Kobieta wymienia walutę online
Kantorami online powinni zainteresować się wszyscy, którzy często wymieniają waluty, szczególnie przedsiębiorcy oraz osoby pracujące za granicą. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Kantory online — dlaczego warto wymieniać walutę przez Internet?

Kantory online szturmem weszły na nasz rynek. Jeśli nadal wymieniasz walutę w kantorach online bądź bankach, sprawdź, dlaczego warto zainteresować się kantorami online?

Kantory online to przede wszystkim ogromna wygoda. Pozwalają one na załatwienie wszelkich formalności i wykonanie transakcji szybko, łatwo i przyjemnie przez Internet. Oszczędzamy tym samym czas, który byśmy zmarnowali na samo dotarcie do kantoru stacjonarnego, czy banku.

Jakby tego było mało, to kantory online generują także dodatkowe oszczędności dzięki niskim spreadom, a także możliwościom ich negocjowania. Spready w kantorach online są często kilkadziesiąt groszy niższe niż w bankach czy kantorach stacjonarnym. Nie da się ukryć, że to przy częstszych transakcjach może generować dodatkowe oszczędności. Nie należy także zapominać, że istnieją specjalne promocje dla tych, którzy często wymieniają większe kwoty. Przedsiębiorcy, którzy wykonują regularne przewalutowania na poziomie 10 tys. euro, mogą liczyć na możliwość negocjowania cen kursów walut, co zapewni im kolejne oszczędności.

Platforma kantorów online jest niezwykle prosta i intuicyjną w obsłudze. Dzięki temu korzystanie z kantorów online jest proste, nawet dla tych, którzy nie czują się mocni, w korzystaniu z Internetu. Co więcej, kantor Fritz Exchange zapewnia wsparcie swoich specjalistów na platformie. Do dyspozycji mamy między innymi pracowników z biura obsługi klienta, doradców ds. rynków finansowych, a także dealerów walutowych. Dzięki temu na każdym etapie działania na platformie będziemy dobrze zorientowani.

Kantory online to nie tylko bezpieczeństwo, oszczędności, ale i wyjątkowy czas realizacji transakcji. W kantorze online Fritz Exchange 90% transakcji realizowanych jest w 15 minut!

Liderzy na rynku wymiany walut bardzo często mają na swoim koncie innowacje. Kantor Fritz Exchange może pochwalić się kantorami automatycznymi, które zapewniają dostęp 24 godzin na dobę, obsługę w 5 językach, a także możliwość wymiany 9 najpopularniejszych walut.

Kantorami online powinni zainteresować się wszyscy, którzy często wymieniają waluty, szczególnie przedsiębiorcy oraz osoby pracujące za granicą. Niezależnie od godzin pracy, czy też miejsca, w którym się znajdujemy – kantory online dostosowują się do naszego tempa i stylu życia.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Bankomat

Bankomat jest drogim kantorem

Płacąc kartą za granicą uważaj na propozycje przewalutowania transakcji. Zwykle taki kantor w bankomacie jest …