Zastanawiasz się nad zakupem komputera? Sprawdź jak go taniej kupić!

Najważniejsze pytanie, jakie należy sobie zadać przy zakupie komputera jest takie, do czego będzie nam służył ten sprzęt? | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Twój obecny komputer zaczyna szwankować, nie pracuje tak dobrze jak kiedyś. Strony internetowe ładują się na nim bardzo wolno. Podobnie jest z zainstalowanymi programami. Irytują cię też inne niesprawności twojego komputera. To wszystko oznacza, że czas kupić nowy sprzęt. Wymienić stary model na nowy i lepszy. Niestety komputery to sprzęt elektroniczny, który nie należy do tanich urządzeń. Co jest lepszą opcją, kupić droższy sprzęt, mający lepsze parametry? A może coś tańszego? I pytanie klucz: jak kupić komputer taniej?

Na co zwracać uwagę przy zakupie komputera?

Najważniejsze pytanie, jakie należy sobie zadać przy zakupie komputera jest takie, do czego będzie nam służył ten sprzęt? Do pracy i prostych czynności, a może do lepszej jakości gier i pracy na skomplikowanych programach? Jeżeli sprzęt ten będzie ci tylko służył do łatwych zadań, to wówczas kup coś, co nie będzie bardzo drogie. Po co przepłacać za niepotrzebne funkcje? Kilka parametrów, na które trzeba zwrócić uwagę to: pamięć RAM (od 2 GB), procesor (Intel Pentium, Intel Core i3, Intel Core i7). Znaczenie ma ponadto rozdzielczość i przekątna ekranu, pojemność zainstalowanego dysku, karta graficzna itd. Pod uwagę zwykle bierze się też cenę, a ta może być obniżona dzięki kodom i kuponom rabatowym.

Zniżki na komputer, kiedy masz kody rabatowe Ole Ole

Sklep, który warto odwiedzić podczas poszukiwania idealnego dla siebie komputera to OleOle! Pierwszym powodem są niższe ceny, które dają kody rabatowe Ole Ole – (blip.pl). Drugi powód to bogaty wybór. W sklepie znalazły się marki takie jak między innymi: Lenovo, ASUS, Dell, Toshiba, HP, Acer, Apple, MSI, Fujitsu, Huawei, ALCATEL, Alview… Jest w czym wybierać, bardzo możliwe że jedna z tych marek to twoja ulubiona. Trzecim plusem robienia zakupów w sklepie internetowym OleOle! Jest to, że istnieje opcja skorzystania z rozbudowanej wyszukiwarki OleOle!. To ona pozwoli odnaleźć produkt, który ma wysoką ocenę klientów, albo jest nowością. Można też wyszukiwać komputer, analizując inne kwestie np. to czy ekran komputera jest dotykowy, albo, czy ma podświetlaną klawiaturę.

Kody rabatowe Redcoon, sposób na dobry i niedrogi komputer

Istnieje duża szansa, że swój wymarzony komputer znajdziesz w sklepie internetowym Redcoon. Jego cena może zostać bardzo obniżona, kiedy podczas robienia zakupów posłużysz się czymś takim jak kody rabatowe Redcoon. Nowy komputer sprawi, że już nie będziesz stresować się pracą, a wszystkie wykonywane na nim czynności będą trwały krócej. A za zaoszczędzone pieniądze (zasługa kodów rabatowych) kupisz akcesoria do komputera. Zobacz jakie nowinki pojawiły się ostatnio na rynku!

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

Dwa komputery - zakupy online

Zakupy z okazjami

Niezależnie od tego czy wybieramy się do sklepu stacjonarnego, czy też tego online lubimy korzystać …