Nuda w sypialni
Miliony par na całym świecie cierpi z powodu stagnacji i monotonii w sypialni. Jak temu zapobiec? | fot.: Fotolia

Jak pokonać nudę w łóżku?

Co jest przeciwieństwem zabawy, entuzjazmu, radości i satysfakcji? Nuda. A gdzie nuda jest najgroźniejsza? W Twoim łóżku! Miliony par na całym świecie cierpi z powodu stagnacji i monotonii w sypialni. Jak temu zapobiec? Co zrobić, by nie zmieniając partnera znów poczuć się jak na początku związku? Dzięki nowemu podejściu producentów gadżetów erotycznych, rozwiązań jest mnóstwo, a wszystkie są niezwykle przyjemne!

Zacznij od siebie

Mężczyźni często boją się, że dobry wibrator może zastąpić ich naturalne atuty. Jednak z relacji kobiet często wynika, że mimo satysfakcji jaką odczuwają podczas masturbacji, to nakręca je ona na jeszcze więcej. Jak więc wibratory, masażery i dilda działają na kobiety? Używanie ich do zabaw solo często działa jak rozbudzenie, którego potrzebuje nie tylko kobieta, ale przede wszystkim para. Dlatego przyjemność, którą może sprawić Ci chociażby sympatyczny z wyglądu, minimalistyczny, a przy tym przynoszący bardzo intensywne doznania króliczek INA Wave od LELO to inwestycja w Wasze, a nie tylko Twoje, życie erotyczne. Sprawdź, co przynosi Ci rozkosz i nakieruj odpowiednio partnera. Mówienie o Twoich potrzebach może go nieźle nakręcić!

gadżety erotyczne
Minimalistyczny, a przy tym przynoszący bardzo intensywne doznania króliczek INA Wave od LELO | fot.: materiał partnera zewnetrznego

Popracuj nad formą

Jesteś wewnętrznie młoda i piękna niezależnie od wieku! Jednak, aby Twoje ciało mówiło to samo – warto nad sobą popracować! Ćwiczenia fizyczne wyzwolą w Tobie energię i endorfiny. Wizyta u kosmetyczki może Cię zrelaksować (depilacja linii bikini Cię nie zrelaksuje, ale przyniesie pewną satysfakcję i spokój na dłuższy czas). Jednak najistotniejsza aktywność dla Twojego seksu to ćwiczenia mięśni Kegla. Na szczęście nie potrzebujesz do tego żadnego karnetu na siłownię. Możesz ćwiczyć gdzie chcesz, kiedy chcesz, a nikt nawet tego nie zauważy. By trening przynosił lepsze efekty – warto zafundować sobie intymne ciężarki, czyli kulki gejszy. Ponoć gejsze miały te partie mięśniowe tak wyćwiczone, że samym napinaniem i rozluźnianiem ich podczas stosunku potrafiły doprowadzić mężczyznę do orgazmu. Twój partner będzie miał także dodatkowe powody do zadowolenia – eleganckie kulki LUNA Beads Noir od LELO przyniosą Wam niezwykle silne doznania także w czasie seksu.

kulki gejszy
By trening mięśni Kegla przynosił lepsze efekty – warto zafundować sobie intymne ciężarki, czyli kulki gejszy | fot.: materiał partnera zewnętrznego

To proste!

Czasami niewielka zmiana przynosi ogromną poprawę! Wiedzą o tym wszystkie kobiety, które w pewnym momencie życia poczuły, że ich pochwa nie jest już tak nawilżona w trakcie pobudzenia seksualnego, jak wcześniej. Może mieć to związek z niedawnym porodem, menopauzą, stresem, przyjmowaniem niektórych leków lub źle dobraną antykoncepcją. Wiele kobiet z powodu dyskomfortu, a nawet bólu spowodowanego suchością pochwy, zaczęło unikać zbliżeń, a ich relacje z partnerami uległy pogorszeniu. Okazuje się jednak, że problem rozwiązuje (nie)zwykły lubrykant! Odpowiednie nawilżenie pozwala kobietom znowu cieszyć się seksem, sprawia, że są bardziej spontaniczne i wyluzowane. Dla alergiczek mamy dobrą wiadomość – istnieją preparaty, takie jak na przykład Personalny Żel Nawilżający od LELO, które nie zawierają drażniących składników i są hipoalergiczne!

akcesoria erotyczne
Odpowiednie nawilżenie pozwala kobietom znowu cieszyć się seksem, sprawia, że są bardziej spontaniczne i wyluzowane | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dowiedz się, co robią inni!

Niby to nieładnie zaglądać komuś do sypialni, ale nie masz przecież niecnych celów. Gdzie najłatwiej znaleźć inspiracje? Warto przyjrzeć się ofertom sklepów z gadżetami erotycznymi. Duże i pewne marki, takie jak Sklep-intymny.pl nie boją się opinii Klientów, bo starannie dbają o jakość sprzedawanych produktów, dlatego też aktywna jest opcja komentowania asortymentu. Przejrzyj ofertę, sprawdź jakie gadżety przydałyby się w Waszej sypialni i poczytaj, jak bawili się z nimi inni. Dodatkowo, na stronie znajduje się także blog, w którym odkryjesz mnóstwo porad i pomysłów. Samo czytanie o dobrym seksie wywołuje ochotę na szczytowanie w rzeczywistości. A więc? Przełam nudę, wyzwól w sobie entuzjazm i dziś wieczór to Ty zostań inicjatorką – sama zobaczysz, jak cudownie poczujesz się w nowej roli! A on nie będzie mógł oderwać od Ciebie oczu i… rąk!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

ara odwrócona do siebie plecami

Dlaczego mężczyzna nie ma ochoty na seks?

Nie ma jednego powodu, dla którego mężczyzna zaczyna unikać swojej dziewczyny, żony czy partnerki. Poniżej …