gadżety erotyczne przy kieliszkach wina
Wiele wskazuje na to, że film “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” zmienił podejście kobiet do seksu. Część z nich zrozumiała, że w łóżku może zmienić się w prawdziwą boginię seksu | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Rewolucja w sypialni, czyli akcesoria erotyczne inspirowane filmem “Pięćdziesiąt Twarzy Greya”

“Pięćdziesiąt Twarzy Greya” to seria książek, której tomy kilka lat temu rozchodziły się jak świeże bułeczki. Panie na całym świecie oszalały na punkcie przystojnego i pewnego siebie Christiana. Książka doczekała się także ekranizacji i był to pierwszy tak odważny film w historii kina, a bilety wyprzedały się jeszcze przed jego walentynkową premierą. Okazuje się, że ten bestseller zostawił w naszej kulturze o wiele więcej, niż możemy się spodziewać.

Co “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” zmieniło w życiu kobiet?

Wiele wskazuje na to, że film “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” zmienił podejście kobiet do seksu. Część z nich zrozumiała, że w łóżku może zmienić się w prawdziwą boginię seksu. To właśnie po przeczytaniu książek kobiety nagle zaczęły mówić o swoich fantazjach, a niektóre z nich postanowiły wprowadzić do swojej sypialni nieco pikanterii. Najczęściej próbują tego, o czym przeczytały w powieści E.L James – dlatego też powstały serie gadżetów erotycznych inspirowanych filmem “Pięćdziesiąt Twarzy Greya”. Znajdziemy je m.in. w ofercie sexshop112.

Luksusowa kolekcja gadżetów

Luksusowa kolekcja gadżetów “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” prezentuje się niezwykle efektownie. Produkty z tej serii są nie tylko elegancko zapakowane w pudełko lub torebkę, przede wszystkim widnieje na nich gustowne logo “Fifty Shades of Grey”, co czyni je idealnym prezentem np. dla fanki tej powieści.

Oryginalna kolekcja gadżetów inspirowanych filmem to doskonały sposób (i moment) na wprowadzenie świata BDSM do naszej sypialni. Odkrywanie nowych praktyk seksualnych z bohaterami trylogii może okazać się ciekawym doznaniem. Akcesoria “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” to szeroka i luksusowa paleta produktów. W zestawie znajdziemy zupełnie nowe designerskie wcielenia popularnych przedmiotów takich jak wibratory, silikonowe zatyczki analne i wiele innych gadżetów. Warto dodać, że większość akcesoriów jest oczywiście wodoodporna – przecież nic nie powinno ograniczać naszych zabaw.

BDSM w Twojej sypialni

Oficjalna kolekcja “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” nie mogłaby istnieć bez akcesoriów przeznaczonych do BDSM, czyli tzw. Bondage – zabaw w uległych i dominujących, której nie tylko blaski, lecz także cienie mogliśmy poznać w książce. Obok satynowego pejcza i skórzanej szpicruty w zestawie znajdziemy także co najmniej kilka rodzajów kajdanek, łącznie z tymi, które umożliwiają przymocowanie ich do drzwi, packę do klapsów, maski do odgrywania ról, a także opaski do oczu i taśmy do krępowania.

Szczególnie warte uwagi są silikonowe kulki gejszy, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a także eleganckim, a z drugiej strony nowoczesnym design’em. Warto dodać, że tego typu gadżety erotyczne pomimo umieszczenia ich we wnętrzu ciała dają poczucie komfortu, a swoimi płynnymi i drgającymi ruchami, stymulują punkt G, wywołując prawdziwą przyjemność.

Przyjemność czy ból?

Jednym z akcesoriów z tej specjalnej serii, który cieszy się naprawdę dużą popularnością, są klamerki na sutki. To idealny gadżet na początek przygody z BDSM, gdy kobieta uczy się czerpania przyjemności z nowych praktyk seksualnych, które teoretycznie mogłoby sprawiać jej ból. Klamerki z ciężarkami mają regulowany stopień ich zacisku na sutkach, dzięki temu kochankowie mają całkowitą kontrolę nad tego typu zabawką.

Jak widać oferta akcesoriów erotycznych inspirowanych książką “Pięćdziesiąt Twarzy Greya” jest naprawdę bogata, powyżej wymieniono tylko część dostępnych w zestawach gadżetów. Dzięki temu każdy, kto jest zainteresowany tego typu produktami znajdzie produkt odpowiadający swoim fantazjom. Dodatkowo kupując oficjalne zestawy, mamy pewność, że są one atestowane i bezpieczne.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

zakochana para przy murze

Wyjątkowe prezenty na Walentynki

Walentynki za pasem… Są już coraz bliżej, a wy nadal nie macie pomysłu na prezent? …