Prezent na imieniny

Doskonały zamiennik dla bukietu kwiatów, który na długo pozostanie w pamięci. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

W niektórych częściach Polski imieniny to ważniejsze święto niż urodziny. Sporo osób ma problem z wyborem odpowiedniego prezentu. Często ciężko stwierdzić, co lubi solenizant i jaki prezent może okazać się trafiony. Jedni wolą to, co praktyczne, a inni wybiorą upominki od serca. Chociaż coraz częściej drobiazgi, którymi obdarowujemy najbliższe osoby są z góry uzgodnione zawsze warto podarować coś, czego nikt się nie spodziewał.

Takim dodatkiem lub głównym prezentem może być coś słodkiego. Smaczne wyroby czekoladowe zamknięte w eleganckich opakowaniach zapewnia marka Vobro z wieloletnią tradycją. Obecnie dajemy czekoladki nie tylko najbliższym członkom rodziny, ale również znajomym przy większych i mniejszych okazjach. Często przy braku czasu lub pomysłu decydujemy się na droższe wyroby w ładnym opakowaniu. Wszystko zależy od relacji, jakie łączą nas nie tylko z bliskimi osobami, ale i znajomymi. W zależności od tych czynników nasz pomysł na drobny upominek będzie inny, a im lepsze stosunki, tym prezent będzie stanowił mniejszy problem. Dobre kontakty można budować nie tylko uśmiechem, ale również czymś słodkim.

Prezent dla najbliższych

Imieniny mamy lub taty to jedno z ważniejszych wydarzeń wśród domowników. Szukanie odpowiedniego prezentu może być trudne, jeśli np nasi rodzice mają wszystko, czego potrzebują. Wtedy podarować można coś słodkiego, ale i wyjątkowego. Takim upominkiem może być Cherry Rose od Vobro. Czekoladki z wiśniowym nadzieniem a alkoholu zamknięte w podłużnym opakowaniu z motywem róży. Doskonały zamiennik dla bukietu kwiatów, który na długo pozostanie w pamięci. Innym “kwiatem”, który możemy podarować z okazji imienin jest Dolce Rosa. Czekoladki z nadzieniem wiśniowym oblane deserową czekoladą, orzechowe nadzienie w mlecznej czekoladzie lub krem mleczny. Każdy ze smaków jest zamknięty w eleganckiej tubie, która już sama w sobie stanowi piękne opakowanie. Dolce Rosa nie trzeba dodatkowo ozdabiać. Wśród idealnych prezentów można znaleźć wyjątkowe bombonierki Excellent Pralines. Połączenie białej i ciemnej czekolady z nadzieniem wiśniowym nie tylko smakuje doskonale, ale również zachwyca formą. Wszystkie czekoladki zostały uformowane w owoce morza (Frutti di mare). Wybierając imieninowy upominek dla dziecka, warto mieć na uwadze, ile ma lat i jakiej jest płci. W tym wypadku odpowiednia czekolada jest obowiązkowa i nie raz cieszy bardziej niż sam prezent. Dzieci najbardziej najchętniej ze słodyczy jedzą nie tylko ciastka, ale i galaretki. Wśród propozycji znaleźć można Frutini – owocowe galaretki o różnych smakach posypane cukrem.

Prezent dla znajomych

Wybierając prezent dla znajomej osoby, trzeba pamiętać o relacjach, jakie nas z kimś łączą. Inny prezent imieninowy dostanie od nas szef, a inny dobry kolega czy koleżanka. Dla bliskich znajomych drobna bombonierka Cherry Paradise pokaże, że o nich pamiętamy. Delikatne czekoladki zawsze można zjeść wspólnie przy kawie i miłej rozmowie. Swojemu szefowi lepiej dać bardziej wyszukany prezent taki jak Cherry Passion. Eleganckie, czerwone opakowanie ze złotą wstążką i słodką zawartością pokaże nasz szacunek i uznanie.


Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent na rocznicę

Uniknij nudy w rocznicę. Sprawdzone prezenty dla dwojga, które zapewnią Wam niezapomniane wrażenia

Rocznica związku to szczególny dzień dla małżonków, niezależnie od ilości wspólnie spędzonych lat. Kwiaty, czekoladki, …