Masz Internet, telefon lub telewizję w UPC? Zobacz, gdzie najszybciej znajdziesz pomoc!

Osobisty asystent UPC jest dostępny przez 24 godziny na dobę. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

W telefonie zamiast sygnału głucha cisza. Internet pojawia się i znika. Nie możesz znaleźć faktury za ubiegły miesiąc, a termin zapłaty zbliża się nieubłaganie. Wyobraź sobie, że w drzwiach staje osoba, która błyskawicznie znajduje rozwiązanie każdego z tych problemów, niezależnie od pory dnia. Niemożliwe? Zobacz, jak działa usługa UPC Pomoc.

Pomoc UPC dla domu i biznesu

Wieczorny relaks przy ulubionym serialu dostępnym online skutecznie zepsuje zanikający sygnał. Jeśli Internet to podstawowe narzędzie Twojej pracy, a najważniejsze sprawy z klientami załatwiasz przez telefon, to w przypadku awarii pomoc musi przyjść natychmiast. Bez konieczności składania wizyty w najbliższym salonie UPC lub oczekiwania na połączenie z działem obsługi klienta.

Od rozwiązania problemu dzielą Cię tylko trzy proste kroki:

  1. Wejdź na stronę https://www.upc.pl/pomoc/.
  2. Wpisz w wyszukiwarkę problem, który pragniesz rozwiązać.
  3. Wybierz jedno z proponowanych rozwiązań, zastosuj zmiany na swoim urządzeniu i ciesz się najwyższą jakością usług.
UPC - wsparcie techniczne
Automatyczna wyszukiwarka została zaprogramowana w taki sposób, aby jak najprecyzyjniej dopasować rezultat do postawionego, nawet lapidarnie, zagadnienia. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Komputer potrafi już ograć w szachy i w pokera najtęższe umysły świata – przekonaj się, czy znajdzie odpowiedź na Twoje pytanie. Automatyczna wyszukiwarka została zaprogramowana w taki sposób, aby jak najprecyzyjniej dopasować rezultat do postawionego, nawet lapidarnie, zagadnienia. Problem techniczny, wymiana urządzenia, zagubiona instrukcja czy zmiana danych na fakturze: system UPC Pomoc został opracowany na podstawie najczęściej zadawanych na infolinii pytań oraz wiedzy najbardziej doświadczonych konsultantów. Korzystając z wyszukiwarki, znajdziesz pomoc w sytuacjach, które mogą przytrafić się każdemu, jak utrata połączenia z siecią lub niedziałający telefon, a także w sytuacjach mniej typowych, dotyczących wymiarów dekoderów UPC lub zmiany częstotliwości sygnału wi-fi.

Asystent do zadań specjalnych

Osobisty asystent UPC jest dostępny przez 24 godziny na dobę. Znajdziesz go w dziale Moje UPC. Rejestracja nie zajmie Ci dłużej niż zaparzenie kawy lub herbaty. Późniejsze logowanie – nie dłużej niż łyk ulubionego napoju. Dostęp do serwisu UPC pozwoli Ci zarządzać wszystkimi usługami i płatnościami, uzyskać dostęp do aktualnej umowy, a także zamawiać nowe usługi zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Moje UPC - logowanie
Dostęp do serwisu UPC pozwoli Ci zarządzać wszystkimi usługami i płatnościami, uzyskać dostęp do aktualnej umowy, a także zamawiać nowe usługi zawsze, kiedy tego potrzebujesz. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Dostęp do działu Moje UPC uzyskasz, wchodząc na stronę: https://www.upc.pl/pomoc/. Zarządzaj swoimi usługami online, korzystając z serwisu UPC Pomoc i wykorzystaj zaoszczędzony czas na przyjemności – ulubiony film, rozmowę telefoniczną z przyjaciółką lub dopingowanie ulubionej drużyny, dzięki transmisji online.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

prędkość światłowodu

Prędkość światłowodu – jaka jest odpowiednia dla domowych potrzeb?

Znasz już zalety internetu światłowodowego i chcesz z niego korzystać, ale nie wiesz, jaka prędkość …