Efektywność sprzedażowa recepcji
Akademia Versum powstała po to, by ułatwiać zarządzanie firmami fryzjersko-kosmetycznymi. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Nie musisz być marketingowcem, by wypromować swój salon urody. Czytaj Akademię Versum

Praktyczne porady tworzone przez ekspertów w branży. To właśnie Akademia Versum, kurs internetowy opracowany dla właścicieli i managerów firm z branży hair & beauty. Wszystkie materiały szkoleniowe są dostępne w formie przystępnych lekcji, zupełnie bezpłatnie. Zobacz, co możesz zyskać, wchodząc na portal.

Stały dostęp do kilkudziesięciu przystępnych lekcji

Obecnie na stronie Akademii Versum można znaleźć prawie 60 specjalistycznych lekcji, poruszających tematykę z zakresu m.in. marketingu, obsługi klienta, sprzedaży, prawa i finansów. Ich lista jest poszerzana z miesiąca na miesiąc. Aby z nich skorzystać, wystarczy mieć dostęp do smartfona, telefonu lub tabletu z Internetem. Uczyć można się w dowolnym miejscu i o każdej porze, np. przy porannej kawie, czy w czasie oczekiwania na lunch. Właśnie dlatego to doskonały kurs dla zapracowanych.

Warto zaznaczyć, że każda lekcja to przemyślany i starannie przygotowany materiał. Na jego lekturę trzeba poświecić co najmniej kilka minut. Na szczęście wszystkie teksty zostały napisane przystępnym i atrakcyjnym językiem, przez co ich lektura jest naprawdę przyjemna. Dodatkowo materiały są podzielone na krótsze segmenty, co ułatwia powrót do przerwanej lektury.

Porady najlepszych ekspertów z branży

Akademia Versum powstała po to, by ułatwiać zarządzanie firmami fryzjersko-kosmetycznymi. Dlatego znajdują się w niej wartościowe, biznesowe porady. Ich autorami jest 20 specjalistów z branż wspomagających działanie i rozwój salonów urody. To eksperci, którzy przez lata zdobywali potencjał, którym jest wiedza sprawdzona w praktyce. Polecić możemy choćby bardzo popularne teksty Marty Fiłóń, która podpowiada jak wypromować firmę oraz lekcje tworzone przez Annę Wydrę-Nazimek, specjalistkę od marketingu w branży beauty.

Materiały zamieszone na stronach Akademii Versum najlepiej czytać na bieżąco. To łatwy sposób na sukcesywne poszerzenie branżowej wiedzy. Na portal warto także zajrzeć w poszukiwaniu odpowiedzi na konkretne pytania, np. dotyczące firmowej strony www, czy obsługi trudnych klientów. Można znaleźć je w poszczególnych działach.

Impuls do doskonalenia własnych umiejętności

Właściciele i menadżerowie salonów urody to osoby o naprawdę napiętym grafiku. W natłoku pracy często trudno znaleźć im motywację do samodoskonalenia. Z Akademią Versum będzie to nieco łatwiejsze. Wystarczy, że zaczniesz subskrybować newsletter, a informacje o nowych lekcjach publikowanych na platformie, będą przesyłane bezpośrednio na Twoją pocztę elektroniczną. Nie musisz bać się o to, że maile zaśmiecą skrzynkę. Wiadomości o nowościach przysłane są tylko raz miesiącu.

Jak można dołączyć do grona kursantów Akademii Versum? Wystarczy wejść na portal www.akademiaversum.pl i rozpocząć lekturę wybranej lekcji. Dostęp do wszystkich materiałów jest w pełni bezpłatny i nie jest ograniczony czasowo. Korzystanie z materiałów nie wymaga nawet logowania.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

targi reklamowe

Jak przygotować się do targów reklamowych?

Targi branżowe to świetny sposób na zaprezentowanie swoich usług szerszej publiczności. To również okazja do …