Nowe aplikacje na Android są dodawane każdego dnia, może być trudne do odróżnienia tych naprawdę dobrych od niekoniecznie prawidłowo funkcjonujących | fot.: Fotolia

Oto 3 aplikacje na Android, które ułatwią Ci życie

Wiele osób popełnia błąd polegający na pobieraniu zbyt wielu aplikacji i nieumiejętności wykorzystywania ich w pełni bądź wybrania najlepszej. Istnieje kilka aplikacji, które mogą znacznie ułatwić życie, jeśli mądrze się nimi posłużysz. Nowe aplikacje na Android są dodawane każdego dnia, może być trudne do odróżnienia tych naprawdę dobrych od niekoniecznie prawidłowo funkcjonujących. Oto 3 z najlepszych aplikacji na Android, które ułatwią Ci życie, może i okaże się, że wszystkie 3 szybko Ci się przydadzą.

1. SwiftKey

Najpopularniejszą czynnością, którą wszyscy wykonujemy, jest wpisywanie słów na naszym urządzeniu. Więc jeśli chcesz być bardziej wydajny, pierwszą rzeczą, którą powinieneś zrobić, to pobrać aplikację, która sprawia, że ​​wpisujesz szybciej i lepiej. SwiftKey wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby dowiedzieć się, co użytkownik zamierza później napisać na podstawie wcześniejszych wzorców, zawiera wiele motywów oraz funkcję wyszukiwania GIF. Nie przechowuje informacji z pól hasła i podobnie nie przechowuje żadnych informacji o karcie kredytowej. Jest to niezbędna aplikacja, która ułatwi pisanie i zabawę. Posiada również funkcję autokorekty i pisania gestami, która sprawia, że ​​użytkownik szybciej operuje treścią którą ma do przekazania.

SwiftKey wykorzystuje sztuczną inteligencję, aby dowiedzieć się, co użytkownik zamierza napisać.

2. WPS Office

Jeśli chcesz pracować z plikami Excel, plikami tekstowymi lub plikami PDF, to WPS jest doskonały. Jest kompatybilny z Microsoft Word, PowerPoint, Dokumentami Google i wieloma innymi. Jest to bezpłatna aplikacja biurowa, intuicyjna i przyjazna dla użytkownika. Nie ma nic bardziej frustrującego niż konwersja plików online, szczególnie przy użyciu urządzenia mobilnego. Dodatkowe funkcje tej aplikacji to konwerter plików PDF, możliwości udostępniania plików, połączenie z chmurą i szyfrowanie danych. Jest to najlepsza aplikacja biurowa Android dla każdego, kto pracuje z plikami. Studenci mogliby również uznać ją za bardzo przydatną, aby operować plikami chociażby w trasie.

3. Express VPN

Omawiając listę aplikacji, które ułatwiają życie w podróży, niezbędna jest sieć VPN. Istnieje wiele dobrych sieci VPN na Android, ale Express VPN dla tego systemu dostaje pierwsze miejsce. VPN zaszyfruje wszystkie Twoje informacje, gdy połączysz się z siecią WiFi i podczas przeglądania. Ten konkretny VPN jest niesamowicie prosty i łatwy w użyciu. Jest także niesamowicie szybki z bardzo silnym szyfrowaniem. Jedyną wadą jest to, że nie jest za darmo, około 6 USD miesięcznie. Ale w celu zapewnienia sobie ochrony wrażliwych danych, zdecydowanie warto.

Istnieje wiele dobrych sieci VPN na Android, ale Express VPN dla tego systemu dostaje pierwsze miejsce.

Oto, jak możesz go szybko ustawić. Po prostu przejdź do sklepu Google Play i pobierz aplikację. Kup subskrypcję i skonfiguruj ustawienia, aby cała twoja aktywność była prywatna i szyfrowana. Jest bardzo łatwy w użyciu i niezwykle skuteczny w opinii ludzi którym zależy na zabezpieczeniu swoich danych i anonimowości przeglądania sieci.

 

Sprawdź także

cyberbezpieczeństwo

4 niebezpieczne nawyki związane z cyberbezpieczeństwem (i sposoby na ich zmianę)

Nawyki to wyuczone zachowania, które są wykonywane automatycznie (a często nieświadomie), zwykle po wystąpieniu jakiegoś …