rajstopy otwarte
Dzięki otwartym rajstopom nawet w upalne dni ukryjesz wszelkie niedoskonałości i nadal możesz cieszyć się nieskazitelnym wyglądem nóg | fot.: materiał partnera

Czy wiecie, co to otwarte rajstopy? Podpowiadamy: czysty seksapil i wygoda w jednym!

Otwarte rajstopy – czy coś Ci to mówi? Nie, nie chodzi o pończochy! Chociaż… wyobraź sobie ten seksapil i jednocześnie komfort noszenia przy zachowaniu bardziej tradycyjnej wersji. Niemożliwe? A jednak!

Rajstopy „z dziurą”, bo tak można je potocznie nazwać, to połączenie czegoś, o czym kobiety marzyły od dawna. Elegancja, sensualność i intymność, czyli trio, dzięki któremu z jednej strony poczujesz się bardzo klasycznie, a z drugiej seksownie, ale nie wulgarnie.

Bielizna bez krocza?! – hit dawnych czasów

Historia bielizny jest długa i nieskończenie fascynująca. Czy wiesz na przykład, że w przeszłości bielizna damska była standardowo pozbawiona krocza? Postrzegano ją jako bardziej higieniczną, praktyczną i jeszcze skromniejszą, ponieważ pozwalała na korzystanie z łazienki bez rozbierania się. To było duże ułatwienie – zwłaszcza, że panowała moda na długie i obfite w kilka halek suknie.

Wraz z pojawieniem się krótszych spódnic wynaleziono figi z zamkniętym kroczem. Dziś tzw. bielizna otwarta jest o wiele bardziej niszowym produktem, w większości przeznaczanym tylko na specjalne okazje.

Komfort i seksapil

Do niedawna to pończochy były uważane za idealną opcję na upalne, letnie dni. Chociaż praktyczne, nie zawsze dobrze trzymają się na nogach, co może zniechęcać do ich noszenia. Dlatego też na rynku pojawiły się rajstopy z wycięciem w kroku, które łączą w sobie wszystkie najważniejsze cechy w jednym: seksowny wygląd pończoch i dodatkowy komfort rajstop.

Dlaczego warto je zakładać? Otwarty krok zapewnia wentylację w miejscach intymnych, której nie daje typowy zamknięty klin. Dzięki temu zapewniają chłód i większą swobodę ruchów w cieplejszych miesiącach.

Dzięki rajstopom z otwartym krokiem możesz też zapomnieć o alergii i otarciach. Bielizna bez szwów, przeszyć i grubszej tkaniny w kroku daje większy komfort użytkowania. Poza tym, zapewniając lepszy przewiew miejsc intymnych, pomaga zapobiegać infekcjom drożdżakowym. Kto by pomyślał, że takie rozwiązanie może przynieść korzyści zdrowotne?!

Oczywiście nie samą wygodą kobieta żyje i pamiętaj, że liczy się też seksapil. Otwarte rajstopy Fiore sprawią, że za każdym razem, gdy je założysz, poczujesz się wyjątkowo i bardzo seksownie. Pod względem estetycznym zdecydowanie rozbudzają wyobraźnię.

Otwarte rajstopy Fiore – coś, co musisz mieć!

W ofercie marki Fiore znajdziesz niezwykle eleganckie rozwiązania z otwartym krokiem. Od klasycznych, gładkich w kolorze czarnym po pobudzające zmysły białe rajstopy ślubne. Możesz wybierać spośród modeli, które przypominają pończochy z pasami lub takich, które mają tylko małe lub subtelne rozcięcie, więc gdy złączysz nogi razem, będą wyglądać jak zwykła bielizna.

Dzięki otwartym rajstopom nawet w upalne dni ukryjesz wszelkie niedoskonałości i nadal możesz cieszyć się nieskazitelnym wyglądem nóg. A to wszystko osiągniesz przy jednoczesnym komforcie noszenia i przewiewności.

Materiał partnera

Sprawdź także

Kobieta w rajstopach

Rajstopy ouvert – kobiecość w uwodzicielskiej odsłonie

Rajstopy są niekwestionowanym symbolem zmysłowości. Ich potencjał wciąż zaskakuje, o czym można się przekonać, odkrywając …