Perfumy Calvin Klein
Calvin Klein Women to znakomity pomysł na prezent dla każdej kobiety. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Calvin Klein Women – zapach dla każdej kobiety

Calvin Klein Women to nowe perfumy stworzone z myślą o kobietach. I to nie byle jakich kobietach. Opisują one historię nowoczesnych, całkowicie wolnych kobiet, które nie są samotne, o nie! Mają one wokół siebie inne silne i niezależne kobiety, które dodają jej siły. Motto zapachu brzmi #IAMWOMEN i wyraża przesłanie „jestem wszystkimi kobietami w jednym ciele”.

Czym zachwyca Calvin Klein Women?

Nowa woda perfumowana Calvin Klein Women ukazuje prawdziwą naturę kobiecości. Dodaje sił i determinacji do spełniania marzeń i poszukiwaniu prawdziwej siebie. Po użyciu, na pierwszy plan wyłania się intensywny aromat eukaliptusa i cytrusów, a także czarnego pieprzu. Idealny, konkretny zapach dla silnej, dojrzałej i niezależnej kobiety. Wystarczy minimalna ilość, żeby uzyskać pożądany efekt. Chwilę później do orzeźwiającego zapachu cytrusów dołącza się główna nuta – kwiatowa ambrozja. Mieszanka aromatów kwiatów pomarańczy, magnolii i jaśminu orzeźwia i czyni perfumy głębokimi, a zarazem nadaje im nutę delikatności.

Składowe zapachu
Po użyciu, na pierwszy plan wyłania się intensywny aromat eukaliptusa i cytrusów, a także czarnego pieprzu. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Calvin Klein Women to jedyna taka perfuma w ofercie tego producenta. Drapieżna, a zarazem delikatna. Odzwierciedla naturę kobiety XXI-w. w stu procentach. Pokazuje ją taka, jaka jest naprawdę. Odważną, zaradną i pełną życia, z delikatnym i czułym wnętrzem. W porównaniu z niesamowicie popularną Calvin Klein Eternity charakteryzuje się dużo większą wyrazistością i podobną równie romantyczną nutą kwiatową. Calvin Klein Women nadaje się do noszenia na co dzień, niezależnie od sytuacji. Jest to nowoczesny, pełen energii zapach, dużo głębszy niż Endless Euphoria tego samego producenta, ale próbujący przekazać dokładnie to samo.

Każda kobieta powinna tego spróbować. Szczególnie jeśli wcześniej była zadowolona z produktów tej marki. Calvin Klein Women to kolejny krok do przodu w drodze do doskonałości.

Perfumy i opakowanie
Calvin Klein Women nadaje się do noszenia na co dzień, niezależnie od sytuacji. | fot.: materiał partnera zewnętrznego

Okazje

Calvin Klein Women to znakomity pomysł na prezent dla każdej kobiety. Żadna nie oprze się temu wyrazistemu zapachowi z subtelnymi kwiatowymi nutami. Urodziny, imieniny, święta… nieważne. Zapach pasuje do każdej okazji i w każdej chwili będzie sprawiał kobiecie przyjemność.

Materiał partnera zewnętrznego

Sprawdź także

perfumy lane

Lane perfumy – zapachy na każdą okazję

W ostatnich latach mogliśmy obserwować, jak lane perfumy w błyskawicznym tempie rosły w siłę. Zdecydowanie …