Fotoksiążka
Na święta wręcz gustowną, wydrukowaną fotoksiążkę ze zdjęciami. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Porady: Najpiękniejszy prezent świąteczny bez wychodzenia z domu

Nie bez przyczyny mówi się, że obdarowywanie jest sztuką. Czasami całymi dniami potrafimy myśleć nad najpiękniejszym prezentem świątecznym, a na dodatek chcielibyśmy kupić go bez wychodzenia z domu, żeby uniknąć kolejek i tłumów w sklepach. Też tak masz? W takim razie przygotowaliśmy dla Ciebie idealną propozycję i kilka porad, dzięki którym stworzysz wyjątkowy prezent w zaciszu czterech ścian.

Krok 1: Zrób selekcję zdjęć

Na święta wręcz gustowną, wydrukowaną fotoksiążkę ze zdjęciami. To upominek, który zawsze przywoła najcieplejsze wspomnienia. Podpowiedzi od Printu (kliknij!) pomogą Ci stworzyć taką pamiątkę.

Na etap selekcji zdjęć przeznacz tyle czasu, ile potrzebujesz. Z pewnością będzie to bardzo przyjemne zadanie — w końcu wrócisz pamięcią do ulubionych chwil. Wybierz fotografie, których widok najbardziej ucieszy obdarowaną osobę.

Fotoksiążka - okładka, tył i środek
Na stronie Printu czekają na Ciebie zarówno motywy świąteczne, jak i bardziej uniwersalne, pasujące do wielu okazji. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Krok 2: Wybierz szablon na stronie Printu

Kiedy już w jednym komputerowym folderze zbierzesz wszystkie zdjęcia, przejdź do kroku drugiego, czyli wyboru szablonu. Na stronie Printu czekają na Ciebie zarówno motywy świąteczne, jak i bardziej uniwersalne, pasujące do wielu okazji. Na święta możesz przecież podarować np. fotoksiążkę z fotografiami z wakacji albo ze ślubu.

Prawie 200 tematycznych szablonów pozwoli Ci wywołać te wspomnienia, do których najchętniej Ty i Twoi bliscy wracacie w zimowe wieczory.

Fotoksiążka - front
Fotoksiążkę wykonasz w 30 minut, popijając kawę i siedząc w wygodnym fotelu. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Krok 3: Stwórz fotoksiążkę i czekaj na przesyłkę

Na koniec wystarczy umieścić zdjęcia w kreatorze fotoksiążki, dostępnym online. Dodaj kilka spersonalizowanych elementów, np. serdeczne życzenia bożonarodzeniowe czy dedykację. Krótkie zdania płynące z serca staną się fantastycznym uzupełnieniem wzruszającego prezentu.

Fotoksiążkę wykonasz w 30 minut, popijając kawę i siedząc w wygodnym fotelu.

Kiedy fotoksiążka będzie już zaprojektowana, Twoja rola się kończy. Teraz wystarczy, że poczekasz na przesyłkę i położysz ją pod choinką.

Fotoksiążka - środek
Teraz wystarczy, że poczekasz na przesyłkę i położysz ją pod choinką. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wybierz prezent, który cieszy i wzrusza, a jednocześnie jest spersonalizowany. Do jego stworzenia potrzebujesz wyłącznie dostępu do Internetu i kilku chwil przygotowań, by wybrać zdjęcia.

Wesołych Świąt!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent dla taty

Świąteczne prezenty dla rodziców – jak kupować, by trafić w dziesiątkę?

Świąteczny maraton czas zacząć, jednak zanim wyruszysz do galerii handlowej lub na wirtualne zakupy, musisz …