Strona główna / Społeczeństwo / Prezent ślubny „prosto z serca” – ceramika artystyczna Bolesławiec
Zastawa stołowa
Warto postawić na podarunek, który poza walorami estetycznymi czy praktycznymi z czasem nabierze wartości sentymentalnej i stanowić będzie pamiątkę tego podniosłego wydarzenia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Prezent ślubny „prosto z serca” – ceramika artystyczna Bolesławiec

Ślub to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie, wyczekiwane przez każdą Pannę Młodą. Kobiety uwielbiają celebrować niezwykłe, niepowtarzalne momenty. Czerpią przyjemność z otaczania się pięknymi przedmiotami. Z chęcią oddają się poszukiwaniom rzeczy, które nie tylko przypadną im do gustu, ale też podbiją ich serce.

Gdzie znaleźć inspiracje w poszukiwaniu prezentu ślubnego dla bliskiej osoby, aby nie stać się sztampowym gościem z bukietem kwiatów? Warto postawić na podarunek, który poza walorami estetycznymi czy praktycznymi z czasem nabierze wartości sentymentalnej i stanowić będzie pamiątkę tego podniosłego wydarzenia.

Mamy rozwiązanie. Dajmy szansę poczuć się Państwu Młodym niczym Królowa Angielska.

Tak – to ona właśnie pije kawę z filiżnanki z Bolesławca, stąd serwis kawowo-herbaciany lub zastawę stołową z Bolesławca prezentujemy jako dzisiejszą ślubną inspiracje. Ekskluzywne, ręcznie wykonane naczynia z glinki ceramicznej, z pięknymi wzorami wykonanymi tradycyjną techniką za pomocą stempla to ozdoba nie tylko stołu, ale i domu – oto i czar, który oferuje ceramika z Bolesławca. Gdzie znaleźć takie rękodzieła z 700-letnią tradycją ? Dobrym źródłem jest na przykład sklep internetowy https://www.e-manufaktura.com/ .
Choć wszystkich zachęcamy do obejrzenia tych swoistych dzieł sztuki na żywo. Warto odwiedzić urokliwy sklep otoczony starówką warszawskiego Starego Miasta na ul. Freta 14. Nie często można spotkać miejsce z porcelaną, która jest projektowana pod okiem dyrektora artystycznego, tak jak ceramika z Bolesławca.

Co więcej porcelana z Bolesławca w sklepie e-manufaktura.com, na życzenie klienta, może zostać zapakowana w ozdobne pudełko. W zależności od wysokości zamówienia można też liczyć na zniżki: https://www.e-manufaktura.com/pl/i/Rabaty/24 . Zestawy naczyń można dobierać z dowolnych elementów, tak aby mogła stać się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ceramika z Bolesławca udekoruje stół, podkreśli miłą, rodzinną atmosferę i nada tym małych chwilom szczególnego charakteru, przypomni, co w życiu jest najważniejsze – rodzinę, bliskość, spokój – przyjaciółkę…

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

zestaw świąteczny lancerto

Pięć pomysłów na elegancki prezent świąteczny dla mężczyzny

Szukasz pomysłu na prezent dla chłopaka, męża, taty lub dziadka? Nie chcesz kolejny raz kupować …