mężczyzna z kwiatami i prezentem dla kobiety
Voucher na catering dietetyczny to dość oryginalna, ale coraz bardziej popularna opcja na prezent dla smakoszy | fot.: stock.adobe.com

Pomysły na prezent dla smakosza

Pasje mogą być różne. Jednych fascynuje fotografia, innych motoryzacja, a jeszcze innych kuchnie świata. Podczas kupowania upominków dla bliskich warto nawiązywać do tych pasji. To nie tylko gwarancja trafionego prezentu, ale również znak, że znamy tę osobę doskonale. Co kupić smakoszowi kuchni świata? Gdzie go zabrać z okazji kolejnych urodzin? Podpowiadamy!

Kolacja w wyjątkowym miejscu

Kolacja w wyjątkowym miejscu lub w wyjątkowej oprawie to najprostszy sposób na sprawienie przyjemności obdarowywanej osobie. Podczas takiego wydarzenia nie tylko zasmakuje różnych dań, ale również spędzi miło czas. Jak znaleźć takie miejsce? Warto zainspirować się ofertą różnych firm w Internecie. Na stronach internetowych z bonami podarunkowymi znajdziesz na przykład opcje na kolację na dachu stadionu lub posiłek na barce rzecznej. W ostatnim czasie dużą popularnością cieszą się także kolacje w ciemności. Podczas takiego posiłku wyjątkowo wyostrzone są zmysły węchu i smaku, gdyż wokół panuje absolutna ciemność. Brzmi jak ciekawe doświadczenie dla smakosza, prawda?

Książka kucharska z autografem

Książka kucharska to dobry pomysł na prezent dla tych smakoszy, którzy lubią gotować. Trzeba zaznaczyć, że nie każdy miłośnik smakowitych dań z różnych zakątków świata lubi spędzać czas w kuchni. Jeśli jednak Twój najbliższy z pasją planuje i gotuje posiłki, możesz wybrać dla niego książkę kucharską. Taki prezent warto spersonalizować. Obdarowywany na pewno doceni, jeśli na okładce znajdzie autograf autora lub swojego autorytetu kulinarnego. Taka personalizacja może wymagać od Ciebie trochę więcej zaangażowania niż kupno zwykłego prezentu, jednak satysfakcja z wykonanej pracy gwarantowana!

Voucher na catering dietetyczny

Voucher na catering dietetyczny to dość oryginalna, ale coraz bardziej popularna opcja na prezent dla smakoszy. Taki upominek docenią przede wszystkim ci, którzy lubią jeść zdrowo i różnorodnie, ale nie mają czasu gotować. Jak zamówić taki voucher? Przede wszystkim trzeba znaleźć w Internecie odpowiednią firmę cateringową. W tym celu wystarczy wpisać w wyszukiwarkę przykładowo dieta pudełkowa Warszawa. Pod hasłem “dieta pudełkowa Warszawa” pojawią się oferty różnych firm cateringowych. Znajdź taką, która przygotuje dla Twojego smakosza voucher prezentowy w atrakcyjnej cenie. Wraz z abonamentem diety pudełkowej na wybraną liczbę dni możesz podarować bliskiej osobie również konsultacje z dietetykiem.

Kulinarna podróż

Kulinarna podróż to ostatni, najdroższy wariant upominku dla smakosza. To również opcja, która dostarczy mu niezapomnianych przeżyć. To, jaki kierunek wybierzecie, zależy od Waszej wyobraźni i możliwości. Każdy fan sushi na pewno chciały spróbować tego przysmaku w stolicy Japonii. Twój smakosz jest miłośnikiem kuchni włoskiej? Zabierz go na weekend do Włoch! Kulinarna podróż może też obfitować w inne atrakcje, na przykład wizytę w lokalnej winnicy.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

granola z jogurtem

5 produktów, które skutecznie zmniejszają ochotę na słodkie, zobacz!

Nieposkromiona ochota na słodycze potrafi zniweczyć uzyskane do tej pory efekty odchudzania. Z tego powodu …