Kobieta daje prezent partnerowi
Prezent na Dzień Chłopaka nie musi być wcale niczym materialnym | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Prezent na Dzień Chłopaka – co kupić partnerowi, ojcu albo bratu z tej okazji?

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Chłopaka, a Ty nie masz prezentu? Nie musisz szukać usprawiedliwienia – praca, dom, rodzina, dziecko, wymówek może być multum, ale w podobnej sytuacji znajduje się wiele dziewczyn i kobiet. Właśnie dla Was przygotowaliśmy poniższy poradnik, w którym chcemy dać Wam kilka propozycji prezentów, które zadowolą wszystkich. Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu dla partnera, ojca a może brata – po lekturze niniejszego artykułu bez problemu powinnaś znaleźć odpowiedni upominek na Dzień Chłopaka.

Prezent dla partnera – romantyczny weekend

Prezent na Dzień Chłopaka nie musi być wcale niczym materialnym – wręcz przeciwnie, niekiedy lepiej działają przeżycia, do których jeszcze długo możemy wracać we wspomnieniach. Najlepsze prezenty dla partnera z okazji Dnia Chłopaka to te, które możemy przeżyć wspólnie. Właśnie dlatego na szczycie listy tego typu znajduje się romantyczna kolacja lub – gdy dysponujemy większym budżetem – romantyczny wypad na weekend poza miasto. Góry, morze? Niezależnie od tego, co preferujemy jeśli chodzi o krajobraz za oknem, ogromne znaczenie ma samo miejsce (ekskluzywny hotel a może wypad pod namiot?), dodatkowe atrakcje (odcięcie się od cywilizacji i spędzenie weekendu w lesie a może salon masażu i SPA?) oraz towarzystwo. Dobrze uciec od szarej rzeczywistości, codziennych problemów, spędzić czas z ukochaną osobą – może taki spokojny weekend tylko we dwoje pozwoli nam odbudować zaniedbane nieco relacje…?

Prezent dla ojca – cztery koła i mnóstwo koni pod maską

Kryzys wieku średniego (i następującego po nim, wieku podeszłego) charakteryzuje się jednym: poszukiwaniem mocnych wrażeń, sprawdzaniu własnych ograniczeń i udowadnianiu wszystkim naokoło (a przede wszystkim samemu sobie), że „w starym ciele młody duch”. Właśnie dlatego jako prezent dla ojca proponujemy Ci kupienie mu vouchera na tor wyścigowy. Pod okiem doświadczonego instruktora będzie on mógł spełnić swoje fantazje o prowadzeniu superszybkich i supernowoczesnych samochodów. Nowe modele Lamborghini, Ferrari, Nissan GTR czy Mitsubishi – w zależności od gustu można prowadzić bardziej agresywne, sportowe wozy lub zasiąść za kierownicą ekskluzywnych pojazdów. Odbiór prezentu możliwy jedynie po okazaniu ważnego prawa jazdy.

Prezent dla brata – degustacja drogiego alkoholu

Większość mężczyzn lubi pić alkohol, ale równie wielu się na tym nie zna. Dawno przecież minęły czasy, gdy nie obchodził ich smak ani sposób spożywania („ważne, żeby klepało, hehe”) – dziś spożywanie alkoholu w sposób kulturalny w gronie znajomych może przypominać sztukę. Rodzaje alkoholu (np. wina lub whisky) pasują do różnych okazji (w tym odmiennych posiłków, np. odmiennych rodzajów mięs). Warto też wiedzieć, w jakim szkle należy je pić i kiedy (co przed, co w trakcie, a co po jedzeniu). O tym wszystkim można się dowiedzieć na specjalnych kursach – może właśnie bilet na tego typu kurs będzie dobrym prezentem na Dzień Chłopaka? W końcu na naukę nigdy nie jest za późno!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

młoda dziewczyna dająca prezent staruszkowi

Co będzie dobrym pomysłem na prezent dla chłopaka?

Obdarowywanie ukochanych osób prezentami jest pięknym sposobem okazywania uczuć. Nie zawsze muszą być dawane z …