świeca zapachowa
Urządzając wnętrze w stylu boho, możesz oczywiście sięgnąć po ulubione świece zapachowe | fot.: pixabay

Czy świece zapachowe pasują do stylu boho?

Eklektyczne wnętrza z meblami vintage, wypełnione wzorzystymi tekstyliami z motywami tradycyjnymi, a także drewnianymi i ceramicznymi gadżetami, nie mogą być obojętne w odbiorze. Wręcz przeciwnie, mają wywoływać emocje i zaskakiwać artystyczną unikalnością. Właśnie dlatego ważnym uzupełnieniem aranżacji boho są oryginalne, przyjemne zapachy. Ekologiczne świece zapachowe Yankee Candle pełnią funkcję nie tylko stylowych ozdób w stylu boho, ale i dyfuzorów różnorodnych aromatów.

Źródło zapachów współgrające z naturalnym, artystycznym wnętrzem

Niezależnie od rodzaju źródła zapachów, przyjemne, naturalne aromaty są integralną częścią stylistyki boho, specyficznego nurtu w aranżacji wnętrz mieszkalnych, którego korzeni należy upatrywać w dziewiętnastowiecznej bohemie francuskiej i ruchach hipisowskich popularnych zwłaszcza w Stanach Zjednoczonych, w drugiej połowie wieku dwudziestego. Świece zapachowe Yankee Candle są doskonały wyborem dla wszelkich eklektycznych aranżacji, trafnie wpisując się w specyfikę stylu boho. Po pierwsze wyróżnia je oryginalny design i kolor. Po drugie powstają z wykorzystania ekologicznych materiałów – organicznych wosków, naturalnych aromatów i szkła. Po trzecie oferują przyjemne zapachy, które współgrają z aranżacjami bliskimi naturze, z motywami ludowymi i artystycznym zacięciem. Wśród świec zapachowych Yankee Candle znajdziesz aromaty kwiatowe i owocowe wielu typów, o zróżnicowanej intensywności, w dziesiątkach kolorów i wzorów.

Co zamiast świec zapachowych?

Urządzając wnętrze w stylu boho, możesz oczywiście sięgnąć po ulubione świece zapachowe Yankee Candle w dużym, szklanym słoju, które pozwolą wzbogacać domowe powietrze przyjemnymi nutami zapachowymi na wiele godzin, ale równie dobrze możesz postawić na designerski dyfuzor, do którego wystarczy dokupić ulubione olejki zapachowe. W tym przypadku trzeba pamiętać o stałym uzupełnianiu poziomu olejku. Dyfuzory emitują delikatniejszy zapach, który wolniej rozprowadza się po dużym wnętrzu. Zapalając świecę zapachową Yankee Candle, pożądany, przyjemny zapach będzie bardziej intensywny i zdecydowanie szybciej rozproszy się po domu. Poza tym świeca jest produktem bardziej uniwersalnym, łatwiejszym w obsłudze i dekoracyjnym, zwłaszcza  gdy zdecydujesz się na zakup jej barwnej wersji.

Naturalne źródła zapachów w postaci dyfuzorów z olejkami lub świec zapachowych Yankee Candle nie tylko pasują do wnętrz w stylu boho, ale są wręcz ich pożądanym elementem. Miłe zapachy doskonale współgrają z eklektycznymi aranżacjami, nadając im nowy wymiar piękna i artystycznego sznytu.

Materiał partnera

Sprawdź także

świece sojowe

Świeczki zapachowe – na co zwrócić uwagę podczas ich wybierania?

Świeczki zapachowe to akcesoria do wnętrz cieszące się dużą popularnością. Blask płomieni umożliwia stworzenie wyjątkowej …