Prezent na imieniny

Doskonały zamiennik dla bukietu kwiatów, który na długo pozostanie w pamięci. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

W niektórych częściach Polski imieniny to ważniejsze święto niż urodziny. Sporo osób ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Często ciężko stwierdzić, co lubi solenizant i jaki prezent może okazać się trafiony. Jedni wolą to, co praktyczne, a inni wybiorą upominki od serca. Chociaż coraz częściej drobiazgi, którymi obdarowujemy najbliższe osoby są z góry uzgodnione zawsze warto podarować coś, czego nikt się nie spodziewał.

Takim dodatkiem lub głównym prezentem może być coś słodkiego. Smaczne wyroby czekoladowe zamknięte w eleganckich opakowaniach zapewnia marka Vobro z wieloletnią tradycją. Obecnie dajemy czekoladki nie tylko najbliższym członkom rodziny, ale również znajomym przy większych i mniejszych okazjach. Często przy braku czasu lub pomysłu decydujemy się na droższe wyroby w ładnym opakowaniu. Wszystko zależy od relacji, jakie łączą nas nie tylko z bliskimi osobami, ale i znajomymi. W zależności od tych czynników nasz pomysł na drobny upominek będzie inny, a im lepsze stosunki, tym prezent będzie stanowił mniejszy problem. Dobre kontakty można budować nie tylko uśmiechem, ale również czymś słodkim.

Prezent dla najbliższych

Imieniny mamy lub taty to jedno z ważniejszych wydarzeń wśród domowników. Szukanie odpowiedniego prezentu może być trudne, jeśli np nasi rodzice mają wszystko, czego potrzebują. Wtedy podarować można coś słodkiego, ale i wyjątkowego. Takim upominkiem może być Cherry Rose od Vobro. Czekoladki z wiśniowym nadzieniem a alkoholu zamknięte w podłużnym opakowaniu z motywem róży. Doskonały zamiennik dla bukietu kwiatów, który na długo pozostanie w pamięci. Innym “kwiatem”, który możemy podarować z okazji imienin jest Dolce Rosa. Czekoladki z nadzieniem wiśniowym oblane deserową czekoladą, orzechowe nadzienie w mlecznej czekoladzie lub krem mleczny. Każdy ze smaków jest zamknięty w eleganckiej tubie, która już sama w sobie stanowi piękne opakowanie. Dolce Rosa nie trzeba dodatkowo ozdabiać. Wśród idealnych prezentów można znaleźć wyjątkowe bombonierki Excellent Pralines. Połączenie białej i ciemnej czekolady z nadzieniem wiśniowym nie tylko smakuje doskonale, ale również zachwyca formą. Wszystkie czekoladki zostały uformowane w owoce morza (Frutti di mare). Wybierając imieninowy upominek dla dziecka, warto mieć na uwadze, ile ma lat i jakiej jest płci. W tym wypadku odpowiednia czekolada jest obowiązkowa i nie raz cieszy bardziej niż sam prezent. Dzieci najbardziej najchętniej ze słodyczy jedzą nie tylko ciastka, ale i galaretki. Wśród propozycji znaleźć można Frutini – owocowe galaretki o różnych smakach posypane cukrem.

Prezent dla znajomych

Wybierając prezent dla znajomej osoby, trzeba pamiętać o relacjach, jakie nas z kimś łączą. Inny prezent imieninowy dostanie od nas szef, a inny dobry kolega czy koleżanka. Dla bliskich znajomych drobna bombonierka Cherry Paradise pokaże, że o nich pamiętamy. Delikatne czekoladki zawsze można zjeść wspólnie przy kawie i miłej rozmowie. Swojemu szefowi lepiej dać bardziej wyszukany prezent taki jak Cherry Passion. Eleganckie, czerwone opakowanie ze złotą wstążką i słodką zawartością pokaże nasz szacunek i uznanie.


Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent zajączek

Wielkanocne prezenty dla dzieci, czy także dla dorosłych? Podpowiadamy!

Wielkanoc to szczególny czas gromadzący wiele polskich rodzin na wspólnym świętowaniu. Tradycja zajączka wielkanocnego ukrywającego …