Rozrywka dla dzieci
Zabawa na świeżym powietrzu to świetna opcja, zwłaszcza gdy dzieciaki będą mogły wybierać spośród mnóstwa atrakcji | fot.: Fotolia

Dmuchańce, karuzele, quady – ABC udanej imprezy plenerowej dla dzieci

Szykujesz imprezę plenerową dla dzieciaków? Zadbaj o wyjątkowe atrakcje, które umilą im czas i pozwolą wyzbyć się nadmiaru energii. Maluchy uwielbiają biegać, skakać, zjeżdżać, rywalizować w sportowych konkurencjach czy korzystać z wodnych rozrywek. Wykorzystaj to! Aby ułatwić wybór atrakcji przygotowaliśmy listę najchętniej okupowanych przez dzieciaki atrakcji. Wszystkie z gwarancją zachwytu wśród najmłodszych!

Wybrane atrakcje dla najmłodszych

Zabawa na świeżym powietrzu to świetna opcja, zwłaszcza gdy dzieciaki będą mogły wybierać spośród mnóstwa atrakcji. Postaraj się o ich różnorodność, tak by każdy maluch znalazł coś dla siebie. W szczególności polecamy:

  • Balonowe zoo – to zabawa polegająca na skręcaniu baloników i nadawaniu im przeróżnych kształtów np. zwierzątek. Wszystko odbywa się pod okiem animatora, który udziela rad i w razie potrzeby służy pomocą, gdy wykonanie jakiejś czynności przerasta możliwości manualne dziecka.
  • Karuzele – to atrakcja ciesząca się niezwykłą sympatią nie tylko dzieci, ale i dorosłych. Oczywiście nie może jej zabraknąć na organizowanej przez Ciebie imprezie. Zdecyduj się na te większe – wtedy miejsc siedzących starczy dla wszystkich.
  • Trampoliny z siatką – hop i hop: skoki na przystosowanej trampolinie to rozrywka, która przyciągnie tłumy uczestników i wywoła na ich twarzach szeroki uśmiech. Stanowią bezpieczne produkty, z których jednocześnie może korzystać do 3-4 osób.
  • Dmuchańce dla dzieci do wynajęcia
    Kilka wspinaczek, skoków lub zjazdów sprawi, że najmłodsi poczują się jak w raju. | fot.: Danmel

    Dmuchańce dla dzieci – ich wybór jest ogromny. Mają przeróżne formy, począwszy od zamków, po zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, górę do wspinaczki, tropikalne wyspy i wiele innych. To urządzenia rozwijające umiejętności ruchowe maluchów i przysparzające mnóstwa radości. Kilka wspinaczek, skoków lub zjazdów sprawi, że najmłodsi poczują się jak w raju. Dostępne pojedynczo lub w tematycznych zestawach. Zastanawiasz się skąd wziąć takie dmuchańce? Wynajem oferuje sporo firm – proponowane przez nie ceny nie są wygórowane, a katalog produktów wygląda naprawdę imponująco. Naturalnie, jeśli chcesz, możesz je kupić.

  • Kule wodne i łódeczki – pojawiają się w zestawie z ogromnym basenem. Zapewnią niezapomniane wrażenia i ogrom frajdy.
  • Quady – coś dla fanów motoryzacji i szybkiej jazdy. To rozrywka przeznaczona głównie dla młodzieży. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by maluchy też wybrały się nimi na przejażdżkę, jednak wyłącznie w towarzystwie rodzica lub opiekuna.

Spodobały Ci się nasze pomysły? Mam nadzieję, że tak i chociaż jeden z nich wykorzystasz. Możesz być pewien, że zapewnią dzieciakom doskonałą zabawę i pozwolą im się wyszaleć!

Zdjęcie – Danmel. Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Nowe odczytanie Piotrusia Pana

„Piotruś Pan” na nowo

Marzeniem Łukasza Kosa jest reżyserowanie spektakli, które łączyłyby dorosłą i dziecięcą widownię. Należy do nich przedstawienie …