Aplikacja Brumgo została stworzona, aby dać klientom większą kontrolę nad zamówioną przez nich pizzą. W prosty oraz przyjazny sposób mogą oni krok po kroku kontrolować drogę od pizzerii, aż do miejsca wybranego przez klienta | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Daj możliwość śledzenia drogi, jaką przemierza pizza do Twoich klientów!

Zdecydowana większość osób zamawia pizze wtedy, gdy jest już głodnym lub nagle poczuje ochotę na jej zjedzenie. Dlatego często są oni bardzo niezadowoleni z tego powodu, iż muszą czekać dłuższą ilość czasu, no. godzinę. Jednak, aby nie zniechęcić klientów, można uatrakcyjnić im czas oczekiwania na wymarzoną pizzę. Przydatne do tego może być Brumgo, o którym można dowiedzieć się więcej dzięki stronie internetowej https://www.brumgo.com/pl/.

Niech Twoi klienci śledzą drogę pizzy

Aplikacja Brumgo została stworzona, aby dać klientom większą kontrolę nad zamówioną przez nich pizzą. W prosty oraz przyjazny sposób mogą oni krok po kroku kontrolować drogę od pizzerii, aż do miejsca wybranego przez klienta. Najważniejszym atutem jednak jest to, że wreszcie zamawiający może śledzić całą drogę od początku do końca. W ten sposób jest świadomy, że kierowca stoi w korkach i może wystąpić opóźnienie lub też odwrotnie, że kierowca przybędzie znacznie przed czasem. To bardzo dobre rozwiązanie szczególnie wtedy, gdy właśnie zamawia się pizzę na głodzie i dzięki temu można oderwać myśli od oczekiwania, a skupić się na ruszającym się samochodzie. Co ciekawe u wielu klientów wzbudza to nie małe emocje i prowokuje do zorganizowania nawet zabaw związanych z tym, który dostawca szybciej przedrze się przez korki.

Jak śledzić drogę dostawcy?

Jak już wcześniej było wspomniane, cały proces jest bardzo prosty dla każdej ze stron. Po pierwsze, kiedy klient złoży zamówienie, otrzyma specjalny link. Po otwarciu go możliwy będzie dostęp do mapy, na której będzie zaznaczone, gdzie aktualnie znajduje się dostawca. Sam fakt, że mapa jest w 100% w czasie rzeczywistym, znacznie wyróżnia tę aplikację. Staje się to możliwe dzięki temu, że Brumgo wykorzystuje GPS z telefonu kierowcy. Trzeba podkreślić, że ta możliwość sprawia, że większa kontrola nad pracą kierowcy podnosi zaufanie klientów względem pizzerii.

Spraw, aby klienci ci zaufali

Niestety dostawcy pizzy niejednokrotnie często narażeni są na nieprzychylne komentarze ze strony zniecierpliwionych zamawiających. Korzystanie przez pizzerie z tej aplikacji ma właśnie ograniczyć takie negatywne reakcje klientów. W końcu bardzo często zamawiający nie ufają dostawcom i twierdzą, że czas oczekiwania na pizze jest taki długi właśnie przez to, że kierowcy są opieszali, nie wywiązują się najlepiej ze swoich obowiązków lub też specjalnie przedłużają drogę, aby skrócić sobie ilość wyjazdów w trakcie pracy. Mimo iż w większości przypadków nie są to scenariusze zgodne z rzeczywistością, to jednak trzeba przyznać, że bardzo trudno udowodnić, że nie jest to prawda. Dlatego też właśnie korzystanie z Brumgo może wreszcie sprawić, że kierowcy zaczną być bardziej wiarygodni i zyskają w oczach klientów. Co przecież bezpośrednio i oczywiście pozytywnie wpłynie również na postrzeganie samej pizzerii.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

piękna kobieta konsultantka Avon

Skuteczne techniki sprzedaży dla konsultantek Avon

Sprzedaż kosmetyków, zwłaszcza w czasie bogatej oferty kosmetycznej dostępnej w każdej drogerii, może być trudnym …