Warto reklamować się na balonie pnaumatycznym

Ciekawym i oryginalnym sposobem reklamy, wykorzystywanym przede wszystkim na wszelkich imprezach kulturalnych i sportowych są balony pneumatyczne. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Hasło: Reklama jest dźwignią handlu jeszcze nigdy nie miało tak dużego znaczenia jak w dzisiejszych czasach. Przy tak dużej konkurencyjności w praktycznie każdej branży, a zarazem powszechnej dostępności do internetu, gdzie wpisanie jednego hasła w wyszukiwarce odnajduje nam wiele firm specjalizujących się w danej dziedzinie, należy pamiętać, że kto się nie reklamuje ten traci klientów.

Ciekawym i oryginalnym sposobem reklamy, wykorzystywanym przede wszystkim na wszelkich imprezach kulturalnych i sportowych są balony pneumatyczne. Dobrze zaprojektowane pod względem graficznym przyciągają wzrok już z wielu metrów. Dla niewtajemniczonych wysokość balonu może sięgnąć nawet 10 metrów i może mieć zarówno kształt kuli jak i żarówki. Wymaga on podpięcia kompresora oraz prądu 220V i może być zadrukowany w 100 %!. Na stronie internetowej grupaluxpol.pl/balon-pneumatyczny można zamówić balony pneumatyczne, a firma gwarantuje bardzo szybką realizację swoich usług. Termin wykonania wynosi zaledwie 3 dni. Dostarczone balony mogą w wysoce skuteczny sposób przyciągnąć potencjalnych klientów. Wyposażone są one w oświetlenie LED, co jest w szczególności istotne po zachodzie słońca, zwłaszcza w trakcie trwania koncertów czy innych wydarzeń plenerowych. Balony pneumatyczne są odporne na warunki atmosferyczne, przetrwają nawet największą ulewę, gdyż są wyprodukowane grubej tkaniny poliestrowej. Często towarzyszą biegom oraz różnym konkurencjom sportowym – skokom narciarskim oraz zjazdom na nartach.

Dzięki czytelnej instrukcji montaż balonu nie sprawia większych trudności, co więcej raz wyprodukowany balon może służyć przez wiele miesięcy. Jest to zatem idealna propozycja dla firm, które planują reklamować się na więcej niż jednym evencie. Całość jest dostarczana do klienta w ekspresowym tempie w bardzo niepozornie wyglądającej torbie. Kompresor dostosowany do użycia z balonem pneumatycznym jest w zestawie, a firma zapewnia 2 lata gwarancji na jego działanie.

Powierzchnia reklamowa na balonie sięgającym 8 m wysokości wynosi aż 46,7 m2, natomiast na mniejszych balonach – ok 7-11 m2 w zależności od wysokości. Nie ma żadnych ograniczeń co do drukowanych kolorów – dlatego nieraz można zobaczyć balony zarówno w niespotykanie różowym kolorze – a także w czarnych i innych. Cena balonu pneumatycznego zależy od wielkości oraz kolorów balonu. Dzięki profesjonalnej obsłudze firma ma wielu zadowolonych klientów, którzy ciągle podkreślają swoje zadowolenie z oferowanych usług. Szybka realizacja oraz nienaganna staranność w wykonywaniu obowiązków to niewątpliwie największe atuty firmy.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

agencja social media

Jak pozyskiwać klientów z agencją social media?

Korzystanie z social mediów jest obecnie jedną z najbardziej popularnych aktywności, wykonywana przez internautów. Według …