kobieta laptop cashback
Jednym z największych walorów aplikacji zakupowych jest dostęp do różnego rodzaju promocji i rabatów | fot.: materiał partnera

Jak zyskujesz cashback i na czym to polega?

Czy wiesz, na czym polega cashback? Dowiedz się, co to takiego i sprawdź ile zaoszczędzisz dzięki sprytnym aplikacjom zakupowym!

Aplikacje zakupowe dla każdego

Każdy  przynajmniej od czasu do czasu robi zakupy, a zdecydowana większość z nas wprost uwielbia tę czynność. Inwestujemy w ten sposób nasze środki w rozmaite dobra, które mogą nam pomóc w pracy lub dostarczyć rozrywki, niemal zawsze też powodują, że po prostu czujemy się lepiej.  Sama radość związana z nabyciem nowego przedmiotu jest znacznie większa niż ewentualna strata związana z wydaniem określonej ilości gotówki. Ot tak pokrótce można  wyjaśnić fenomen zakupów.

Dzięki postępowi technologii w ostatnich latach, a szczególnie w czasach ogólnoświatowej pandemii, wszelkiego rodzaju zakupu w ogromnej mierze przeniosły się do sieci. Rozwiązanie to jest bardzo wygodne dla każdego użytkownika i niesie ze sobą całą masę innych zalet, spośród których jedną z najważniejszych jest korzystanie z aplikacji zakupowych. Te proste i intuicyjne programy, które możesz zainstalować np. na swoim smartfonie, przydają się w różnorodnych sytuacjach i (wbrew pozorom) nie są dedykowane tylko zakupoholikom.

Promocje w aplikacjach zakupowych

Jednym z największych walorów aplikacji zakupowych jest dostęp do różnego rodzaju promocji i rabatów. Jak powszechnie wiadomo, obniżki zazwyczaj są w pewien sposób ograniczone – np. czasowo lub do wyczerpania danej kolekcji. Dodając do tego wszystkiego ogromną liczbę sklepów, staje się jasne, że przegapienie promocji czy przeceny jest wielce prawdopodobne. A przecież to doskonała okazja nie tylko do udanych zakupów, ale i nabycia nowych produktów w niższych i bardziej atrakcyjnych cenach. Dzięki aplikacjom zakupowym, takim jak goodie, Ceneo, Pepper, Stocar czy PanParagon nigdy nie przegapisz żadnej obniżki – wręcz przeciwnie, wszystkie rabaty będą na wyciągnięcie ręki i dowiesz się o nich jako pierwszy! A do tego otrzymasz cashback.

Cashback – co to takiego?

Z terminem „ „cashback” spotkała się już większość z was, warto jednak pokrótce wytłumaczyć, czym  jest – ta usługa dostępna  m.in. we wspomnianej wcześniej aplikacji goodie. Otóż cashback to nic innego, jak zwrot części  pieniędzy wydanych w sklepach  internetowych. Wysokość zwrotu określona jest przez daną markę i zazwyczaj mieści się  w granicach od 2% do 15% ceny zakupu (w goodie może sięgnąć nawet 25%). Cashback naliczany jest automatycznie i trafia na konto użytkownika w aplikacji,   gdy system otrzyma potwierdzenie ze sklepu, że faktycznie doszło do zakupu i nie został dokonany zwrot. Trzeba też przyznać, że cashback sam w sobie jest procesem bardzo bezpiecznym, a  wszystkie dane są w pełni chronione. Na samej tylko platformie goodie w roku 2020 użytkownicy dokonali transakcji cashback o łącznej wartości ponad 331 mln zł.

 A jak otrzymać cashback za zakupy online? Pobierz aplikację goodie lub wejdź na stronę goodie.pl, następnie wybierz sklep, złóż zamówienie i dokonaj płatności – dokładnie tak, jak zawsze! Wysokość zwrotu w każdej chwili sprawdzisz na swoim koncie w aplikacji. Po zatwierdzeniu zakupu przez sklep środki zostaną zaakceptowane do wypłaty. Gdy uzbierasz 21 zł cashbacku , możesz zlecić przelew na dowolne konto bankowe w Polsce. Dodatkowo za pierwszą transakcję cashback otrzymasz od goodie 10 zł w prezencie! Skąd zatem biorą się pieniądze w programie cashback?  Sklepy partnerskie, biorące udział w programie są zobowiązane do płacenia marży za pozyskanie nowego klienta – goodie dużą część tego wynagrodzenia oddaje Tobie, jako klientowi rozpoczynającemu zakupy! Prawda, że proste? Zatem nie wahaj się dłużej i zapewnij sobie zwrot gotówki podczas każdych zakupów w sieci!

Materiał partnera

Sprawdź także

konto oszczędnościowe

Gdzie konto oszczędnościowe? Warunki w bankach potrafią zaskakiwać

Konto oszczędnościowe to jedno z najprostszych i najbezpieczniejszych sposobów na pomnażanie swoich oszczędności. Dzięki temu …