ozdobne świece zapachowe
Świece dekoracyjne marki Padowski wyróżniają się bardzo złożonym i niepowtarzalnym aromatem | fot.: materiał partnera

Naturalne świece ozdobne o niezapomnianym zapachu od Padowskiego

Świece zapachowe od Padowskiego to coś więcej niż tylko związki chemiczne, które – w trakcie spalania – wydzielają określone aromaty. To przede wszystkim… świece ozdobne, których zadaniem jest wprowadzenie do wnętrza wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosfery. Nie można też pominąć ich specyficznego, designerskiego wyglądu, który – dosłownie – zachęca ich posiadacza, aby rozkoszować się ich niezwykłym aromatem.

Naturalna przyjemność na bardzo długo

Wszystkie pachnące świece ozdobne marki Padowski to produkty o dość niezwykłych i niepowtarzalnych właściwościach. Naturalne, bogate w substancje aromatyczne. Ich skład sprawia, że spalają się one dość wolno, bo aż przez 70 długich godzin! Świece te wyprodukowane są z certyfikowanego wosku sojowego, który pochodzi wyłącznie ze sprawdzonych upraw. Dzięki temu, nabywca świecy ma pewność, że nie będzie ona emitować żadnych szkodliwych i niebezpiecznych substancji lotnych. Wręcz przeciwnie – jedyne, co on poczuje, to głęboki i niepowtarzalny, trójstopniowy aromat.

Bogactwo trójstopniowego aromatu

Świece dekoracyjne marki Padowski wyróżniają się bardzo złożonym i niepowtarzalnym aromatem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jego trójstopniowa, niezwykle głęboka forma. Aromat świec działa na trzech płaszczyznach: głównej, serca i głębi. Każda z nich ma coś innego do powiedzenia ludzkiemu zmysłowi powonienia. I tak:

– zapachowa nuta główna to podstawowy aromat wybranej świecy, którego doświadcza się w pierwszych kilku sekundach kontaktu z wybraną nutą zapachową,
– zapachowa nuta serca czyli nuta aromatyczna, której doświadcza się mniej więcej po 10 minutach kontaktu z wybranym aromatem świecy zapachowej; to na jej podstawie buduje się bukiety zapachowe (np. w perfumach),
– zapachowa nuta głębi, to aromat, który wyczuwa się mniej więcej dopiero po około 30 minutach kontaktu z zapachem świecy; bardzo często łączy się on z tym, co zawarte jest w nucie „serca”.

Świeca z duszą i pięknym opakowaniem

Choć w ozdobnych świecach zapachowych docenia się przede wszystkim ich aromat, to produkty stworzone przez firmę Padowski są prawdziwym, artystycznym dziełem sztuki. Doskonale widać to na przykładzie prezencji samej świecy, która – niczym przepiękny szmaragd – ukryta jest przed światem w gustownym, porcelanowym opakowaniu. Ma ono wymiar zarówno dekoracyjny, jak i funkcjonalny. To pięknie wyglądające pudełko, jest bowiem podstawą dla świecy, dzięki której jej rozgrzana zawartość nie rozleje się po stole, parapecie i wielu innych, ważnych dla domownika płaszczyznach. Reasumując, są to świece o bogatym, rozbudowanym aromacie, które jednocześnie wyróżniają się szerokim wachlarzem stricte funkcjonalnych atutów. I właśnie dlatego sprawdzą się one zarówno w trakcie domowych obiadów, namiętnych randek, czy też seansów relaksacyjnych.

Jeśli istnieje zapachowa świeca idealna, to z pewnością jest to produkt firmy Padowski. Naturalny i bezpieczny skład, bogactwo aromatów, a także funkcjonalność zamknięta w małym, estetycznym pojemniczku, to najważniejsze atuty tego wyrobu. I właśnie dlatego warto go mieć w swoim domu. Na każdą okazję…

Materiał partnera