Moda według Basi Richard
Basia Richard, stylistka gwiazd Hollywood: Kamilla Baar, Margaret i Magdalena Cielecka to najlepiej ubrane polskie gwiazdy | fot.: Fotolia

Najlepiej ubrane gwiazdy – top 5 Basi Richard

Rihanna to zdaniem Basi Richard najlepiej ubrana artystka świata. Stylistce podoba się także wizerunek Jennifer Lawrence, podkreślający radosną osobowość gwiazdy, oraz Anji Rubik, która umiejętnie łączy codzienny styl z wieczorową elegancją. Spośród polskich gwiazd Basia Richard za najlepiej ubrane uznaje Kamillę Baar, Magdalenę Cielecką i Margaret.

Basia Richard od ponad dziesięciu lat pracuje w Hollywood jako stylistka. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Selena Gomez, Sarah Hyland, Hillary Duff i Irina Shayk. Polska stylistka uważnie obserwuje styl ubierania największych światowych gwiazd – jej zdaniem najlepiej ubraną artystką jest Rihanna. Podoba jej się także styl niemieckiej aktorki i modelki Diane Kruger.

Diane Kruger moda
Diane Kruger | ft.: https://www.instagram.com/dianekruger/

– Sama się ubiera, dla mnie to jest ważny wyznacznik, ma świetny styl. Blake Lively, która też się sama ubiera, teraz jest w ciąży i też wygląda rewelacyjnie. Nie wiem, jak ona to robi bez stylistki, ale naprawdę ma świetny gust i dobrze się ubiera – mówi Basia Richard agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

/Blake Lively moda w ciąży
Blake Lively | fot.: https://www.instagram.com/blakelively

W piątce najlepiej ubranych gwiazd świata – według Basi Richard – znalazła się także Jennifer Lawrence. Stylistka twierdzi, że gwiazda „Igrzysk śmierci” i „Poradnika pozytywnego myślenia” ma świetne poczucie humoru, które znajduje odzwierciedlenie w jej stylu ubierania.

Jennifer Lawrence moda
Jennifer Lawrence | fot.: https://www.instagram.com/jenniferlawrenceinform/

– Uwielbiam też styl Anji Rubik, która też się sama ubiera, uwielbiam, jak to łączy, ten styl taki codzienny z elegancją wieczorową. To jest moja piątka – mówi Basia Richard.

Anja Rubik moda
Anja Rubik | fot.: https://www.instagram.com/anja_rubik

Spośród polskich gwiazd za najbardziej stylową stylistka uznała Kamillę Baar, która łączy klasyczną elegancję z odrobiną nonszalancji. Zdaniem Basi Richard gwiazda filmu „Vinci” dobrze czuje się w tym, co ma na sobie i nigdy nie sprawia wrażenia przebranej.

– Lubię Margaret, może dlatego, że ona jest bardziej hollywoodzka i lubi fajne połączenia. Czasami może jej to tak dobrze nie wychodzi, czasami to wychodzi rewelacyjnie, ale mi się podoba, że ona robi zupełnie coś innego niż cała reszta – mówi Basia Richard.

Margaret moda
Margaret | fot.: https://www.instagram.com/margaret_official/

Stylistce podoba się również styl Magdaleny Cieleckiej. Jej zdaniem aktorka potrafi świetnie dobrać ubrania do swojej sylwetki.

Magdalena Cielecka| fot.: Dominik Jakubowski
Magdalena Cielecka| fot.: Dominik Jakubowski

@Newseria

Sprawdź także

nie patrz w górę

Nie patrz w górę, czyli film Netflixa, o którym się mówi

„Nie patrz w górę” to najnowszy film Adama McKaya, który miał premierę na platformie Netflix …