matka z dzieckiem kamera bezpieczny dom
Dzięki dedykowanej aplikacji i wielu przydatnym funkcjom, masz pewność, że chronisz nie tylko swoje wnętrze, ale też dokładnie wiesz, co dzieje się na Twojej posesji | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Co warto mieć w mieszkaniu – komfortowy i bezpieczny dom | Bezpieczna Rodzina

Dom to wyjątkowe miejsce, które pragniemy, aby kojarzyło nam się ze spokojem, komfortem i wypoczynkiem. Oprócz indywidualnie dobranych dekoracji, które wpływają na estetykę wnętrza i wypełniają je harmonią, warto wyposażyć mieszkanie w urządzenia, które zwiększą poczucie bezpieczeństwa wszystkich domowników. Do tego typu narzędzi należy m.in. dostępna w sklepie Bezpieczna Rodzina https://bezpiecznarodzina.pl/, kamera wewnętrzna BD.03. Gwarantuje ona wygodny monitoring przy pomocy dedykowanej aplikacji Bezpieczny Dom, którą pobierzesz na swój telefon komórkowy.

Dekoracje w domu, a indywidualizm mieszkańców

Niezaprzeczalnie dużą rolę w każdym wnętrzu odgrywają dodatki. Zdaniem profesjonalnych dekoratorów, to właśnie detale mają największy wpływ na to, jaka atmosfera panuje w mieszkaniu. Zapewne każdy, kto interesuje się tą tematyką wie, że za pomocą kilku drobnych dodatków można błyskawicznie odmienić charakter każdego pomieszczenia. Jakie elementy warto wziąć pod uwagę podczas kreowania własnej domowej przestrzeni?

  • Obrazy i zdjęcia – rodzinne fotografie są wspaniałą ozdobą każdego wnętrza. Mieszkanie warto także ozdobić obrazami, czy plakatami związanymi z zainteresowaniami domowników.
  • Naturalne rośliny – pełnią one nie tylko funkcję dekoracyjną – są bardzo praktycznym rozwiązaniem, kiedy zależy nam na naturalnych sposobach na oczyszczanie powietrza. Co więcej, warto wiedzieć, że przebywanie w otoczeniu zieleni ma pozytywny wpływ na nastrój i koi stres.
  • Tekstylia – narzuty, zasłony, poduszki… materiałowe dekoracje pozwalają uzyskać natychmiastowy efekt odświeżenia wnętrza. Przydają się, kiedy zależy nam na kontrastach we wnętrzu. Jasny pokój z intensywnymi dodatkami praktycznie zawsze wygląda dobrze!
  • Oświetlenie – charakter każdego pomieszczenia, z łatwością można kształtować za pomocą odpowiednio dobranego oświetlenia. Temperatura, natężenie światła i wygląd lamp – dzisiaj wybór jest naprawdę ogromny!
uśmiechnięta dziewczynka z psem i rodzicami z aplikacją Bezpieczny Dom
Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który pozwala Ci chronić wszystko, co dla Ciebie cenne | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Bezpieczna Rodzina w trosce o Twój dom

Dekoracje i dodatki pełnią nie tylko funkcję estetyczną. Przydają się także, kiedy chcesz w swoim domu dyskretnie ukryć kamerę, która umożliwi Ci codzienny monitoring. Sklep Bezpieczna Rodzina ma w swojej ofercie zarówno kamery wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Dzięki dedykowanej aplikacji i wielu przydatnym funkcjom, masz pewność, że chronisz nie tylko swoje wnętrze, ale też dokładnie wiesz, co dzieje się na Twojej posesji. Bezpieczna Rodzina to szereg nowoczesnych rozwiązań, które będą mieć bezpośredni wpływ na komfort wszystkich domowników.

Kamery wewnętrzne dla bezpieczeństwa Twoich bliskich

Kamery wewnętrzne BD.03 i BD.08, które dostępne są w sklepie Bezpieczna Rodzina to niewielkie urządzenia, które nie zaburzają harmonii i stylistyki Twojego wnętrza. Detekcja ruchu, obraz na żywo 24/7 w jakości HD, obraz w ciemności, czy możliwość wykonywania zdjęć i nagrywania filmów – wszystkie te funkcje sprawią, że Twój dom stanie się jeszcze bezpieczniejszym miejscem.

Bezpieczna Rodzina, czyli spokój i komfort dla Ciebie i bliskich

Bezpieczna Rodzina to ekosystem, który pozwala Ci chronić wszystko, co dla Ciebie cenne. Dzięki naszym rozwiązaniom i wygodnej, łatwej w obsłudze aplikacji, wszystkie informacje o tym, co dzieje się z Twoimi bliskimi, cennymi rzeczami, czy domem, masz zawsze pod ręką – w swoim telefonie komórkowym. To pełna kontrola gwarantująca spokój i komfort. Pozwól, że pomożemy Ci jeszcze lepiej zatroszczyć się o wszystko, co dla Ciebie ważne.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

wyjazd na narty

Co zabrać ze sobą na wyjazd na narty?

Wybierasz się na narty? Nie możesz doczekać się zimowego szaleństwa? Sprawdź, co musisz zabrać ze …