Luksusowy prezent dla pracownika
Grawerowany zegarek świetnie podkreśla uczucia i rangę obdarowywanej osoby. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Zegarek z dedykacją – pomysł na prezent dla pracownika

Nie ulega wątpliwości, że odpowiednio dobrany zegarek to doskonały pomysł na prezent. Pracodawcy coraz częściej stają przed trudnym zadaniem wybrania właściwej metody wyrażenia wdzięczności swoim wspaniałym pracownikom, a wręczenie zegarka jest na takie dylematy doskonałym remedium.

Grawerowany zegarek świetnie podkreśla uczucia i rangę obdarowywanej osoby. Niezależnie czy Twoja firma obchodzi ważny jubileusz, czy pragniesz uhonorować zasługi wzorowych pracowników czy też podziękować tym, którzy odchodzą na emeryturę. Dzięki usłudze grawerowania sprawisz, że każdy wręczony zegarek stanie się niepowtarzalny.

Zegarek z dedykacją i logotypem Twojej firmy zagwarantuje, że prezent stanie się niepowtarzalny i zawsze będzie przypominał o zasługach i wdzięczności wobec obdarowanej osoby.

W autoryzowanym sklepie online zegarek.net bez problemu odnajdziesz odpowiedni na każdą okazję model zegarka. Sklep z przyjemnością zrealizuje nawet duże zamówienia, abyś mógł w oryginalny sposób podziękować większej liczbie osób. Jeżeli pragniesz uraczyć kogoś dozą prawdziwego luksusu to grawerowane zegarki Atlantic będą doskonałym wyborem. Damski zegarek Atlantic Elegance 29435.45.07 lub męski Atlantic Super De Luxe 64456.45.31 to pięknie prezentujące się eleganckie chronografy. Gustowne koperty w kolorze złota na plecionych bransoletach podkreślają ich ekskluzywny charakter. Regulowane zapięcia i odporne na zarysowania szafirowe szkiełka zapewnią zadowolenie obdarowanych osób oraz komfort użytkowania zegarka.

Zegarek z dedykacją
Usługa grawerowania i bogata oferta autoryzowanego sklepu z zegarkami pomoże wpasować się w każdą wyjątkową okazję. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wybierając prezent często kierujemy się wyjątkowością okazji, na którą jest on wręczany. To powód, dla którego sam prezent powinien być niepowtarzalny. Męski zegarek Tissot T044.417.21.031.00 to wyjątkowe dzieło szwajcarskiej legendy, które będzie odpowiednie nawet jeśli obdarowywany jest prawdziwym koneserem zegarków. Duża koperta w odcieniach srebra otoczona została ciemnym pierścieniem tachometru. Jasna tarcza z chronografem i czerwonymi wskazówkami nadaje zegarkowi sportowego charakteru. Dla Pań idealnym i luksusowym podarunkiem będzie inspirowany kobiecością damski zegarek Tissot T-Wave T112.210.33.451.00. Co ważne, grawerowanie zegarków nie jest zarezerwowane tylko dla droższych modeli. Wysokiej jakości, niezawodne zegarki od takich producentów jak Casio, czy Lorus to także doskonały wybór.

Usługa grawerowania i bogata oferta autoryzowanego sklepu z zegarkami pomoże wpasować się w każdą wyjątkową okazję. Profesjonalna obsługa sklepu zawsze służy pomocą w doborze odpowiedniego produktu, a grawerowanie jest wykonywane z największą dbałością o każdy szczegół.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

praca kompetencje miękkie

Dlaczego warto budować kompetencje miękkie?

Bardzo często miarą jakości szkoleń jest w sektorze prywatnym, a tym bardziej w administracji publicznej, …