plecak szkolny wraz z wyprawką
Nie wiesz, które przydatne rzeczy do szkoły rzeczywiście wesprą dziecko podczas codziennych zajęć? Zobacz kilka ciekawych propozycji! | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

10 gadżetów na powrót do szkoły

Zbliżający się koniec wakacji wymaga od uczniów skompletowania wyprawki. Aby powrót do szkoły był przyjemniejszy i wyczekiwany z radością, poznaj ciekawe gadżety, które umilą pierwsze dni lekcji. Sprawdź, co kupić do liceum i szkoły podstawowej, żeby dzieci z uśmiechem uczestniczyły w zajęciach!

Jak uprzyjemnić powrót do szkoły?

Tegoroczne rozpoczęcie zajęć w szkole jest dość wyjątkowe, ponieważ następuje po długiej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa. Przed wakacjami dzieci zmagały się z dużym wyzwaniem, jakim była kilkumiesięczna nauka zdalna. Nic dziwnego, że wiele z nich odczuwa niepokój związany z początkiem września. Warto zatem zadbać o fajne gadżety do szkoły, które pomogą zmniejszyć stres i niepewność, jakie z pewnością borykają się uczniowie.

Top 10 przydatnych gadżetów do szkoły

Nie wiesz, które przydatne rzeczy do szkoły rzeczywiście wesprą dziecko podczas codziennych zajęć? Zobacz kilka ciekawych propozycji!

Notatnik z długopisem

Przyda się zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom do zapisywania zadań domowych oraz ważnych informacji przekazywanych przez nauczyciela – terminów wycieczek, konkursów czy sprawdzianów.

Słuchawki

To propozycja dla uczniów starszych klas szkoły podstawowej i liceum. Samodzielna droga na zajęcia i do domu jest o wiele przyjemniejsza, gdy towarzyszy jej ulubiona muzyka. To także świetny sposób na nudę podczas przerw.

Kalkulator

Trudne równania matematyczne nie sprawiają trudności, jeśli w zanadrzu znajduje się kalkulator. Gadżety szkolne powinny ułatwiać codzienną naukę, jest to więc strzał w dziesiątkę.

Powerbank

Idealnym rozwiązaniem dla starszych dzieci jest poręczny powerbank, dzięki któremu telefon zawsze będzie naładowany. Słaba bateria to nie problem, gdy ma się pod ręką ten gadżet.

Kubek termiczny

Ciepły napój jest niezbędny szczególnie w jesienne i zimowe dni. Jeśli chcesz, żeby dziecko zawsze miało dostęp do rozgrzewającej herbaty, warto podarować mu kubek o właściwościach termicznych.

Akcesoria antystresowe

Popularne piłki do zgniatania to świetny pomysł na rozładowanie napięcia przed sprawdzianem lub trudną lekcją. Są dostępne w wielu kolorach i wzorach, zachwycają różnorodnością. Nadają się zarówno dla maluchów, jak i licealistów.

Brelok do kluczy

Gdy dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z samodzielnymi powrotami do domu, kup mu zabawny breloczek do kluczy. To również sprytny sposób, aby zapobiec zgubieniu kluczy i ułatwić ich odnalezienie w plecaku.

Zegarek

Aby uczeń był zawsze punktualny i nigdy nie spóźniał się na lekcje, warto, żeby miał modny zegarek. Wybierz, taki, który stanie się nieodłącznym elementem designerskich stylizacji!

Piórnik

Przybory szkolne trzeba wygodnie przechowywać – w pluszowym piórniku będą one bezpieczne i zawsze łatwo dostępne.

Kalendarz

Chcąc mieć pewność, że żaden ważny termin nie umknie uwadze, trzeba mieć terminarz z do zapisywania istotnych planów. Niewielki format zmieści się w każdym plecaku.

Gadżety szkolne – gdzie kupić?

Do niedawna jednym z najpopularniejszych źródeł gadżetów do szkoły były księgarnie i lokalne sklepy, jednak sytuacja związana z epidemią sprawiła, że znaczna część sprzedawców przeniosła swoją ofertę do sieci. Z tego względu coraz więcej artykułów szkolnych można znaleźć w serwisach ogłoszeniowych i sklepach internetowych. W przypadku tych ostatnich warto polegać na sprawdzonych dostawcach, takich jak producent gadżetów Gratisownia.pl. Za takim wyborem przemawia nie tylko jakość proponowanych akcesoriów ale także możliwość personalizacji artykułów szkolnych np. poprzez dodanie własnego logo. Kubek czy notatnik z własnym nadrukiem do szkoły? Czemu nie, wszak kreatywność to domena dzieci w każdym wieku.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

500 plus na pierwsze dziecko

Od 1. lipca 500+ na pierwsze dziecko bez kryterium dochodowego

Od 1 lipca do 30 listopada są przyjmowane wnioski o wypłatę 300 zł na wyprawkę …