wc stelaż podtynkowy
Decydując się na stelaże podtynkowe WC proponowane przez markę Laufen, klienci zyskują możliwość wyboru nowoczesnych przycisków spłukujących, które cechują się niepowtarzalnym designem| fot.: materiał partnera

Funkcjonalne stelaże podtynkowe WC – co warto wiedzieć o ich wyborze?

Odpowiednio dobrane stelaże podtynkowe WC umożliwiają łatwy montaż toalet podwieszanych w taki sposób, aby wyróżniały się one trwałością i stabilnością. Ponadto stelaże podtynkowe znajdujące się w ofercie marki Laufen zapewniają większą oszczędność wody ze względu na możliwość regulacji systemu spłukiwania – z fabrycznych ustawień wynoszących 6/3l spłukiwanej wody do 4,5/3l lub nawet 4/2l. Nie bez znaczenia okazują się także atrakcyjne pod względem wizualnym przyciski spłukujące dopasowane do poszczególnych stelaży. Mimo to wybór najlepszego stelaża podtynkowego, który będzie dopasowany do danej miski WC może niekiedy wiązać się z różnymi wątpliwościami – dlatego też warto dowiedzieć się, po czym poznać godny uwagi stelaż podtynkowy WC i znaleźć rozwiązanie, które okaże się najlepszą inwestycją do naszej łazienki.

Jak wybrać stelaż podtynkowy WC, który pozwoli na oszczędność miejsca i wody?

Proponowane przez markę Laufen stelaże podtynkowe WC bardzo dobrze sprawdzają się w zabudowie lekkiej, nazywanej również suchą, która jest obecnie najczęściej wybieranym rozwiązaniem podczas projektowania łazienki. Wówczas stelaż obudowuje się płytami kartonowo-gipsowymi, które w efekcie tworzą nad toaletą dodatkową półkę świetnie sprawdzająca się jako przestrzeń na ozdoby czy na kosmetyki.

Decydując się na stelaże podtynkowe WC proponowane przez markę Laufen, klienci zyskują możliwość wyboru nowoczesnych przycisków spłukujących, które cechują się niepowtarzalnym designem. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się między innymi przyciski spłukujące utrzymane w kolorze czarny mat, które świetnie sprawdzą się w nowoczesnych łazienkach. Zwolennicy nowoczesnych rozwiązań docenią ponadto przyciski elektroniczne, które wyróżniają się nie tylko eleganckim designem, ale także niezwykłą funkcjonalnością dzięki opcji uruchamiania poprzez zbliżenie dłoni lub dotyk.

Oprócz tego stelaże podtynkowe WC znajdujące się w ofercie marki Laufen pozwalają na większą oszczędność wody dzięki zastosowaniu regulacji spłukiwania. Tak jak wcześniej wspomnieliśmy, klienci mogą zdecydować się na regulację wody ze standardowych ustawień 6/3l do 4,5/3l oraz 4/2. Tego typu rozwiązanie ma dobry wpływ na środowisko, a także pozwala w odczuwalny sposób zmniejszyć comiesięczne rachunki. Ponadto stelaże podtynkowe LIS występują również w wersji przeznaczonej do toalet myjących.

stelaż podtynkowy
Oferowane przez markę Laufen stelaże podtynkowe WC wyróżniają się łatwą i sprawną instalacją ze względu na dołączone instrukcje oraz kompletne elementy montażowe znajdujące się w zestawie | fot.: materiał partnera

Montaż stelaża podtynkowego WC – na co zwrócić szczególną uwagę?

Oferowane przez markę Laufen stelaże podtynkowe WC wyróżniają się łatwą i sprawną instalacją ze względu na dołączone instrukcje oraz kompletne elementy montażowe znajdujące się w zestawie. Warto przy tym zwrócić uwagę na ich kompatybilność, która pozwala na szybsze dobranie stelaża do odpowiedniej miski WC. Nie bez znaczenia okazuje się również możliwość łatwego znalezienia kompatybilnych przycisków, które wyróżniają się różnymi modnymi wykończeniami. Dzięki temu przyciski można z powodzeniem dobrać do stylu, w jakim utrzymana jest cała łazienka.


Materiał partnera

Sprawdź także

komfortowa łazienka

Piękna i komfortowa łazienka na poddaszu? To możliwe!

Aranżacja łazienki na poddaszu to nie lada wyzwanie. Ze względu na specyficzne warunki, takie jak …