salon fototapeta w kwiaty
Przepiękne, iluzoryczne motywy, wzbudzają zachwyt i tworzą wrażenie głębi, zacierając przy tym granice ścian | fot.: materiał partnera

Trwałe fototapety do przedpokoju lub wąskiego korytarza

Urządzając poszczególne pokoje w domu, przykładamy wagę zarówno do strony wizualnej, jak i jakości użytych materiałów. Na efekt finalny składa się bowiem nie tylko estetyka, ale przede wszystkim precyzja wykonania i gatunek wykorzystanych produktów. Rzecz ma się podobnie, jeżeli chodzi o przedpokój i korytarz, gdyż są to często reprezentacyjne części domu i jednocześnie zapowiedź tego, co możemy ujrzeć w środku. W tym właśnie przypadku warto sięgnąć po niezwykle oryginalne, winylowe tapety na fizelinie, specjalnie dedykowane tymże strefom. Nie dość, że robią „efekt wow”, to jeszcze doskonale zwiększają metraż i są odporne na zarysowania, czy zabrudzenia.

Sztuka w czterech ścianach

Przepiękne, iluzoryczne motywy, wzbudzają zachwyt i tworzą wrażenie głębi, zacierając przy tym granice ścian. Nowoczesne bryły architektoniczne, bezkresne pejzaże, subtelne kompozycje roślinne i miejskie panoramy, zabiorą każdego w świat fantazji i poszerzą najmniejsze nawet pomieszczenie. Ciekawe fototapety do przedpokoju dodadzą charakteru dużym wnętrzom, zaś optycznie otworzą te małe. Stanowią zatem wspaniałe źródło inspiracji i praktyczny element wykończeniowy, jako że są przystosowane do montażu w miejscach, szczególnie narażonych na ocieranie.       

Poza tym ich niewątpliwym atutem jest ponadczasowość i uniwersalność. Stąd, znakomicie współgrają z otoczeniem, niezależnie od stylistyki. Jednym słowem, można śmiało powiedzieć, iż fototapety w przedpokoju są strzałem w dziesiątkę i bezsprzecznie hitem ostatnich lat, zwłaszcza że aktualne trendy i tendencje w aranżacji wnętrz, opierają się głównie na personalizacji.

Jakość – podstawą sukcesu

Nasze fototapety drukowane są przy użyciu farb lateksowych, niewydzielających szkodliwych substancji. Oprócz tego są to wyroby certyfikowane oraz nietoksyczne (mogą bez problemu być stosowane w różnego typu pomieszczeniach), również tam, gdzie przebywają małe dzieci. Obrazy drukujemy na fizelinie, znanej ze swej wyrazistej struktury „tkanego lnu” lub „ziaren piasku”, która pięknie eksponuje barwy i kształty.

 Zadowolony klient to dla nas priorytet, zwracamy wiec uwagę na jak najszybszy czas realizacji każdego projektu i zwykle wynosi on maksymalnie do 6 dniu roboczych. Trzeba także podkreślić, że po uprzednim złożeniu zamówienia, realizujemy wysyłki ekspresowe do 48 godzin, a ceny naszych tapet są bardzo przystępne.   

Odważ się eksperymentować!

Kreując przestrzeń dla domowników, staramy się między innymi zyskać wrażenie przytulności, dobierając odpowiednie oświetlenie, kolorystykę, dekoracje i tekstylia. Z kolei, włączając abstrakcyjne, lecz spójne z całą resztą fototapety, jesteśmy w stanie jeszcze rewelacyjnie podkręcić końcowy rezultat. Nierzadko przecież głowimy się nad ożywieniem smutnych zakamarków domu, a tymczasem wystarczy położyć tapetę, która całkowicie zmieni ich odbiór.

Bogaty asortyment fototapet do przedpokoju i korytarza, pozwala na swobodę w eksperymentowaniu i znalezienie wyjątkowego, optymalnego motywu. Oczywiście, może on być delikatnym tłem, lub też wyraźnie rzucać się w oczy, grając pierwsze skrzypce – ogranicza nas tylko kreatywność i wyobraźnia.    

Artykuł wspierany przez https://agatonstudio.pl

Materiał partnera

Sprawdź także

drewniane żaluzje

Do jakich wnętrz pasują drewniane żaluzje? Sprawdź, jak je dopasować do domowej przestrzeni

Czy żaluzje drewniane sprawdzą się w każdym wnętrzu? Jaki styl nie pasuje do tych osłon …