Smartfon Galaxy Note 9 działa w oparciu o system operacyjny Android 8.1 | fot.: pexels

Smartfon Galaxy Note 9 – innowacje zaprojektowane przez firmę Samsung

Dotykowy ekran Smartfon Samsung Galaxy Note 9 daje użytkownikom wiele możliwości. Przestronny, czytelny ekran umożliwia szybkie tworzenie odręcznych notatek, a także efektywnej edycji zdjęć oraz przechwytywania obrazów. Poza tym zapewnia innowacyjny sposób obsługiwania – za pomocą rysika S Pen dołączonego do zestawu.

Podstawowe zalety smartfona marki Samsung

Smartfon Galaxy Note 9 działa w oparciu o system operacyjny Android 8.1. Warto zwrócić uwagę na znaczną pojemność pamięci RAM 6GB oraz szybki, ośmiordzeniowy procesor. W efekcie telefon daje możliwość przechowywania ogromnej ilości danych dzięki dużej pojemności, którą można także rozszerzyć o 512 GB. Takie parametry pozwalają na pracę wielu aplikacji w tym samym czasie, dzięki czemu można swobodnie i płynnie przechodzić do różnych zadań bez przerywania pracy. Nowy smartfon Samsung wyróżnia się także pojemną baterią litowo-jonową 4000 mAh, która pozwala na długą pracę urządzenia. Więcej informacji na temat parametrów smartfona znajdziemy na stronie https://bestcena.pl/smartfony-i-telefony/samsung-galaxy-note-9-n960-128gb-dual-sim-niebieski.

Niezwykły wyświetlacz Infinity

Zastosowany w smartfonie Samsunga rodzaj wyświetlacza wyróżnia się minimalizmem i przejrzystą formą. Minimalne ramki oraz szklany ekran na całej powierzchni aż do krawędzi nadają urządzeniu innowacyjny, niemalże kosmiczny wygląd.

Nowy sposób obsługi smartfona – Rysik S Pen

Rysik S Pen to udoskonalone piórko z funkcją Bluetooth. Takie nowoczesne rozwiązanie pozwala na szybką i wygodną obsługę smartfona Galaxy Note 9. Aby go wyjąć wystarczy tylko jedno kliknięcie i rysik wysuwa się z obudowy. Umożliwia on szybkie zapiski, edycję zdjęć oraz tekstów. Bez odblokowywania telefonu można błyskawicznie zanotować to, co dla nas ważne za pomocą funkcji Notatki Wyłączonego Ekranu. W każdej chwili można przejrzeć zapiski, uzupełnić je lub dokonać ewentualnych poprawek czy zmian. Wygodna funkcja Bluetooth zapewnia również obsługę aparatu, uruchomienie prezentacji, a także zdalne sterowanie migawką aparatu oraz muzyką za pomocą rysika.

Błyskawiczne tłumaczenie tekstu z Internetu

Dzięki użyciu rysika można bardzo szybko przetłumaczyć tekst w Internecie, unosząc rysik nad nim podczas czytania artykułu lub innego dokumentu napisanego w języku angielskim. Tłumaczenie może obejmować całe wyrażenia, zdania albo poszczególne wyrazy. Za pomocą rysika S Pen łatwo również przeliczyć jednostki oraz waluty. To niezwykle użyteczna funkcja, zwłaszcza gdy jesteśmy za granicą i chcemy szybko zorientować się w cenach poszczególnych produktów czy usług. Mechanizm S Pen nie potrzebuje oddzielnego modułu do zasilania, gdyż ładuje się jednocześnie w trakcie ładowania smartfona.

Wyraziste, pełne szczegółów zdjęcia dzięki smartfonowi Galaxy

Aparat fotograficzny w smartfonie Galaxy tworzy jego integralny element. Zapewnia fantastyczne, wyraziste i efektowne ujęcia w rozmaitych warunkach i w różnym świetle. Ten model smartfona działający w trybie Samsung DeX, za pomocą odpowiedniej przejściówki umożliwia pracę taką jak na komputerze.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

google pixel

Google Pixel 6. Czego można się po nim spodziewać?

Google od jakiegoś czasu z sukcesami działa na rynku smartfonów. Oferowane przez internetowego giganta modele …