Jednym z przejawów ekologicznej postawy i promowania ekologicznego stylu życia jest zastąpienie ogólnie dostępnych toreb z folii torebkami papierowymi | fot.: Materiał partnera zewnetrznego

Ekologia na co dzień

Obecnie bardzo popularne torebki foliowe zostają wypierane przez papierowe torby. Papierowe torby i opakowania już wcześniej były doceniane przez producentów wyjątkowych i prestiżowych artykułów, choć były droższe w produkcji od toreb foliowych.

Bądź eko – kupuj papierowe opakowania!

Jednym z przejawów ekologicznej postawy i promowania ekologicznego stylu życia jest zastąpienie ogólnie dostępnych toreb z folii torebkami papierowymi.

Z pomocą ekologii przyszło ustawodawstwo unijne, które obecnie znacznie ogranicza użycie bezpłatnych toreb foliowych w sklepach przez wprowadzenie za nie opłat recyklingowych. Sprzyja to promocji i rozpowszechnieniu papierowych opakowań, w tym opakowań wyprodukowanych z makulatury. Dzięki takim rozwiązaniom każdy z nas podczas codziennych zakupów dokłada swoją cegiełkę wspierając ekologiczne zachowania i okazując troskę o środowisko naturalne.

Torba foliowa vs papierowa

Ekologiczne torby z efektownym nadrukiem reklamowym stanowią kolejny nośnik promujący ekologię i jednocześnie firmę, która sprzedaje swoje produkty zgodnie z duchem czasu i troską o naszą planetę. Produkty sprzedawane w ekologicznych opakowaniach wyglądają znacznie lepiej i bardziej atrakcyjnie niż zakupy w foliowych torebkach, które zaśmiecają środowisko naturalne. Popularne foliówki kłębią się w lasach i przy drogach, zalegają na składowiskach śmieci, a nawet pływają w morzach zaburzając ekosystem i stanowiąc poważne zagrożenie dla zwierząt morskich. Natomiast papierowe opakowania i torby można poddać recyklingowi i powtórnie wykorzystać.

Wysoka jakość toreb z recyklingu

W serwisie ecobagnetwork.eu/pakiety-torby-papierowe można znaleźć szeroką ofertę atrakcyjnych opakowań i toreb papierowych.

Papierowe torby eko zostały wykonane z wytrzymałego papieru przetwarzanego w procesie recyklingu, co oznacza, że są biodegradowalne, a ich dodatkową zaletą jest możliwość wielokrotnego wykorzystania.

Są dostępne w czterech popularnych rozmiarach oraz w kilku kolorach. Zostały składane maszynowo, dzięki czemu wyglądają elegancko i są łatwe do przechowywania. Solidnie wykonane torby ekologiczne mają klocowe dno i są znacznie bardziej trwałe niż zwykłe zabezpieczając lepiej zawartość umieszczoną w środku. Wygodne uchwyty wykonano z papierowego sznurka w kolorze torby.

Efektowne wzory graficzne wykonane przez polskich artystów stanowią dekoracyjny motyw na torbach, w które można pakować przeróżne prezenty.

Co schować do papierowej torby?

W papierowej torbie z kolekcji eko można schować nie tylko alkohol, naturalne kosmetyki i ekskluzywne perfumy, ale również pieczywo, warzywa i owoce, wędliny i sery, lecz również tekstylia i odzież oraz zabawki. Papierowe torby nie tylko tworzą przyjazny świat, lecz również zapewniają dyskretną elegancję i nadają pewnego prestiżu ukrytym we wnętrzu prezentom. Warto o tym pamiętać przygotowując m.in. świąteczne prezenty i okolicznościowe upominki dla kontrahentów i pracowników.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

wakacje kredytowe

Wakacje kredytowe – kto może skorzystać, do kiedy złożyć wniosek w banku?

Już od 29 lipca kredytobiorcy mogą składać wnioski o wakacje kredytowe, czyli wstrzymanie płatności rat kredytu hipotecznego. Jednak …