dziewczynka z tatą na plaży
Koszulki na Dzień Ojca – jakie wzory wybrać na prezent dla taty? | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Koszulki na Dzień Ojca – jakie wzory wybrać na prezent dla taty?

T-shirt z ciekawym nadrukiem to doskonały pomysł na prezent przy każdej niemal okazji. Możemy podarować go mamie z okazji Dnia Matki, dziadkowi z okazji urodzin, a także koledze z pracy albo naszej drugiej połówce na rocznicę. T-shirt z nadrukiem to również doskonały pomysł na Dzień Ojca. Jakie motywy będą najlepsze na ten wyjątkowy prezent?

T-shirt z nadrukiem – najpopularniejszy element garderoby

Bawełniane koszulki z krótkim rękawem szturmem wkroczyły do świata mody mniej więcej w latach 60. ubiegłego wieku. Dziś są chyba jednym z najpopularniejszych elementów stroju, zarówno damskiego, jak i męskiego. Doskonale prezentują się zarówno w wersjach casualowych, w zestawieniu z jeansami, jak i w bardziej formalnym stroju – np. w połączeniu z marynarką. T-shirt stanowi ponadto doskonały sposób na wyrażenie własnej osobowości. Niesłabnącą popularnością cieszą się koszulki z nadrukami, które również mogą być idealnym prezentem na zbliżający się powoli Dzień Ojca.

Jaki wzór wybrać dla taty?

Taki T-shirt przyda się każdemu, nawet osobom, które na co dzień do pracy chodzą w garniturach. Koszulki możemy nosić na co dzień, w czasie wolnym albo podczas uprawiania sportu. Z tego właśnie powodu ta część garderoby jest chyba najbardziej uniwersalnym pomysłem na prezent. Na stronach sklepów internetowych specjalizujących się w produkcji T-shirtów z nadrukami znajdziemy dedykowane koszulki na Dzień Ojca. Wśród wzorów dla taty największą popularnością cieszą się zabawne napisy – takie jak np. „Jestem tatą i co jak co, ale dzieci to mi się udały” lub dedykowane dla młodych tatusiów: „gotowy do wymiany pieluchy” połączone z grafiką maski gazowej. Rodzic z pewnością poczuje się wyjątkowo, gdy w Dniu Ojca otrzyma od dziecka koszulkę z napisem „Tak wygląda najlepszy tata na świecie!” lub „Tacy wspaniali ojcowie rodzą się w (tutaj miesiąc urodzenia ojca)”.

mężczyzna z koszulką z symbolem ładującej się baterii i napisem tata
Jaki wzór wybrać dla taty? | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Wzory hobbystyczne lub nadruk autorski

Innym ciekawym pomysłem na Dzień Ojca będzie koszulka z nadrukiem nawiązującym do jego hobby. Jeśli tata jest zapalonym wędkarzem lub miłośnikiem gotowania, z pewnością z dumą założy koszulkę związaną tematycznie ze swoją pasją. W ten sposób można mu również pokazać, że dzieci interesują się jego życiem i wiedzą, jakie ma zainteresowania.

Wiele sklepów internetowych z koszulkami, oprócz dostępnych gotowych wzorów nadruków, oferuje swoim klientom możliwość wysłania własnego projektu nadruku na ubranie. Personalizowane koszulki, z jedyną w swoim rodzaju grafiką, to doskonały pomysł na prezent dla taty. Może to być zarówno napis – jak np. cytat z ulubionego filmu ojca albo powiedzonko, którego często używa – jak i zdjęcie np. z czasów jego młodości opatrzone dodatkowo ciekawym napisem. Warto popuścić wodze fantazji. Każdy tatuś z pewnością doceni kreatywność i niepowtarzalność takiego prezentu. Więcej inspiracji można znaleźć w artykule pt.: Dzień matki, dzień ojca – koszulki z nadrukiem jako prezent na wyjątkowe okazje.

Życzymy udanych zakupów, a wszystkim ojcom dużo zdrowia i szczęścia z okazji ich święta.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prezent dla mężczyzny

Co na prezent dla męża na urodziny?

Jaki prezent dla męża na urodziny kupić, jeżeli myślimy o czymś nieszablonowym? Tradycyjne upominki to …