Smartfon Galaxy Note 9 działa w oparciu o system operacyjny Android 8.1 | fot.: pexels

Smartfon Galaxy Note 9 – innowacje zaprojektowane przez firmę Samsung

Dotykowy ekran Smartfon Samsung Galaxy Note 9 daje użytkownikom wiele możliwości. Przestronny, czytelny ekran umożliwia szybkie tworzenie odręcznych notatek, a także efektywnej edycji zdjęć oraz przechwytywania obrazów. Poza tym zapewnia innowacyjny sposób obsługiwania – za pomocą rysika S Pen dołączonego do zestawu.

Podstawowe zalety smartfona marki Samsung

Smartfon Galaxy Note 9 działa w oparciu o system operacyjny Android 8.1. Warto zwrócić uwagę na znaczną pojemność pamięci RAM 6GB oraz szybki, ośmiordzeniowy procesor. W efekcie telefon daje możliwość przechowywania ogromnej ilości danych dzięki dużej pojemności, którą można także rozszerzyć o 512 GB. Takie parametry pozwalają na pracę wielu aplikacji w tym samym czasie, dzięki czemu można swobodnie i płynnie przechodzić do różnych zadań bez przerywania pracy. Nowy smartfon Samsung wyróżnia się także pojemną baterią litowo-jonową 4000 mAh, która pozwala na długą pracę urządzenia. Więcej informacji na temat parametrów smartfona znajdziemy na stronie https://bestcena.pl/smartfony-i-telefony/samsung-galaxy-note-9-n960-128gb-dual-sim-niebieski.

Niezwykły wyświetlacz Infinity

Zastosowany w smartfonie Samsunga rodzaj wyświetlacza wyróżnia się minimalizmem i przejrzystą formą. Minimalne ramki oraz szklany ekran na całej powierzchni aż do krawędzi nadają urządzeniu innowacyjny, niemalże kosmiczny wygląd.

Nowy sposób obsługi smartfona – Rysik S Pen

Rysik S Pen to udoskonalone piórko z funkcją Bluetooth. Takie nowoczesne rozwiązanie pozwala na szybką i wygodną obsługę smartfona Galaxy Note 9. Aby go wyjąć wystarczy tylko jedno kliknięcie i rysik wysuwa się z obudowy. Umożliwia on szybkie zapiski, edycję zdjęć oraz tekstów. Bez odblokowywania telefonu można błyskawicznie zanotować to, co dla nas ważne za pomocą funkcji Notatki Wyłączonego Ekranu. W każdej chwili można przejrzeć zapiski, uzupełnić je lub dokonać ewentualnych poprawek czy zmian. Wygodna funkcja Bluetooth zapewnia również obsługę aparatu, uruchomienie prezentacji, a także zdalne sterowanie migawką aparatu oraz muzyką za pomocą rysika.

Błyskawiczne tłumaczenie tekstu z Internetu

Dzięki użyciu rysika można bardzo szybko przetłumaczyć tekst w Internecie, unosząc rysik nad nim podczas czytania artykułu lub innego dokumentu napisanego w języku angielskim. Tłumaczenie może obejmować całe wyrażenia, zdania albo poszczególne wyrazy. Za pomocą rysika S Pen łatwo również przeliczyć jednostki oraz waluty. To niezwykle użyteczna funkcja, zwłaszcza gdy jesteśmy za granicą i chcemy szybko zorientować się w cenach poszczególnych produktów czy usług. Mechanizm S Pen nie potrzebuje oddzielnego modułu do zasilania, gdyż ładuje się jednocześnie w trakcie ładowania smartfona.

Wyraziste, pełne szczegółów zdjęcia dzięki smartfonowi Galaxy

Aparat fotograficzny w smartfonie Galaxy tworzy jego integralny element. Zapewnia fantastyczne, wyraziste i efektowne ujęcia w rozmaitych warunkach i w różnym świetle. Ten model smartfona działający w trybie Samsung DeX, za pomocą odpowiedniej przejściówki umożliwia pracę taką jak na komputerze.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

aparat do zdjęć

Najlepsze fotosmartfony do 2000 zł

Jednym z podstawowych zadań smartfonu jest robienie zdjęć – dobry aparat fotograficzny to zatem ważny …