dziewczyna ze smartfonem
Huawei p50 pro uznawany jest za smartfon z najlepszym aparatem na świecie | fot.: stock.adobe.com

Przedsprzedaż Huawei P50 Pro

Huawei p50 pro to najlepsza innowacja w branży. Najlepszy smartfon z aparatem na rynku, dla zainteresowanych zakupem jednego z tych urządzeń w specjalnej cenie i wyjątkowymi prezentami uzupełniającymi Twój telefon, musisz najpierw zarezerwować, aby uzyskać dostęp do przedsprzedaży Huawei p50 pro. Więc bądź szybki i zarezerwuj gadżet, aby skorzystać z oferty przedsprzedaż Huawei p50 pro. W tej ofercie możesz skorzystać w prezencie z darmowych pąków Huawei na 4 i 6 miesięcy.

 Dwa pierścienie na p50 pro składają się z dwóch niesamowitych aparatów, a te kółka reprezentują aparat i mały ekran, doceniając jego innowacyjny projekt i zaawansowane funkcje. P50 pro to bardziej tradycyjny flagowy smartfon, wyposażony w 6,6-calowy wyświetlacz OLED 2700 x 1228 z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Ma cztery tylne aparaty, w tym 50-megapikselowy aparat główny, 13-megapikselowy ultraszerokokątny, 64-megapikselowy teleobiektyw z 3,5-krotnym zoomem i 40-megapikselowy czujnik mono, który według Huawei może pomóc w zwiększeniu poboru światła zdjęcia w słabym świetle, a także poprawianie fotografii czarno-białych. Możesz także otworzyć nowy panel sterowania i uzyskać dostęp do ustawień audio, Wi-Fi i Bluetooth, a także zarządzać połączeniami między urządzeniami Huawei. Mimo że sprzęt Huawei p50 pro, design i bogata konstrukcja są całkiem niezłym gadżetem, który trzeba kupić w tamtych czasach.

A jeśli chodzi o kolorystykę, Huawei p50 pro również wyróżnia się na tle swoich rówieśników. Ten popularny telefon pojawia się w kraju w dwóch kombinacjach kolorystycznych; czarne złoto i kakaowe złoto. Ten ostatni wyróżnia się detalami, które wprowadził Huawei, łącząc złoto z odrobiną brązu, aby stworzyć niezwykłą różnorodność, która podkreśla całe piękno materiału telefonu. Huawei p50 pro jest wyposażony w nową technologię obrazowania z optyką Huawei xd. Dzięki temu systemowi możesz przeciwstawić się fizyce, uzyskując spektakularne zdjęcia. Po raz pierwszy telefon otrzyma możliwości obliczeniowe, tworząc pierwszy w branży kompleksowy system przywracania sygnału obrazu, za pomocą którego można korygować błędy optyczne i odtwarzać drobne szczegóły.

Huawei p50 pro uznawany jest za smartfon z najlepszym aparatem na świecie. Huawei p50 pro ma pojemną baterię 4360 mAh, która umożliwia bezproblemowe ciągłe korzystanie z telefonu. Ponadto obsługuje super ładowanie Huawei 66W, co jest atakiem na idealną równowagę między żywotnością baterii a szybkością ładowania.

Materiał partnera

Sprawdź także

aparat do zdjęć

Najlepsze fotosmartfony do 2000 zł

Jednym z podstawowych zadań smartfonu jest robienie zdjęć – dobry aparat fotograficzny to zatem ważny …