stranger things
Od premiery w 2016 r. okrzyknięty mianem globalnego fenomenu serial „Stranger Things” zdobył ponad 65 nagród i 175 nominacji do nagród takich jak Emmy, Złoty Glob, Grammy | fot.: Netflix

Stranger Things – kiedy premiera 4. sezonu?

Stranger Things to jeden z najgorętszych tytułów ostatnich lat! Ten wyprodukowany przez Netflixa serial, okazał się być hitem i podbił serca fanów na całym świecie! Premiera czwartego sezonu już budzi wiele emocji i jest wyczekiwana przez wszystkich miłośników serialu! 

Stranger Things – o co tyle szumu?

Stranger Things to serial z pogranicza science-fiction wyprodukowany przez platformę Netflix, który wciąż cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Akcja serialu osadzona jest w latach 80. w amerykańskim miasteczku. Głównymi bohaterami jest grupa dzieciaków, która zostaje wplątana w sieć dziwnych wydarzeń nie z tej ziemi. Zaginięcie jednego z członków ekipy- Willa oraz poznanie Eleven- Jedenastki zmienia diametralnie ich całe życie. W serialu nie brak wątków paranormalnych (a ostatnio i obyczajowych), a każdy odcinek to bogactwo efektów specjalnych i niesamowitych wrażeń. Klimat serialu utrzymany jest w atmosferze tajemnicy i mroku, budując wspaniałe tło pod fabułę.  

Czego możemy spodziewać się w 4. sezonie?

W czwartym sezonie na pewno zobaczymy większość starej obsady, którą poznaliśmy i polubiliśmy w poprzednich sezonach- Jedenastkę, Joyce, Willa, Mike’a, Nancy, Lucasa, Jonathana i Steve’a. Zostaną również udzielone odpowiedzi na frapujące pytania- wszyscy pamiętamy, w jakim momencie skończył się sezon 3.! Warto wspomnieć, że fani Hoppera mają na co czekać i na pewno się nie rozczarują- dowiemy się również więcej o jego życiu! Sam Jim Hopper odnajduje się…w Rosji! W 4. sezonie do obsady dołączą nowi aktorzy, więc już można się nowych zwrotów akcji i wielu emocji, poznamy też losy innych dzieciaków z Hawkins. Na ekranie zobaczymy m.in. Tom Wlaschiha (znanego z serialu „Gra o Tron”), Amybeth McNulty ( serial „Ania, nie Anna”), Roberta Englund ( „Koszmar z ulicy wiązów”) oraz Reginę Ting Chen („Królowa południa”). W jednej z zapowiedzi pojawia się postać znienawidzona Dr Martina Brennera, który przeprowadza eksperymenty na dzieciach- możemy spodziewać się kolejnych wątków z jego udziałem. Więcej również dowiemy się o Drugiej Stronie „The Upside Down”- zagadką pozostaje kogo tam spotkamy. 

Premiera 4. sezonu w 2022

Prace na 4. sezonem rozpoczęły się już w 2020 roku, jednak ze względu na pandemię koronawirusa zostały wstrzymane (pierwotna data premiery była zaplanowana na początek 2021 roku). Obecnie prace dobiegają końca, ale niestety premiery można się spodziewać dopiero w 2022 roku- dokładna data nie jest jeszcze znana i może się różnić w zależności od kraju. Znana jest też już nazwa pierwszego odcinka: Chapter One: The Hellfire Club. W sieci dostępne są również trailery, które chociaż trochę zaspokajają ciekawość fanów. Scenarzyści i producenci zapewniają, że jest na co czekać, a teorie odnośnie wydarzeń w 4. sezonie mnożą się z prędkością światła!

Stranger Things to serial, który niewątpliwie budzi wiele emocji i trzyma w napięciu. Jak dotąd żaden sezon nas nie rozczarował, więc z tym większym podekscytowaniem czekamy na premierę 4. sezonu! Możecie być pewni, że podzielimy się kolejnymi informacjami i nowinkami! 

AGĄ

Sprawdź także

Broad Peak Netflix

Broad Peak: niedopowiedziana historia o pewnym człowieku

Dostępny od kilkunastu dni na platformie Netflix i w kinach polski film pt. „Broad Peak” …