kształt serca z dłoni na tle zachodu słońca
Najważniejszą rzeczą, jaka można podarować nie tylko z okazji święta zakochanych, ale także na co dzień jest wspólny czas, uwaga poświęcona ukochanej osobie oraz życie, które łączy a nie dzieli | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dla Niej, dla Niego, dla Was

Kultowe już święto zakochanych bywa krytykowane za swój komercyjnych charakter, a nieco tandetne serduszka i wierszyki o miłości mogą sprawiać wrażenie zbyt przesłodzonych, ale niewątpliwie ta amerykańska tradycja ma się w Polsce bardzo dobrze. Co roku stajemy jednak przed dylematem, jaki prezent na walentynki wybrać, by wyrazić uczucie, podsycić emocje czy też właśnie tego dnia zabłysnąć. Sposobów jest wiele, ale praktyka pokazuje, że coraz częściej lubimy zaskakiwać, a sztampowe podarunki robią coraz mniejsze wrażenie.

  1. Co kupić ukochanej?
  2. Coś dla niego?
  3. Dla Was obojga

Co kupić ukochanej?

Sam prezent na walentynki w jakiś sposób powinien nie tylko opowiadać o miłości w jej przecież najróżniejszych formach, ale powinien również nie być oczywisty. Dlatego właśnie tego dnia nawet czekolada przybiera zupełnie inne formy, by poza urzekający smakiem słodyczy stać się również autorską propozycją. Dobry prezent na walentynki dla niej powinien być spersonalizowany i tak może prezentować się na przykład czekoladowy telegram, koszulka czy też robiona na zmówienie biżuteria. Pewną klasyką jest kolacja w restauracji lub wyjście do kina, ale warto pamiętać o tym, że i menu, i seans muszą się wpisać w gust obojga.

Coś dla niego?

Męski pomysł na prezent na walentynki bardzo często ma praktyczną formę, choć nie zawsze mu to dobrze robi. Warto więc zastanowić się czy nie zainwestować w designerski zestaw do whiskey czy też wymarzone lekcje strzelania. W ten sposób pokazujesz, że pasje partnera też są dla ciebie ważne. Hitem niezmiennie jest książka lub płyta z ulubioną muzyką, a także różnego rodzaju gadżety elektroniczne. W mieszkaniu świetnie się będzie prezentować multiramka ze zdjęciami. Prezent na walentynki dla niego może mieć również nieco bardziej pikantny charakter, choć powinniśmy go umieścić wówczas w kategorii „dla obojga”.

Dla Was obojga

W wielu wariantach personalizowany prezent na walentynki jest elementem, który łączy parę, nadaje jej pewien bardzo charakterystyczny rys – to mogą być na przykład ciuchy czy dodatki z jednej kolekcji. Najważniejszą rzeczą, jaka można podarować nie tylko z okazji święta zakochanych, ale także na co dzień jest wspólny czas, uwaga poświęcona ukochanej osobie oraz życie, które łączy a nie dzieli. Dlatego właśnie warto wybrać taką aktywność, która obojgu sprawi przyjemność, a może to być wizyta w salonie masażu, lekcja nauki jazdy ekstremalnej, a nawet weekend bez dzieci w jakimś malowniczym zakątku. Taki dzień specjalny może być codziennie.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

randka na koncercie

Pomysł na Walentynki jak spędzić dzień zakochanych?

Walentynki coraz bliżej. Pragniesz zaskoczyć swoją drugą połówkę i podarować jej piękne chwile zamiast banalnego …