iphone na biurku
Ostatnie dziesięć lat dla marki Apple upłynęło pod szyldem coraz to nowszych smartfonów dotykowych, z których każdy był lepszym następcą poprzedniego | fot.: materiał partnera

Nietuzinkowe telefony komórkowe – iPhone

Marka Apple od wielu lat kojarzy się z zamożnością. Wiele osób pragnęło posiadać choćby najstarszy model iPhone’a. Dzisiaj, mimo, że modele telefonów Apple to sprzęt najwyższej jakości, a ich ceny nadal są wysokie, wiele osób może sobie na nie pozwolić i cieszyć się rewelacyjnymi urządzeniami.

1. iPhone i jego sława

2. Co można znaleźć w telefonie zza oceanu?

3. Dostępność iPhone’a

iPhone i jego sława

Pierwszy telefon marki Apple zaprezentowany został szerszej publiczności w 2007 roku przez właściciela marki – Steve’a Jobsa. Zaszokował publiczność brakiem fizycznej klawiatury. Co ważne, do naszego kraju smartfon ten przybył z ogromnym opóźnieniem i już w edycji 3G, a jego kupno wiązało się w wypełnieniem formularza u jednego z dwóch dystrybutorów.

Opracowywanie najnowocześniejszego telefonu na tamte lata odbywało się w wielkie tajemnicy. Działo się tak, gdyż pierwszy dotykowy telefon marki Apple miał być totalną innowacją w świecie urządzeń elektronicznych. Producenci chcieli zaoferować możliwie najprostszy sposób obsługi. Pierwszym smartfonem był iPhone 2G, który pozbawiony był przedniej kamerki. iPhone 3G został pokazany półtora roku później, natomiast już w 2009 roku na rynek wyszedł iPhone 3GS.

Ostatnie dziesięć lat dla marki Apple upłynęło pod szyldem coraz to nowszych smartfonów dotykowych, z których każdy był lepszym następcą poprzedniego. Obecnie na rynku króluje najnowszy iPhone 12 Pro.

Co można znaleźć w telefonie zza oceanu?

Współczesne smartfony marki Apple to nietuzinkowe urządzenia, które zawierają w sobie rewelacyjne funkcje. iPhone 12 Pro to smartfon, którego najtańszy model wyposażony został w prędkość 5G, najnowszy czip A14 Bionic oraz wyświetlacz OLED Super Retina XDR z warstwą szkła Ceramic Shield. Dodatkowym atutem jest obudowa wykonana z chirurgicznej stali nierdzewnej. Profesjonalny system aparatów pozwala na działanie nawet w nocy w obiektywie szerokokątnym. Rewelacyjna konstrukcja sprawia, że telefon jest odporny na pył oraz wodę. Wbudowany system iOS jest gotowy do obsługi wszystkich najnowszych funkcji, nawet takich, których jeszcze nie ma na rynku.

Dostępność iPhone’a

O ile dekadę temu dostęp do iPhone’a w Polsce był mocno ograniczony, obecnie nie ma z tym większego problemu. Najnowszy smartfon marki Apple można zakupić chociażby na podanej stronie internetowej: https://lantre.pl/iPhone-12-Pro. Sklep oferuje wiele ciekawych konfiguracji w przystępnych cenach, spośród których każdy zainteresowany zakupem najnowszego smartfona zza oceanu znajdzie cos dla siebie.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

iphone

Odblokuj iPhone zegarkiem – czy to bezpieczne?

Posiadasz Apple Watch? Więc wiesz już z pewnością, że możesz go odblokować nawet w masce. …