Zombi Rebus
Najnowszy singiel „Rebus” to utwór o próbie odnalezienia się w zawiłościach życia, wspomnieniach, rozczarowaniach i nadziei | fot.: materiał partnera zewnętrznego

„Rebus”: hip-hopowa opowieść o 30-latkach

„Rebus” to trzeci singiel, który powstał w ramach autorskiego projektu Zombi? stworzonego przez producenta muzycznego Bartłomieja Waszaka. Zombi? to hip-hopowy komentarz do wyzwań stojących przed 30-latkami rozpoczynających życie na własny rachunek. Utwór „Rebus” jest kontynuacją tego wątku – naświetla zawiłości życia młodych ludzi w gąszczu współczesnej cywilizacji. Premiera singla na kanale YT PanPan już 5 lutego.

Projekt Zombi? to kolejne muzyczne wcielenie producenta muzycznego – Bartłomieja Waszaka. Do tej pory na platformie MAXFLOREC pojawiły się dwa single w ramach cyklu „Wynurzenia”: „DNA” i „Życie na gapę”.

Najnowszy singiel „Rebus” to utwór o próbie odnalezienia się w zawiłościach życia, wspomnieniach, rozczarowaniach i nadziei.

Zależało mi na tym, aby stworzyć projekt, który naświetli wyzwania, z którymi borykają się młode osoby, które stają u progu dorosłości. To bardzo bliski mi temat. Staram się przyjrzeć temu, co kształtuje naszą osobowość, jak to rzutuje na nasze życiowe decyzje i jak wiele może zależeć od nas samych. Myślę, że to utwór dla wszystkich, którzy w małych rzeczach szukają recepty na szczęście. – mówi Bartłomiej Waszak.

YT – teledysk: ”Rebus”:

Autorem klipu (video mashup) jest Maciej Głowiński i Marcin Pchałek.

Kim jest Bartłomiej Waszak?

To producent muzyczny. Debiutował na rynku muzycznym w 2012 r. albumem „Random Trip” wydanym w ramach wytwórni Mikołaja Bugajaka (Noon) – Nowe Nagrania. Była to jedna z pierwszych na polskim rynku muzyki elektronicznej produkcja w nurcie „Future bass”.
Jako producent i kompozytor warstwy instrumentalnej współpracował m.in. z Józefiną Lubieniecką nad płytą „LariLu” (2014) – album promował singiel „Nad ziemią”. Czuwał także nad brzmieniem projektu z muzyką klubową PANPAN – płyta „Laur” (2016) z gościnnym udziałem m.in. Marii Sadowskiej, Noviki i Natalii Lubrano. Utwór „Kokon” zdobył nagrodę specjalną Polskiego Radia w ramach konkursu „Przebojem na antenę”.

Projekt „Zombi?” to kolejne muzyczne wcielenie Waszaka, w którym w całości panuje nad każdym elementem produkcji i po raz pierwszy ujawnia swój talent wokalny. „Zombi?” debiutował w ramach cyklu promocyjnego „Wynurzenie” (2018) wytwórni MAXFLOREC utworami: „DNA” i „Życie na gapę”.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

singiel zespołu Plastic

Plastic: premiera singla i teledysku „U Gonna Love It”

Singiel U Gonna Love It zapowiada czwarty album Plastic – formacji, która od lat konsekwentnie …