bluza streetwear
Tak naprawdę jedyna zasada, która obowiązuje, bez względu na wiek to ta, która odnosi się do okazji | fot.: stock.adobe.com

Odzież w typie streetwear

Ciemna Strefa to marka, która oferuje mężczyznom bardzo wygodne elementy garderoby. Bluzy w typie streetwear to ciekawa propozycja. Czy tego typu ubrania mogą nosić wszyscy mężczyźni? Czas to sprawdzić. Chociażby po to, aby być pewnym tego, że nie popełni się modowego faux pass. Dużo mówi się o zasadach, jeżeli chodzi o modowy savoir-view. Czasem ciężko orzec, czy coś można założyć, czy lepiej nie. Oto więc kilka prostych wskazówek, dzięki czemu będzie można sprawdzić, czy zakupy w Ciemnej strefie dedykowane są dla każdego mężczyzny.

Panowie 35+

Na to czy Ciemna Strefa jest odpowiednia, czy też nie, na pewno nie muszą uświadamiać sobie młodzi mężczyźni. Chyba nikt nie obrazi się na piętnastolatka, który wybierze jedną z bluz z ich asortymentu. Jedynym problemem może okazać się rozmiar. Tak, aby był on dopasowany, może być nieco (naprawdę tylko troszkę!) większy, aby pozostawić swobodę ruchu. Jeżeli bluza będzie zbyt mała, wyraźnie to zaznaczając, można obawiać się wytykania palcami. Ale już nie samego tego, że ktoś nosi odzież w typie streetwear.

Inaczej, jeżeli chodzi o garderobę dla panów 35+. Spotkać się można z opiniami, że bluzy z kapturem, bez, w wersji rozpinanej lub nie, należy odłożyć już dla młodszych pokoleń. Czy to prawda? Oczywiście, że nie. Tak, obowiązują pewne zasady, jeżeli chodzi o modowy savoir-view. Ale nie w tym przypadku. Bluzy z Ciemnej Strefy z powodzeniem mogą nosić młodziki, jak również ich nieco starsi koledzy, czy nawet dziadkowie. Współczesna moda pozwala na wiele odstęp, kontrastów – w szczególności, jeżeli chodzi o wiek. Sztywne zasady można odłożyć do kąta pokazując, że stawia się na wygodę i komfort, jakie bluzy są w stanie zapewnić na każdym kroku. Można je kupić w sklepie internetowym – https://patshop.pl/firm-pol-1308137288-Ciemna-Strefa.html.

Ubrania dopasowane do okazji

Tak naprawdę jedyna zasada, która obowiązuje, bez względu na wiek to ta, która odnosi się do okazji. Bluzy, jakie ma Ciemna Strefa, będzie można zakładać często. Praktycznie – każdego dnia. Nawet, jeżeli pracowniczy dress code na to pozwoli. Wyjątkiem są sytuacje, jeżeli chodzi o elegancję, jak chociażby ślub w rodzinie, złote gody dziadków, czy też inna zabawa. W takich momentach faktycznie lepiej nieco spuścić z tonu, odkładając na chwilę bluzy na półkę w szafie. Tutaj przyda się bardziej odświętny stój, jak chociażby spodnie od garnituru i spodnie „na kant”. Co do butów, zależne jest to już od indywidualnych potrzeb danego mężczyzny. Warto chociaż raz pokazać się w nieco bardziej odświętnym outficie. Bluzy są fajne i wygodne. Będzie można je założyć wtedy, kiedy sytuacja będzie bardziej sprzyjająca.

Materiał partnera

Sprawdź także

Zegarek Fico Fraser Aviator

Klasyczne dodatki z nutką ekstrawagancji, czyli najciekawsze torby i zegarki dla panów

Trendy w dodatkach męskich dosyć często ulegają zmianom. Jednakże istnieje kilka unikalnych propozycji, które są …