młoda dziewczyna dająca prezent staruszkowi
Pomysły na prezent dla chłopaka i mężczyzny w każdym wieku | fot.: Materiał partnera

Co będzie dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka?

Obdarowywanie ukochanych osób prezentami jest pięknym sposobem okazywania uczuć. Nie zawsze muszą być dawane z jakiejś okazji – podarunki, których nikt się nie spodziewa są wysłaniem informacji, że o kimś myślisz i zależy Ci na jego radości! Ale o zawrót głowy może przyprawić znalezienie podarunku, który ucieszy drugą połówkę, a przy tym nie będzie nudny. Zastanawiasz się jaki prezent dla chłopaka wybrać? Tej artykuł jest dla Ciebie!

Skok ze spadochronem

Czy prezent dla chłopaka może być wyjątkowy? Oczywiście, że tak! Idealnym tego przykładem jest skok ze spadochronem. Prezent w postaci karnetu na skok ze spadochronem będzie idealnym prezentem dla osoby aktywnej, miłośnika adrenaliny, ekstremalnych przeżyć i takiej, która nie boi się pokonywać swoich słabości.

Jak to wygląda?

Najpierw odbywa się krótkie szkolenie z instruktorem. Następnie samolot wzlatuje ma wysokość 1700 m (sam lot trwa około 15 minut) i na tej wysokości następuje otwarcie czaszy spadochronu. Lot trwa od 8-10 minut. Skok wykonuje się w tandemie z doświadczonym instruktorem, a na koniec otrzymuje się pamiątkowy certyfikat z oddanego skoku.

strzelanie z broni maszynowej
Idealny prezent dla chłopaka, który jest pasjonatem broni i militariów | fot.: materiał partnera

Strzelanie na strzelnicy

Idealny prezent dla chłopaka, który jest pasjonatem broni i militariów. A także dla każdego mężczyzny, który chciałby nauczyć się posługiwać bronią. Zajęcia ze strzelania dostarczą nie tylko dobrą zabawę, ale i mnóstwo adrenaliny.

Jak to wygląda?

Pierwsza część zajęć jest teoretyczna, w czasie której instruktor zapoznaje z działaniem i budową broni palnej. Uczy prawidłowej postawy strzeleckiej, jak oddać celny strzał, załadować, rozładować i przeładować broń. Następnie przechodzi się do najlepszej części, czyli strzelania z broni do tarczy.

Jazda OFF ROAD 4×4

Prezent dla każdego fana motoryzacji, który chce spróbować jazdy za kierownicą auta terenowego. Jazda OFF ROAD jest ekstremalną jazdą samochodem terenowym po bezdrożach. Możesz także przejechać samochodem sportowym na go-racing.pl.

Jak to wygląda?

Na kierowcę w ekstremalnym terenie czeka wiele przeszkód. W trakcie jazdy instruktor siedzi po stronie pasażera i jest do dyspozycji kierowcy.

Lot szybowcem

Ten prezent spodoba się każdemu pasjonatowi lotnictwa i każdemu, kto nie boi się nowych wyzwań. W towarzystwie doświadczonego pilota odbywa się widokowy lot szybowcem, który dostarcza mnóstwa niezapomnianych wspomnień i przeżyć.

Jak to wygląda?

Start szybowca odbywa się poprzez odpięcie linki holowniczej, na której szybowiec był holowany, co powoduje jego oderwanie od ziemi a następnie odbywa się swobodny lot przy wykorzystaniu prądów powietrznych. Potem pozostaje już czysta radość z pięknych widoków.

Skok na bungee

Prezent, z którego zadowolony będzie każdy fan mocnych wrażeń i osoba nie bojąca się wyzwań. Skok pod okiem instruktora odbywa się z kilkudziesięciu metrów, w zależności od lokalizacji.

Jak to wygląda?

Z wysokości kilkudziesięciu metrów oddaje się skok na specjalnej, elastycznej linie. Instruktor zakłada linę na kostkach uczestnika przy zastosowaniu specjalnej do tego celu uprzęży, a następnie wykonuje się skok. Czas swobodnego spadania trwa kilka sekund i dostarcza sporą dawkę adrenaliny.

Escape room

Prezent zadowoli każdego fana wyzwań i łamigłówek. To świetna propozycja dla każdego, kto lubi spędzać czas w niebanalny sposób. Escape room to gra logiczna, w której grupa uczestników zamykana jest w pomieszczeniu. Aby wydostać się z niego przed upływem 60 minut należy rozwiązać przygotowane łamigłówki, odnajdywać szyfry i rozgryzać zagadki.

Jak to wygląda?

Zespół uczestników zostaje zamknięty w pokoju, w którym odnajduje szereg łamigłówek, szyfrów i zagadek. Każdy pokój ma swój określony motyw. Zadanie polega na złamaniu szyfrów i rozwiązaniu zagadek. Prezent spodoba się fanom grupowych zabaw.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent na walentynki

Nie tylko restauracja. Pięć oryginalnych pomysłów na Walentynki z drugą połówką

14 lutego to święto wszystkich zakochanych. Tego dnia nie szczędzimy sobie czułych słów, obdarowujemy się …