Nuda w sypialni
Miliony par na całym świecie cierpi z powodu stagnacji i monotonii w sypialni. Jak temu zapobiec? | fot.: Fotolia

Jak pokonać nudę w łóżku?

Co jest przeciwieństwem zabawy, entuzjazmu, radości i satysfakcji? Nuda. A gdzie nuda jest najgroźniejsza? W Twoim łóżku! Miliony par na całym świecie cierpi z powodu stagnacji i monotonii w sypialni. Jak temu zapobiec? Co zrobić, by nie zmieniając partnera znów poczuć się jak na początku związku? Dzięki nowemu podejściu producentów gadżetów erotycznych, rozwiązań jest mnóstwo, a wszystkie są niezwykle przyjemne!

Zacznij od siebie

Mężczyźni często boją się, że dobry wibrator może zastąpić ich naturalne atuty. Jednak z relacji kobiet często wynika, że mimo satysfakcji jaką odczuwają podczas masturbacji, to nakręca je ona na jeszcze więcej. Jak więc wibratory, masażery i dilda działają na kobiety? Używanie ich do zabaw solo często działa jak rozbudzenie, którego potrzebuje nie tylko kobieta, ale przede wszystkim para. Dlatego przyjemność, którą może sprawić Ci chociażby sympatyczny z wyglądu, minimalistyczny, a przy tym przynoszący bardzo intensywne doznania króliczek INA Wave od LELO to inwestycja w Wasze, a nie tylko Twoje, życie erotyczne. Sprawdź, co przynosi Ci rozkosz i nakieruj odpowiednio partnera. Mówienie o Twoich potrzebach może go nieźle nakręcić!

gadżety erotyczne
Minimalistyczny, a przy tym przynoszący bardzo intensywne doznania króliczek INA Wave od LELO | fot.: materiał partnera zewnetrznego

Popracuj nad formą

Jesteś wewnętrznie młoda i piękna niezależnie od wieku! Jednak, aby Twoje ciało mówiło to samo – warto nad sobą popracować! Ćwiczenia fizyczne wyzwolą w Tobie energię i endorfiny. Wizyta u kosmetyczki może Cię zrelaksować (depilacja linii bikini Cię nie zrelaksuje, ale przyniesie pewną satysfakcję i spokój na dłuższy czas). Jednak najistotniejsza aktywność dla Twojego seksu to ćwiczenia mięśni Kegla. Na szczęście nie potrzebujesz do tego żadnego karnetu na siłownię. Możesz ćwiczyć gdzie chcesz, kiedy chcesz, a nikt nawet tego nie zauważy. By trening przynosił lepsze efekty – warto zafundować sobie intymne ciężarki, czyli kulki gejszy. Ponoć gejsze miały te partie mięśniowe tak wyćwiczone, że samym napinaniem i rozluźnianiem ich podczas stosunku potrafiły doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Twój partner będzie miał także dodatkowe powody do zadowolenia – eleganckie kulki LUNA Beads Noir od LELO przyniosą Wam niezwykle silne doznania także w czasie seksu.

kulki gejszy
By trening mięśni Kegla przynosił lepsze efekty – warto zafundować sobie intymne ciężarki, czyli kulki gejszy | fot.: materiał partnera zewnętrznego

To proste!

Czasami niewielka zmiana przynosi ogromną poprawę! Wiedzą o tym wszystkie kobiety, które w pewnym momencie życia poczuły, że ich pochwa nie jest już tak nawilżona w trakcie pobudzenia seksualnego, jak wcześniej. Może mieć to związek z niedawnym porodem, menopauzą, stresem, przyjmowaniem niektórych leków lub źle dobraną antykoncepcją. Wiele kobiet z powodu dyskomfortu, a nawet bólu spowodowanego suchością pochwy, zaczęło unikać zbliżeń, a ich relacje z partnerami uległy pogorszeniu. Okazuje się jednak, że problem rozwiązuje (nie)zwykły lubrykant! Odpowiednie nawilżenie pozwala kobietom znowu cieszyć się seksem, sprawia, że są bardziej spontaniczne i wyluzowane. Dla alergiczek mamy dobrą wiadomość – istnieją preparaty, takie jak na przykład Personalny Żel Nawilżający od LELO, które nie zawierają drażniących składników i są hipoalergiczne!

akcesoria erotyczne
Odpowiednie nawilżenie pozwala kobietom znowu cieszyć się seksem, sprawia, że są bardziej spontaniczne i wyluzowane | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dowiedz się, co robią inni!

Niby to nieładnie zaglądać komuś do sypialni, ale nie masz przecież niecnych celów. Gdzie najłatwiej znaleźć inspiracje? Warto przyjrzeć się ofertom sklepów z gadżetami erotycznymi. Duże i pewne marki, takie jak Sklep-intymny.pl nie boją się opinii Klientów, bo starannie dbają o jakość sprzedawanych produktów, dlatego też aktywna jest opcja komentowania asortymentu. Przejrzyj ofertę, sprawdź jakie gadżety przydałyby się w Waszej sypialni i poczytaj, jak bawili się z nimi inni. Dodatkowo, na stronie znajduje się także blog, w którym odkryjesz mnóstwo porad i pomysłów. Samo czytanie o dobrym seksie wywołuje ochotę na szczytowanie w rzeczywistości. A więc? Przełam nudę, wyzwól w sobie entuzjazm i dziś wieczór to Ty zostań inicjatorką – sama zobaczysz, jak cudownie poczujesz się w nowej roli! A on nie będzie mógł oderwać od Ciebie oczu i… rąk!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

dojrzali ludzie w łóżku

Na nudę najlepszy wibrator?

Z ochotą na seks jest zwykle tak, że im związek dłuższy, tym ona mniejsza. Nie …