Parking przy lotnisku
Cena parkingu zależy w dużej mierze od jakości wybranego miejsca, czy nawet terminu. Najważniejsza jest jednak długość postoju, ponieważ im dłużej chcemy pozostawić swoje auto, tym otrzymamy niższą cenę jednostkową | fot.: Materiał partnera zewnętrznego

Parking blisko lotniska? Nie musi być drogo!

Niemal wszystkie produkty i usługi dostępne w bliskiej odległości od lotniska, są uznawane przez większość klientów za drogie. Dzięki takim narzędziom jak Parkos możemy przekonać się na własne oczy, że jest to wyjątkowo krzywdzące podejście, które nie jest do końca prawdziwe. Rezerwacja miejsca parkingowego nie tylko nigdy nie była prostsza i szybsza, ale również tańsza. 

Poznaj świat Parkos, który łączy ze sobą atrakcyjne ceny, profesjonalizm i doskonałą jakość. Nie musisz już marnować czasu, by sprawdzać wszystkie oferty oddzielnie lub jeździć po posesjach w poszukiwaniu wolnego miejsca. W kilka sekund dowiesz się, które parkingi w wybranej okolicy są wolne w danym terminie i w paru ruchach zarezerwujesz miejsce postojowe dla swojego samochodu.

Koszt miejsca parkingowego w bliskiej odległości od lotniska

Cena parkingu zależy w dużej mierze od jakości wybranego miejsca, czy nawet terminu. Najważniejsza jest jednak długość postoju, ponieważ im dłużej chcemy pozostawić swoje auto, tym otrzymamy niższą cenę jednostkową.

Przykładowo: wybierasz parking lotnisko Berlin tegel. 1 dzień postoju może kosztować 22 Euro. Jeśli chcesz pozostawić auto na tym samym parkingu na 8 dni, cena będzie wynosić 52 Euro. Biorąc pod uwagę, że parking Berlin Tegel jest zazwyczaj oblegany przez klientów i wszystkie okoliczne obiekty nie mają wolnych miejsc postojowych od ręki, koszt w granicy 50-55 Euro za 8 dni obok lotniska, nie wydaje się być wygórowany.

Ceny dodatkowych udogodnień

Usługa parkingowa lub bezpłatny transfer są dla klientów darmowe. Niektóre obiekty mogą dysponować jednak dodatkowymi propozycjami, np.: mycie auta, ładowanie samochodów elektrycznych, czy nawet stacja benzynowa. Tego typu dodatki są już w większości przypadków płatne, a z ich cennikiem można zapoznać się bezpośrednio w obiekcie.

Chcesz przygotować się finansowo na dodatkowe usługi? W takim razie skontaktuj się bezpośrednio z pracownikami danego obiektu po rezerwacji. Numer kontaktowy znajdziesz w wiadomości e-mail z potwierdzeniem. Wystarczy zadzwonić i zapytać.

Gwarancja jakości i zadowolenia

Chcesz mieć pewność, że Twój wybór jest odpowiedni i nie będziesz żałować wyboru? Sprawdź opinie klientów na temat realizacji usług. Jeśli dostawca był w stanie zaspokoić potrzeby setek lub nawet tysięcy klientów, prawdopodobnie Twoje oczekiwania również spełni w 100%. Pamiętaj, że Parkos dokładnie weryfikuje i selekcjonuje firmy, z którymi podejmuje współpracę. Możesz więc liczyć, że na miejscu zastaniesz to, co znajdowało się na zdjęciach i w opisie.

Skoro mamy dostęp do sieci, warto go wykorzystywać. Na forach, w opisach i rankingach obiektów usytuowanych przy lotnisku, znajdziesz mnóstwo informacji na temat konkretnych dostawców. Nie musisz więc jechać w ciemno i ryzykować – zwłaszcza jeśli masz Parkos pod ręką.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

W grupie taniej – poradnik jak tanio podróżować

Podróżowanie jest coraz bardziej popularne. Coraz więcej osób wybiera wyjazdy zagraniczne, a dzieje się tak …