Prenumerata Poradnik Domowy – idealny miesięcznik dla kobiet

Współcześnie większość kobiet wybiera wersję elektroniczną miesięcznika. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Poradnik Domowy to magazyn, który kochają i doceniają polskie kobiety. Wydawany jest w formie miesięcznika od 1990 roku przez wydawnictwo Prószyński i S-ka. W roku 2002 prawa do jego wydawania kupił koncern mediowy Agora SA, zaś od 2013 roku oficjalnym wydawcą jest Edipresse Polska. Obecnie redaktorem naczelnym miesięcznika jest Urszula Zubczyńska. Pismo ukazuje się w objętości około 124 strony formatu 213 x 272 mm oraz w średnim nakładzie 499000 egzemplarzy.

Obecnie magazyn posiada grono zadowolonych i wiernych czytelniczek, ponieważ przedstawia prawdziwe i interesujące treści pomocne w życiu codziennym, a także umilające spędzanie czasu wolnego. W każdym egzemplarzu znajdują się artykuły poświęcone zdrowiu, kulinariom, modzie, urodzie, wyposażeniu i dekoracji domu, a także problemom i sposobom ich rozwiązywania.

Poradnik Domowy został stworzony z myślą o kobiecie nowoczesnej, która ma czas dla rodziny i jednocześnie spełnia się zawodowo. Ponadto dba o swój wygląd i zdrowie, a także rozsądnie wychowuje swoje dzieci. W miesięczniku publikowane są praktyczne porady i wskazówki, dzięki którym każda kobieta może sprawniej radzić sobie w życiu i osiągać swoje cele. Dodatkowo magazyn wzbogacony jest o dział modowy, który zawiera treści odnoszące się do obecnych trendów w modzie. Pozwala kobietom stworzyć odpowiednią stylizację na każdą okazję, pomóc skomponować garderobę, a także dopasować akcesoria do całego outfitu.

Prenumerata Poradnik Domowy – korzyści dla czytelniczek

Prenumerata Poradnik Domowy daje wiele cennych korzyści dla każdej czytelniczki. Przede wszystkim złożenie rezerwacji na prenumeratę pozwala otrzymywać kolejne wydania w stałej i korzystnej cenie, która jest niższa od ceny w tradycyjnym kiosku. Ponadto osoby, które zamówiły prenumeratę nie muszą samodzielnie poszukiwać i kupować pisma. W określonym terminie i o odpowiedniej godzinie nowe wydanie poradnika jest dostarczane pod drzwi czytelnika (wersja papierowa) lub wysyłane na skrzynkę elektroniczną (wersja elektroniczna). Dodatkowo prenumeratorzy otrzymują gwarancję dostarczenia wszystkich wydań pisma, a także mają możliwość udziału w licznych konkursach i promocjach.

Współcześnie większość kobiet wybiera wersję elektroniczną miesięcznika. Doceniana jest za niezwykłą funkcjonalność, łatwość przechowywania oraz możliwość swobodnego korzystania. Wydanie w wersji pliku PDF nie niszczy się, tak jak to ma w zwyczaju papierowa wersja. Ponadto zajmuje niewiele miejsca na dysku (każdy plik można zapisać na wybranym nośniku danych np. komputer, telefon komórkowy lub inne urządzenie mobilne), dzięki temu nie potrzebuje przygotowania specjalnego miejsca w domu przeznaczonego do składowania pisma. Dużą zaletą otrzymywania prenumeraty elektronicznej jest jej dobra czytelność, możliwość swobodnego przeszukiwania, kopiowania i wykorzystywania treści. Dodatkowo niektóre egzemplarze wzbogacane są o ciekawe animacje (ścieżki dźwiękowe, filmiki), które pozwalają lepiej wczuć się w poruszany temat.

Stały dostęp do prenumeraty poradnika umożliwi każdej kobiecie miłe spędzanie wolnego czasu. Magazyn dostarczy masę ciekawych i interesujący treści z zakresu zdrowia, urody, kulinarni i mody. Pomoże każdej gospodyni umiejętnie skomponować swój strój i przygotować najlepsze potrawy na święta i różnego rodzaju okazje. Więcej informacji odnośnie prenumeraty magazynu Poradnik Domowy można dowiedzieć się na prenumerata ruch.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Przybywa czasopism, nie tylko kobiecych

Wśród czytelników prasy jest zapotrzebowanie na nowe tytuły. Jak pokazał przykład segmentu tygodników opinii, który …