CS GO
Bloodycase - jedna z najnowszych stron, oferujących możliwość otwierania skrzyń dla początkujących i doświadczonych graczy | fot.: stock.adobe.com

Najlepsze strony z darmowymi skinami CS:GO

Od 2016 roku liczba serwisów oferujących usługę otwierania skrzyń rośnie wykładniczo, przez co nie tylko początkujący, ale i doświadczeni gracze często nie mogą zorientować się w zróżnicowanej ofercie i wybrać równie dobre, jak i bezpieczne rozwiązanie z możliwością darmowego otwierania skrzyń.

Bloodycase

Bloodycase – jedna z najnowszych stron, oferujących możliwość otwierania skrzyń dla początkujących i doświadczonych graczy. Znajdziemy tu zarówno klasyczne, jak i rzadkie skiny, a dodatkowo w przystępnej cenie. 5 skrzyń od razu po rejestracji gracze mogą otworzyć za free, a żeby znalezione przedmioty można było wyświetlać w Steam, wystarczy wpłacić na konto tylko 5 USD!

Wśród innych atutów strony można wymienić:

  • Darmowe bonusy dla zarejestrowanych użytkowników, przyznawane codziennie;
  • Możliwość ulepszania skinów;
  • Dodatkowe zyski z programu poleceń;
  • Liczne metody płatności.

Otrzymując darmowe skiny możesz je wykorzystać według własnego uznania – w grze, wymienić na inne lub zrealizować ich aktualizację. Uzyskanie darmowych skinów na stronie jest możliwe dopiero po rejestracji, a ilość codziennie otwieranych skrzyń wynosi 5, co jest dość dobrą ofertą, pozwalającą bez żadnych wydatków uzyskiwać nowoczesny ekwipunek do ulubionej gry strzelanki.

Key Drop

Key Drop to jedna z najbardziej doświadczonych witryn do otwierania skrzyń, która została uruchomiona w połowie 2016 roku. Obecnie dla graczy jest dostępnych ponad 135 milionów skrzyń, a więc rejestrując się na portalu możesz mieć pewność znalezienia ekwipunku, podkreślającego Twoją wyjątkowość.

Strona umożliwia nabycie skórek za darmo, a także ich zakup. Niezależnie od tego, jaki sposób otwierania skrzyń wybierzesz, możesz nie obawiać się o własne bezpieczeństwo lub też o to, że portal spróbuje Cię oszukać i nie pozwoli wypłacić wygranej. Atutem strony jest także to, że biblioteka skórek systematycznie się wzbogaca, pojawiają się w niej nowe, coraz bardziej atrakcyjne oferty.

Stronę wyróżnia także maksymalnie proste użytkowanie: logowanie odbywa się za pomocą konta użytkownika w Steam, a biblioteka dostępnych rozwiązań systematycznie się powiększa. Darmową skrzynię można otworzyć 1 raz dziennie, pod warunkiem przestrzegania wymogów obowiązujących na platformie.

CSGO.NET

CSGO.net to jedna z tych platform, która niezmiennie ukazuje się w rankingach najlepszych stron z możliwością darmowego otwierania skrzyń CS:GO. Podstawowym atutem strony jest jej bezpieczeństwo i uczciwość: zapoznając się z opiniami graczy, którzy już próbowali znaleźć tu niepowtarzalny ekwipunek, zauważymy, że tych negatywnych jest naprawdę mało. Nie może być inaczej, gdyż portal działa legalnie, dba o swoją reputację niezawodnego partnera, a dodatkowo posiada obszerny katalog skinów, w tym kilka tysięcy ekskluzywnych, których posiadaczem można stać się otwierając także darmowe skrzynie. Bezpieczeństwo użytkowników w systemie jest zapewnione za pomocą DDoS i SSL, a uzyskanie skinów jest możliwe nie tylko poprzez otwarcie skrzyń, można też prowadzić bitwy o nie z innymi użytkownikami i zawierać z nimi umowy wymiany.

 

Datdrop

Trudno powiedzieć, jakich skinów nie da się uzyskać na tej stronie, która dodatkowo ma bardzo nowoczesny i piękny design oraz wygodną nawigację, pozwalającą łatwo zorientować się nawet początkującym graczom! Tak naprawdę strona posiada jedną z najbardziej bogatych ofert na rynku. Jedną z najbardziej charakterystycznych cech strony dla graczy jest możliwość udziału w bitwach o skrzynie i porównanie własnych wyników z wynikami innych graczy. Funkcjonalność serwisu dodatkowo ciągle wzrasta, dostosowując się do potrzeb graczy i bieżących trendów na Steam. Nie tak dawno pojawiła się na przykład opcja aktualizacji skinów na te bardziej zaawansowane. Dobrą wiadomością jest także możliwość płatności na stronie kryptowalutmi, przede wszystkim –  Ethereum, a także występują liczne sposoby na pozyskanie darmowych nagród poprzez wprowadzanie kodów promocyjnych.

Wybierz dowolną z zaproponowanych przez nas stron i ciesz się niesamowicie ciekawą i wciągającą zabawą, pozwalającą całkiem za darmo stworzyć swój niepowtarzalny ekwipunek, z którego można korzystać w grze lub wymienić go na inne, bardziej atrakcyjne skiny. Wszystko to może odbywać się w komfortowych warunkach, bez obaw o utratę danych osobowych lub pieniędzy.

Materiał partnera

Sprawdź także

nintendo switch

Najlepsze gry na Nintendo Switch – TOP 5 gier. Ranking 2022

Nintendo Switch, od czasu debiutu w 2017, jest jedną z najpopularniejszych konsoli do gier. Ze …