Zastawa stołowa
Warto postawić na podarunek, który poza walorami estetycznymi czy praktycznymi z czasem nabierze wartości sentymentalnej i stanowić będzie pamiątkę tego podniosłego wydarzenia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Prezent ślubny „prosto z serca” – ceramika artystyczna Bolesławiec

Ślub to niewątpliwie wyjątkowe wydarzenie, wyczekiwane przez każdą Pannę Młodą. Kobiety uwielbiają celebrować niezwykłe, niepowtarzalne momenty. Czerpią przyjemność z otaczania się pięknymi przedmiotami. Z chęcią oddają się poszukiwaniom rzeczy, które nie tylko przypadną im do gustu, ale też podbiją ich serce.

Gdzie znaleźć inspiracje w poszukiwaniu prezentu ślubnego dla bliskiej osoby, aby nie stać się sztampowym gościem z bukietem kwiatów? Warto postawić na podarunek, który poza walorami estetycznymi czy praktycznymi z czasem nabierze wartości sentymentalnej i stanowić będzie pamiątkę tego podniosłego wydarzenia.

Mamy rozwiązanie. Dajmy szansę poczuć się Państwu Młodym niczym Królowa Angielska.

Tak – to ona właśnie pije kawę z filiżnanki z Bolesławca, stąd serwis kawowo-herbaciany lub zastawę stołową z Bolesławca prezentujemy jako dzisiejszą ślubną inspiracje. Ekskluzywne, ręcznie wykonane naczynia z glinki ceramicznej, z pięknymi wzorami wykonanymi tradycyjną techniką za pomocą stempla to ozdoba nie tylko stołu, ale i domu – oto i czar, który oferuje ceramika z Bolesławca. Gdzie znaleźć takie rękodzieła z 700-letnią tradycją ? Dobrym źródłem jest na przykład sklep internetowy https://www.e-manufaktura.com/ .
Choć wszystkich zachęcamy do obejrzenia tych swoistych dzieł sztuki na żywo. Warto odwiedzić urokliwy sklep otoczony starówką warszawskiego Starego Miasta na ul. Freta 14. Nie często można spotkać miejsce z porcelaną, która jest projektowana pod okiem dyrektora artystycznego, tak jak ceramika z Bolesławca.

Co więcej porcelana z Bolesławca w sklepie e-manufaktura.com, na życzenie klienta, może zostać zapakowana w ozdobne pudełko. W zależności od wysokości zamówienia można też liczyć na zniżki: https://www.e-manufaktura.com/pl/i/Rabaty/24 . Zestawy naczyń można dobierać z dowolnych elementów, tak aby mogła stać się pamiątką przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Ceramika z Bolesławca udekoruje stół, podkreśli miłą, rodzinną atmosferę i nada tym małych chwilom szczególnego charakteru, przypomni, co w życiu jest najważniejsze – rodzinę, bliskość, spokój – przyjaciółkę…

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

chłopak żółty prezent

Sklep z prezentami – oryginalne upominki na każdą okazję

Na świecie nie ma chyba osoby, która nie lubi dostawać prezentów. Niekiedy jeszcze większą przyjemność …