Stół dębowy rozkładany
Rozkładany dębowy stół to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią często przyjmować gości. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Rozkładany stół dębowy potrzebny w każdym domu

Trudno wyobrazić sobie dom bez rozkładanego stołu. To właśnie przy stole zbieramy się przy wspólnych posiłkach, a te z kolei cementują więzi i są okazją do relaksu w rodzinnej atmosferze. Aby jednak wspólne spożywanie posiłku odbywało się wygodnie i w komfortowych warunkach, potrzebujemy wygodnych mebli. Doskonałym rozwiązaniem jest rozkładany stół dębowy, abyśmy zawsze byli gotowi na przybycie niespodziewanych gości.

Dębowy stół rozkładany gwarancją solidności

O zaletach drewnianych mebli nie trzeba nikogo przekonywać. Są solidne, wytrzymałe i naturalnie piękne. W przypadku dębowego rozkładanego stołu te cechy są szczególnie pożądane, ponieważ jest on często używany i narażony na różnego rodzaju uszkodzenia. Wiedzą o tym szczególnie większe rodziny, ponieważ dzieci uwielbiają znajdywać rozmaite zastosowania dla każdego domowego sprzętu. Dlatego jeśli szukasz najlepszego dla siebie rozwiązania, to zastanów się czy nie czas wymienić meble i zdecydować się na dębowy rozkładany stół – jak np. https://www.miloni.pl/produkty/stol_rozkladany/blox.html. Zrobiony jest on w 100% z drewna dębowego, klejonego warstwowo. Cały mebel urzeka pięknem zaczerpniętym prosto z natury. Cechuje się klasyczną prostotą, która z powodzeniem odnajduje się w każdym wnętrzu. Doskonale wygląda w nowoczesnym salonie oraz tak modnym dziś stylu skandynawskim, który stawia na minimalizm i naturalne materiały. Doskonale komponuje się także w przytulnych, ciepłych i nieco bardziej tradycyjnych stylizacjach.

Duży dębowy stół rozkładany dla wielu gości

Rozkładany dębowy stół to idealne rozwiązanie dla tych, którzy lubią często przyjmować gości. Jest niezastąpiony podczas świąt i uroczystości rodzinnych, gdzie niejednokrotnie spotyka się nawet kilkanaście osób. Jeśli prowadzimy ożywione życie towarzyskie nie są nam obce częste wizyty przyjaciół, którzy skupiają się właśnie przy wspólnych posiłkach. Dlatego właśnie wygodne miejsce dla każdego jest szczególnie ważne. Dzięki funkcji powiększenia stołu, nie jesteśmy zmuszenie do zagospodarowania dużej przestrzeni na co dzień. Jest to ważne przy mniejszych powierzchniach, gdzie starannie planujemy położenie mebli na każdym centymetrze. Dzięki bogatej ofercie kolorystycznej i rozmaitym wielkościom stołu, możemy wybrać model idealnie dopasowany do naszych potrzeb. Możemy zdecydować się na gotowe wymiary, gdzie maksymalny z nich będzie odpowiedni dla maksymalnie 14 osób. To nie wszystko. Możemy także zamówić stół odpowiadający nawet większej ilości osób. Wszystko zależy od naszych upodobań. Pewne jest natomiast to, że solidny dębowy stół będzie nam służył długimi latami, a masywna, ale jednocześnie klasyczna forma bryły sprawi, że będzie się świetnie prezentował nawet przy zmieniających się trendach w aranżacji wnętrz.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

nowoczesny stół w jadalni

Jaki stół do salonu?

Stół do salonu czy jadalni to bez wątpienia jedna z najważniejszych inwestycji jeśli chodzi o …