bransoletki męskie grawer
Pamiętajmy, że bransoleta musi być idealnie dobrana pod kątem rozmiaru. W żadnym wypadku nie może być zbyt duża, ani zbyt mała | fot.: materiał partnera

Bransoletki z grawerem męskie – propozycje dla mężczyzn szukających biżuterii stylowej i unikalnej

Bransoletki z grawerem męskie to w ostatnich latach jedne z najchętniej kupowanych przez panów ozdób. Są one bardzo modne także w nadchodzącym sezonie. Z grawerem męskie bransoletki mają wiele zalet – umiejętnie dobrane pasują do większości naszych stylizacji, chętnie sięgają po nie mężczyźni w każdym wieku, możliwość personalizacji sprawia, że mamy możliwość stworzenia ozdoby jedynej w swoim rodzaju. Co powinniśmy wiedzieć zanim zdecydujemy się na zakup bransoletki męskiej z grawerem?

Bransoletka męska z grawerem – propozycje na nadchodzący sezon

Mężczyźni szukający stylowych bransoletek z grawerem mają w tym sezonie szeroki wybór. Obecnie bardzo modne są bransoletki męskie z grawerem wykonane ze skóry naturalnej i stali szlachetnej. Skóra naturalna najczęściej ma kolor czarny i brązowy, jednak spotkamy także bransoletki ze skóry barwionej na czerwono, niebiesko, zielono. Dostępne są skórzane bransoletki na grubszych i cieńszych paskach, pojedyncze, podwójne, a nawet potrójne. Ciekawą propozycją są modele bransolet łączące w sobie skórę naturalną, sznurek, kamienie naturalne lub lawę wulkaniczną.

Propozycją do eleganckich mężczyzn są również bransoletki męskie w całości wykonane ze stali szlachetnej (na rynku dostępne są modele wykonane ze stali srebrnej, złotej lub czarnej).

Ozdobami pasującymi do casualowych i sportowych stylizacji są bransolety wykonane z bawełnianego sznurka w różnych kolorach.

Jak wybrać idealną bransoletkę z grawerem dla siebie?

Wybierając bransoletkę z grawerem dla siebie nie powinniśmy kierować się jedynie jej wyglądem na modelu czy wystawie sklepowej. Zdarza się, że męska biżuteria, która dobrze wygląda na kimś, zupełnie nie pasuje do nas. Zanim kupimy bransoletkę koniecznie zastanówmy się do czego będziemy ją nosić. Jeżeli na co dzień nosimy eleganckie garnitury, niezbyt dobrym pomysłem będzie zakup bransolety z kolorowego sznurka lub barwionej na niebiesko skóry naturalnej. Zdecydowanie lepiej sprawdzi się biżuteria męska w stonowanych kolorach – na przykład wykonana z brązowej i czarnej skóry lub z samej stali szlachetnej.

Pamiętajmy, że bransoleta musi być idealnie dobrana pod kątem rozmiaru. W żadnym wypadku nie może być zbyt duża, ani zbyt mała. 

Ogromne znacznie ma także treść graweru. To w dużej mierze od niego zależy czy będziemy chętnie nosić daną biżuterię. Wybierając grawer nie kierujmy się modą – napis ma odpowiadać jedynie nam.

Bransoletki z grawerem męskie na prezent?

Stylowa bransoletka z grawerem to personalizowana biżuteria, która okazać się znakomitym upominkiem, pod warunkiem jednak, że podarujemy ją osobie, z którą łączą nas bliskie relacje. Jest to ważne, gdyż osoba z dalszego kręgu znajomych najprawdopodobniej nie będzie chciała nosić jedyną w swoim rodzaju biżuterię z dedykacją od nas.

Kupując bransoletkę z grawerem jako upominek, koniecznie upewnijmy się czy wybieramy optymalny rozmiar. Czasami duże znaczenie mają materiały, z których wykonana jest biżuteria. Jeżeli mężczyzna, któremu chcemy zrobić prezent ma uczulenie na metale, kupmy bransoletę, której metalowe elementy są wykonane ze stali szlachetnej (jest ona w pełni hipoalergiczna).

Jak nosić męskie bransoletki z grawerem?

Sposobów na noszenie męskich bransolet z grawerem jest wiele. Możemy nosić je samodzielnie lub łączyć z inną biżuterią. Bardzo efektownie prezentują się skórzane bransolety z grawerem w towarzystwie ozdób wykonanych ze skóry naturalnej. Jeżeli jedna bransoleta posiada zbyt mało miejsca na wykonanie interesującego nas graweru, nie ma przeciwwskazań, żeby nosić dwie bransolety z powierzchnią do grawerowania.

Materiał partnera

Sprawdź także

Zegarek Fico Fraser Aviator

Klasyczne dodatki z nutką ekstrawagancji, czyli najciekawsze torby i zegarki dla panów

Trendy w dodatkach męskich dosyć często ulegają zmianom. Jednakże istnieje kilka unikalnych propozycji, które są …