Dron, quad i polisa posagowa – oryginalne prezenty komunijne

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się polisy posagowe przygotowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe | fot.: Fotolia

Wybór prezentu na komunię to nie lada wyzwanie zarówno dla rodziców chrzestnych, jak i zaproszonych gości. Kiedyś standardem były rower i medalik. Obecnie coraz częściej młodzi ludzie otrzymują konsole, iPhone’y, czytniki e-booków, czekoladę ze złota, a nawet kucyki. „Press-Service Monitoring Mediów” sprawdził, które prezenty cieszą się największą popularnością.

Media stały się istotnym kanałem inspiracji, także w przypadku szukania pomysłów na atrakcyjny prezent komunijny.

W prasie, radiu, telewizji, social media i na portalach internetowych w kontekście Komunii Świętej dominowały frazy rower – w ciągu miesiąca wyraz ten pojawił się w aż 1,5 tys. publikacjach i wpisach, tablet (1,1 tys. materiałów), oraz zegarek (1 tys.). W TOP 5 najmodniejszych upominków znalazły się także łańcuszek i medalik.

Czekolada ze złota na komunię
Złoto, monety kolekcjonerskie, a nawet złota czekolada – wśród komunijnych prezentów jest coraz więcej złota | fot.: Fotolia

Dużym zainteresowaniem cieszy się także elektronika. Na liście prezentów komunijnych nie zabrakło najnowszego Playstation, iPhone’a, iPada czy czytnika e-booków. Jednak do najoryginalniejszych podarunków należą okulary 3D, drony i smartwatche.

Polisa posagowa na komunię
Polisa posagowa, czyli ubezpieczenie na wypadek śmierci rodziców, to hit wśród prezentów komunijnych | fot.: Fotolia

Komunia Święta to żniwa dla producentów i handlowców. Sklepy, zarówno te stacjonarne,  jak i online, prześcigają się w różnego rodzaju rankingach prezentów przygotowanych specjalnie na tę okazję. Już pod koniec marca na rynku roi się od specjalnych, komunijnych promocji, a także atrakcyjnych ofert kredytowych. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się polisy posagowe przygotowane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

@Newseria Biuro prasowe

Sprawdź także

prezenty świąteczne

Nietypowe prezenty świąteczne: co z pewnością zachwyci Twoich bliskich?

Zamknij oczy i zastanów się: który prezent świąteczny z ostatnich lat na dłużej pozostał Ci …