naklejki na podłogę
Naklejka podłogowa może mieć dowolny rozmiar, kształt i nadruk | fot.: materiał partnera

Zastosowanie naklejek na podłogę

Zastosowanie naklejek na podłogę

Stwórz naklejkę z uśmiechniętą buźką lub inną emotikonką i umieść ją na podłodze na środku biura. Gdy ktoś przechodzi obok, może przykleić stopę do naklejki, zrobić zdjęcie i opublikować je w mediach społecznościowych. To świetny sposób, aby wnieść trochę radości do swojego biura i zaangażować pracowników w promocję marki. Jednak to tylko jeden ze sposób, w jaki można wykorzystać naklejki na podłogę. Jak jeszcze można to zrobić?

Naklejki na podłogę

Naklejka podłogowa może mieć dowolny rozmiar, kształt i nadruk. Do tego łatwo ją przykleić na każdy rodzaj powierzchni, w tym panele podłogowe, płytki ceramiczne, gres, marmur, kafelki itd. Dzięki temu możesz jej użyć w niemal każdym budynki o różnym przeznaczeniu i niemal w każdym pomieszczeniu. Drukarnie, pokrywając naklejki specjalnym laminatem, czynią ją niezwykle odpornymi na ścieranie, dlatego bez przeszkód można przyklejać je n podłogę. Możesz się zastanawiać jednak — po co to robić. Powody mogą być różne.

Jak można wykorzystać naklejki na podłogę

Oczywiście trwałość naklejki na podłogę zależy od użytych materiałów i sposobu wykończenia, jednakże zastosowanie naklejek na podłogę może być bardzo szerokie. Takie naklejki to świetny pomysł na promocję firmy, organizację ruchu w budynkach, czy aktywizację zabawy w przedszkolach, szkołach i innych obiektach. To także doskonały sposób na przekazywanie istotnych informacji. Ponadto, naklejki na podłogę pozwolą nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru — to nietuzinkowy pomysł na dekorację.

Naklejki podłogowe w promocji firmy

Jak skutecznie dotrzeć do świadomości odbiorcy? Jak zachęcić go do interakcji? Jak zaznaczyć w wyraźny sposób, że teraz jest dobry moment, aby skorzystał z trwającej promocji? Wykorzystując do tego naklejki. Na naklejce można zawrzeć dużo istotnych informacji, które mogą przełożyć się na osiągnięcie konkretnych biznesowych celów. Zresztą, sama naklejka ma dużą przewagę nad innymi sposobami przekazywania istotnych komunikatów. Jaką? Chociażby taką, że osoba wpatrzona w ekran telefonu łatwo zignoruje wyświetlającą mu się reklamę, ale nie przeoczy wielkiego, żółtego napisu po którym przechodzi.

Promocja firmy z naklejkami na podłogę

Promocja lub wyprzedaż w sklepie? Użyj naklejki na podłogę, by już od wejścia poinformować klienta o ofercie specjalnej, z jakiej może teraz skorzystać. Zaprowadź go wprost do niej, wykorzystując potencjał tego środka reklamowego i naklejając stopy lub strzałki, kierujące bezpośrednio do produktu, na którego sprzedaży Ci zależy. Myślałeś o czymś innym?

Naklejki na podłogę możesz wykorzystać także w promocji swojej firmy w innych miejscach, na przykład w komunikacji miejskiej, galerii handlowej i innych. Przypomnij o sobie potencjalnym klientom, zachęć ich do zajrzenia na Twoją stronę internetową i ułatw to, na przykład wykorzystując naklejkę jako kod QR. Wzbudź ciekawość i dodaj napis typu: „Czy już to widziałeś?”. Zachęć osoby, które dostrzegą naklejkę do aktywności. Zwiększ ruch na stronie i swoje przychody.

Inne sposoby zastosowania naklejek na podłogę

Naklejki na podłogę mogą być przyklejane do różnego rodzaju podłoża i przyjmować rozmaite formaty. Ponadto, używając odpowiednich kolorów, dobierając kształty, napisy i rysunki łatwo wykorzystać je do różnych celów, nie tylko w promocji firmy.

Przekazuj instrukcje w naklejkach podłogowych

Zachowaj odstęp, skręć w prawo, stań tutaj — to tylko przykładowe zwroty, jakie mogą pojawić się na naklejkach podłogowych. Takie rozwiązania często znajdują zastosowanie w różnego typu budynkach, informują i instruują, a także ostrzegają. Innymi słowy, możesz na nich zawrzeć skrót zasad i przepisów z regulaminów korzystania z pomieszczeń. Wykorzystując do tego mocne kolory i określone figury geometryczne możesz sprawić, że podłoga stanie się skutecznym narzędziem do kierowania ruchem w budynku.

Aktywizujące naklejki na podłogę — usprawnij ruch

Naklejki na podłogę znajdują też często zastosowanie w przedszkolach i szkołach. Przyklejając kolorowe naklejki na powierzchnię podłogi, można skutecznie zachęcić dzieci do zabawy i ruchu. Wystarczy, że przyjmą kształt popularnych gier jak gra w klasy czy Twister. Równie często naklejki pojawiają się w obiektach rozrywkowo-kulturalnych, gdzie zachęcają odwiedzających do zabawy. Wystarczy, że naklejki przyjmą kształt stóp z cyframi, po których poruszając się uczymy tanecznych kroków – a to tylko jedna z możliwości.

Wykorzystaj podłogę — naklejki do różnych zastosowań

Wystarczy mała naklejka, aby skutecznie podnieść świadomość swojej marki, czy zachęcić potencjalnych klientów do skorzystania z oferty specjalnej. Wystarczy kilka naklejek imitujących stopy, aby wskazać kierunek poruszania się w budynku i tylko kilka kolorowych naklejek stanowiących planszę popularnej gry, aby zachęcić dzieci do zabawy. Wykorzystaj naklejki podłogowe, aby podkreślić charakter swojego produktu, aby wypromować Twoje usługi lub poinstruować potencjalnych odbiorców o korzyściach, jakie im oferujesz.

Materiał partnera