używa do codziennego makijażu wyłącznie tuszu do rzęs. I dobrze, bo maskara nie męczy aż tak Twojej skóry, a sama w sobie jest bardzo efektywna. Czy jednak każda z nas używa jej prawidłowo? Zastanawiasz się zapewne, dlaczego o to pytamy i w którym momencie miałaby być ta filozofia. A chociażby w takim, że nie wszystkie panie pamiętają o tym, by wytuszować również dolne rzęsy, bo to właśnie one odpowiedzialne są za głębię spojrzenia i otwarcie oka, które wydaje się większe!

Biała lub beżowa kredka

Skoro już przy oku i rzęsach jesteśmy, warto w tym momencie powiedzieć, by wszystkie kobiety kategorycznie zaprzestały malowania czarną kredką wewnątrz (na linii wodnej oka) kresek! To właśnie one sprawiają, że nasze oczy stają się mniejsze i węższe. Zamiast nich używajmy beżowych lub białych kredek do oczu, które dadzą optyczne złudzenie większego białka, a co za tym idzie, większego oka.

Podkreśl to, co najlepsze!

Ostatnią kwestią, o której w żadnym wypadku nie można zapominać, są piękne, idealnie wymodelowane i podkreślone brwi. Takie kosmetyki jak kredka do brwi sprawią bowiem, że Twoje oko jeszcze mocniej się otworzy i nabierze kociego spojrzenia. A przecież właśnie o to Ci chodziło! Nie chodzi oczywiście o przesadzanie i nadmierne konturowanie oprawy oka czarnymi kredkami, ale o delikatne podkreślenie naturalnym kolorem, które sprawi, że cały makijaż będzie wyglądał wyśmienicie.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Neness

Perfumy polecane przez gwiazdę. Deynn wybrała Neness

Popularna blogerka, posiadająca ponad milion obserwatorów na Instagramie Marita Surma znana jako Deynn, została twarzą …

  • Wanda

    Sztuczne rzęsy bardzo ładnie podkreślają spojrzenie. Chyba, że uczulają…