Główną bohaterką serialu jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd | fot.: TVN, Piotr Porębski/ Metaluna

„Druga szansa” – rozpoczyna się realizacja nowego serialu

Już 3 listopada ruszą zdjęcia do nowego serialu obyczajowego TVN „Druga szansa” z Małgorzatą Kożuchowską w roli głównej. To pierwszy serial, który dla tej stacji wyprodukuje ATM Grupa. Emisja planowana jest na wiosnę 2016 roku.

Producentem ze strony ATM Grupy jest Dorota Kośmicka-Gacke, która ma na swoim koncie m.in. takie hity jak „Niania” czy „Kasia i Tomek”. Za serial w stacji TVN będzie odpowiadała Adrianna Przetacka wcześniej producentka programu „Ugotowani”. Producentem nadzorującym z ramienia TVN będzie Marta Grela – Gorostiza, która odpowiadała  m.in. za serial „Przepis na życie” oraz za najnowszą produkcję kinową stacji „Listy do M.2”.

„Druga szansa” pokazuje blaski i cienie show-biznesu. Główną bohaterką jest Monika (Małgorzata Kożuchowska), przebojowa producentka i agentka gwiazd. Jej życie to pasmo nieustających sukcesów, zarówno zawodowych, jak i prywatnych – ma atrakcyjną pracę, wpływowego narzeczonego (Rafał Królikowski), z którym prowadzi firmę i zero porażek na koncie. W dniu swoich 40. urodzin zupełnie nieoczekiwanie traci wszystko… Kto poda jej pomocną dłoń, kiedy znajdzie się na dnie? Kto okaże się prawdziwym przyjacielem, kiedy zgasną błyski fleszy?

W serialu zobaczymy plejadę gwiazd. Obok Małgorzaty Kożuchowskiej wystąpią m.in.: Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Bartłomiej Świderski i wspomniany już Rafał Królikowski.

Reżyserem serialu „Druga szansa” będzie Michał Gazda. Ekipa i aktorzy wejdą na plan 3 listopada br. Produkcja trafi na antenę telewizji TVN w marcu przyszłego roku.

@ATM Grupa S.A./infoWire

Sprawdź także

Plany Mai Ostaszewskiej

Maja Ostaszewska zagra w najnowszej produkcji Marka Koterskiego „Siedem uczuć”

Maja Ostaszewska to jedna z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek, dlatego może pozwolić sobie na wybór takich …