skoda
Nowości Skody | fot.: ThinkstockPhotos

Jakie nowości zapowiada ŠKODA w 2017 roku?

Nadejście nowego roku to czas podsumowań minionych dwunastu miesięcy, ale też planów i postanowień na przyszłość. W świecie motoryzacji to zwiastun zmian, ulepszeń i gorących nowości, które producenci aut przygotowali na nowy rok modelowy. O wielu z nich mówi się już od tygodni, jak np. o gruntownej metamorfozie największego bestsellera ŠKODY – modelu Octavia.

Nowa odsłona popularnej Octavii jest jedną z czołowych zapowiedzi marki na 2017 rok. Już w marcu w polskich salonach zagoszczą odmienione wersje – limuzyna i kombi. Najlepiej sprzedający się samochód czeskiego producenta zyska nowo zaprojektowaną przednią i tylną część karoserii, a także nowoczesne systemy wsparcia kierowcy i łączności multimedialnej.

Odświeżona stylistyka ŠKODY

Zmiany w wyglądzie widoczne są już na pierwszy rzut oka. Prostsze linie szczególnie z przodu nawiązują do stylistyki tegorocznej nowości ŠKODY – modelu Kodiaq. Uwagę przykuwają też podwójne reflektory.

Marka w odświeżonej Octavii wprowadza również szereg nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę w tym Front Assist monitorujący odległość od poprzedzającego pojazdu oraz Blind Spot Detection i Rear Traffic Alert, zapewniające bezpieczeństwo podczas manewru zmiany pasa oraz cofania przy wyjeździe z parkingu.

Sprawdzona jakość w nowej odsłonie

W udoskonalonej wersji nie mogło również zabraknąć nowych rozwiązań Simply Clever. Na długiej liście dostępnych gadżetów znalazł się m.in. spersonalizowany kluczyk, który pozwala zachować indywidualne ustawienia różnych kierowców korzystających z tego samego samochodu.

Mimo dokonanych modyfikacji nowa odsłona Octavii pozostaje liderem w segmencie kompaktów pod względem przestronności kabiny. Imponująca jest również gama dostępnych napędów. Nowa ŠKODA Octavia dostępna będzie w pięciu wariantach sinika TSI oraz czterech propozycjach napędu TDI, o pojemnościach od 1.0 l do 2.0 l i rozpiętości mocy od 85 KM do 184 KM.

Jak sfinansować zakup ŠKODY?

Na początku 2017 roku do sprzedaży w Polsce trafi również premierowy model marki w segmencie dużych SUV- ów –  ŠKODA Kodiaq. Jego cena na polskim rynku zaczyna się już od 89 900 zł za wersję Active z silnikiem 1.4 TSI o mocy 125 KM.  Dla wszystkich modeli dostępne jest atrakcyjne finansowanie ŠKODA Financial Services „Jak w abonamencie”.

W ten sposób nowym Kodiaqiem można jeździć płacąc 899 zł miesięcznie w ŠKODA Kredyt Niskich Rat, przy finansowaniu na 48 miesięcy, wkładzie własnym 25% i rocznym limicie 20 tys. km. Dodatkowo przez rok nie trzeba martwić się polisami, bo jeśli chodzi o  ubezpieczenie, ŠKODA oferuje nam polisę wliczone w raty kredytu.

Takie komfortowe rozwiązania doceniają nabywcy aut, co potwierdzają wyniki badania Mobilność w oczach Polaków, przeprowadzonych w 2016 r. na zlecenie Volkswagen Financial Services: we wszystkich grupach wiekowych większość ankietowanych (75%) kojarzy samochód z komfortem.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

chłopcy grający w piłkę na sali gimnastycznej

Aktywne dziecko? Zakup ubezpieczenie szkolne!

Dzieci w wieku szkolnym charakteryzują się bardzo wysoką aktywnością fizyczną. Jest to oczywiście typowe dla …