nowe mieszkania realco
Młyn Maria jest inwestycją zlokalizowaną w centrum Wrocławia. Wszystkie dostępne mieszkania na sprzedaż zostały wykończone w standardzie „do zamieszkania” | fot.: materiał partnera

Gotowe do zamieszkania apartamenty we Wrocławiu

Nabywcy mieszkań w stanie deweloperskim mają przed sobą wiele czasochłonnych wyzwań. Czekają ich poszukiwania rzetelnej ekipy wykończeniowej, dobrej jakości materiałów, które wraz z wybranymi meblami i kolorystyką stworzą razem harmonijną całość. Jest sposób, aby tego uniknąć i jednocześnie stać się właścicielem nowego mieszkania.

Nowe mieszkania Wrocław

Młyn Maria jest inwestycją zlokalizowaną w centrum Wrocławia. Wszystkie dostępne mieszkania na sprzedaż zostały wykończone w standardzie „do zamieszkania” . Oznacza to, że w mieszkaniu znajdują się już drewniane podłogi, zabudowa kuchenna z AGD, ceramika i armatura, drzwi oraz szafy wewnętrzne. Wiąże się to z dużą wygodą i oszczędnością czasu. Bez konieczności męczących poszukiwań i zakupów nabywca zyskuje komfortowo urządzone i w pełni funkcjonalne mieszkanie do użytku własnego lub na wynajem. Mieszkanie inwestycyjne Wrocław może praktycznie od samego początku generować zyski!

Młyn Maria we Wrocławiu

Młyn Maria jest miejscem z historią i niepowtarzalnym charakterem. Firma deweloperska RealCo  podjęła się prac rewitalizacyjnych, które doprowadziły do powstania nowych mieszkań, apartamentów z tarasami oraz lokali usługowych w centrum Wrocławia. Dzięki temu, od dawna opustoszałe, a niegdyś mieszczące prężnie działający młyn, wnętrza znów tętnią życiem i zachwycają. Usytuowany na wodzie budynek mieszkalny z widokiem na Odrę, Ostrów Tumski, Wyspę Słodową i Bulwar Wyszyńskiego zachował wiele elementów architektury takich jak bryła czy historyczny układ otworów okiennych. Tam gdzie niegdyś mieściły się magazyny czy też maszyny młyńskie dziś znajdziemy luksusowe apartamenty harmonijnie wpisujące się w zabytkowe mury.

Mieszkania na sprzedaż Wrocław – dla kogo?

Młyn Maria jest idealnym miejscem dla tych, którzy cenią sobie miejski styl życia a jednocześnie zależy im na bliskości natury i korzyści jakie są z tym związane. Mieszkaniec Młyna Maria będzie miał łatwy dostęp do oferty kulturalno-rozrywkowej – muzeów, kin, teatrów czy też centrów handlowych, restauracji i kawiarni. Odremontowane bulwary nad kanałami młyńskimi, pomosty i kładki zachęcają do spacerów niezależnie od pory roku. Młyn Maria to gwarancja prestiżu i komfortu.

Materiał partnera

Sprawdź także

nowoczesne mieszkanie

Kupujesz mieszkanie czy apartament? A może loft? Oto różnice!

Zabezpieczyłeś już odpowiednie oszczędności i zaczynasz rozglądać się za własnymi czterema kątami? Wspaniale! Być może …