wynajem hal magazynowych
Projekt i budowa w myśl założeń build-to-suit oznacza szereg korzyści dla najemcy | fot.: materiał partnera

Inwestycje Tel RED

Tel RED jest inwestorem nieruchomości działającym przede wszystkim w Polsce, ale również poza jej granicami. Firma wykorzystuje innowacyjne narzędzia, wśród których wymienić należy system „build-to-suit”. Dzięki temu możliwe jest stworzenie projektu w oparciu o potrzeby danego Klienta i budowa hal magazynowych, produkcyjnych czy przemysłowych, które są w pełni funkcjonalne i dopasowane do profilu prowadzonej działalności. Tel RED realizuje projekty z zachowaniem najwyższych standardów i wykorzystując nowatorskie rozwiązania techniczne. Oprócz kupna możliwy jest również wynajem hal magazynowych czy innych obiektów, które zostały wybudowane na indywidualne zamówienie inwestora.

Dlaczego build- to- suit?

Projekt i budowa w myśl założeń build-to-suit oznacza szereg korzyści dla najemcy. Przede wszystkim zyskuje on obiekt – halę produkcyjną, halę magazynową czy zakład przemysłowy – w pełni dopasowany do potrzeb i spełniający jego oczekiwania. Ma to szczególne znaczenie w przypadku inwestorów wymagających niestandardowych rozwiązań. W przypadku wynajmu już gotowego obiektu mogłaby zajść konieczność wprowadzenia kosztownych przeróbek lub pójścia na kompromis, którego nieuniknioną konsekwencją byłby spadek efektywności prowadzonych działań i w rezultacie wymierne straty finansowe. Decydując się na użytkowanie hali „szytej na miarę” zyskujemy rozwiązania w pełni spersonalizowane. Klient ma wpływ na wielkość powierzchni nie tylko przemysłowej, ale również biurowej. Uwzględniane są prognozy rozwoju firmy, system modułowy pozwoli dopasować przestrzeń do zmieniającego się zapotrzebowania przedsiębiorstwa. Możliwe są również różne warianty współpracy między podmiotami. Najemca może wskazać lokalizację, w której wykonawca zrealizuje budowę hali. Może również skorzystać z oferty dewelopera, który dysponuje atrakcyjnymi terenami inwestycyjnymi pozwalającymi na budowę obiektu na wynajem. Czas trwania umowy wynajmu obiektu jest ustalany indywidualnie. Zwykle mieści się on w przedziale 10-20 lat.

Nowa inwestycja Tel RED w Kaliszu

Oprócz gotowych magazynów na sprzedaż lub wynajem, Tel RED ma w swojej ofercie tereny inwestycyjne położone w dogodnych lokalizacjach. W zależności od oczekiwań inwestorów, powstają na nich obiekty przemysłowe na wynajem lub sprzedaż,.

Aktualnie firma rozpoczyna nową inwestycję w Kaliszu. Poszukuje najemców, z którymi planuje rozpocząć nowy projekt budowy jednej lub dwóch hal magazynowo-produkcyjnych z zapleczem socjalno-biurowym. Teren, na którym zrealizowana zostanie inwestycja położony jest w przemysłowej dzielnicy Kalisza. Jest to dobrze skomunikowany punkt z bezpośrednim dostępem do drogi publicznej. Tel RED zaprasza do kontaktu Inwestorów zainteresowanych podjęciem współpracy z doświadczonym i rzetelnym deweloperem.

Materiał partnera

Sprawdź także

Leasing, wynajem - podpisywanie umowy

Poznaj różnice między leasingiem a wynajmem. Które z rozwiązań jest dla Ciebie lepsze?

Popularnym sposobem nabywania auta firmowego jest kredyt. Nie jest to jednak forma jedyna. Alternatywę stanowi …