Masz Internet, telefon lub telewizję w UPC? Zobacz, gdzie najszybciej znajdziesz pomoc!

Osobisty asystent UPC jest dostępny przez 24 godziny na dobę. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

W telefonie zamiast sygnału głucha cisza. Internet pojawia się i znika. Nie możesz znaleźć faktury za ubiegły miesiąc, a termin zapłaty zbliża się nieubłaganie. Wyobraź sobie, że w drzwiach staje osoba, która błyskawicznie znajduje rozwiązanie każdego z tych problemów, niezależnie od pory dnia. Niemożliwe? Zobacz, jak działa usługa UPC Pomoc.

Pomoc UPC dla domu i biznesu

Wieczorny relaks przy ulubionym serialu dostępnym online skutecznie zepsuje zanikający sygnał. Jeśli Internet to podstawowe narzędzie Twojej pracy, a najważniejsze sprawy z klientami załatwiasz przez telefon, to w przypadku awarii pomoc musi przyjść natychmiast. Bez konieczności składania wizyty w najbliższym salonie UPC lub oczekiwania na połączenie z działem obsługi klienta.

Od rozwiązania problemu dzielą Cię tylko trzy proste kroki:

  1. Wejdź na stronę https://www.upc.pl/pomoc/.
  2. Wpisz w wyszukiwarkę problem, który pragniesz rozwiązać.
  3. Wybierz jedno z proponowanych rozwiązań, zastosuj zmiany na swoim urządzeniu i ciesz się najwyższą jakością usług.
UPC - wsparcie techniczne
Automatyczna wyszukiwarka została zaprogramowana w taki sposób, aby jak najprecyzyjniej dopasować rezultat do postawionego, nawet lapidarnie, zagadnienia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Komputer potrafi już ograć w szachy i w pokera najtęższe umysły świata – przekonaj się, czy znajdzie odpowiedź na Twoje pytanie. Automatyczna wyszukiwarka została zaprogramowana w taki sposób, aby jak najprecyzyjniej dopasować rezultat do postawionego, nawet lapidarnie, zagadnienia. Problem techniczny, wymiana urządzenia, zagubiona instrukcja czy zmiana danych na fakturze: system UPC Pomoc został opracowany na podstawie najczęściej zadawanych na infolinii pytań oraz wiedzy najbardziej doświadczonych konsultantów. Korzystając z wyszukiwarki, znajdziesz pomoc w sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu, jak utrata połączenia z siecią lub niedziałający telefon, a także w sytuacjach mniej typowych, dotyczących wymiarów dekoderów UPC lub zmiany częstotliwości sygnału wi-fi.

Asystent do zadań specjalnych

Osobisty asystent UPC jest dostępny przez 24 godziny na dobę. Znajdziesz go w dziale Moje UPC. Rejestracja nie zajmie Ci dłużej niż zaparzenie kawy lub herbaty. Późniejsze logowanie – nie dłużej niż łyk ulubionego napoju. Dostęp do serwisu UPC pozwoli Ci zarządzać wszystkimi usługami i płatnościami, uzyskać dostęp do aktualnej umowy, a także zamawiać nowe usługi zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Moje UPC - logowanie
Dostęp do serwisu UPC pozwoli Ci zarządzać wszystkimi usługami i płatnościami, uzyskać dostęp do aktualnej umowy, a także zamawiać nowe usługi zawsze, kiedy tego potrzebujesz. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dostęp do działu Moje UPC uzyskasz, wchodząc na stronę: https://www.upc.pl/pomoc/. Zarządzaj swoimi usługami online, korzystając z serwisu UPC Pomoc i wykorzystaj zaoszczędzony czas na przyjemności – ulubiony film, rozmowę telefoniczną z przyjaciółką lub dopingowanie ulubionej drużyny, dzięki transmisji online.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

dropshipping

Jak rozliczać dropshipping?

Dropshipping staje się coraz popularniejszym modelem prowadzenia sklepu internetowego. Sprzedawcy cenią sobie możliwość zmniejszenia ryzyka …